Evde Ek İş Rüzgarı Esiyor

10.05.2022
257
Evde Ek İş Rüzgarı Esiyor

Evde ek iş rüzgarı her yerde hissedilmeye başladı. Bu durumda firmalar önemli çağrı yapıyor. Çalışma anlayışı baştan sonra değişmeye başladı. Sizler de farkında mısınız bilmiyoruz ama insanlar çalışmak için iş yerine gitmiyorlar, işler eve gönderilmeye başlandı.Potansiyel insan gücünden yararlanmak isteyen firmalar bu durumdan oldukça memnun.  Sadece firmalar değil evde iş yapan insanlar da bu uygulamadan memnun olmaya başladılar.

Bazı insanlar farkında olmasa da eve iş alma düşüncesinde olan oldukça fazla çalışma meraklısı bulunmaktadır. Bizler de sizler için yaptığımız değerlendirmede ailesine destek olmak isteyen  insanlara alternatif sektörleri tanıtmak için çalışıyoruz. Henüz evden iş almak için ne yapılır bilmeyen insanlar var. Bu insanlara konu ile ilgili tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

Ülkemizdeki hemen hemen her bölgeye nakit sıkıntısından kurtulmak isteyenlere destek çıkanlar bulunmaktadır.  Bu firmalar çalışmak isteyen öğrenci, ev hanımı, emekli, işi olmayan herkese büyük fırsatlar sunuyor. Sizlere de bu dönemde bu güzide seçeneklerin farkına varın.

Türkiye’de işsiz sayısı çok olduğu için evlere verilen işler de giderek artmaya başlamıştır. Üretici firmalar değerlendirilmesine yönelik olarak kolay işleri evlere havale etmektedir. Bu durumdan ek iş yapmak isteyen insanlar memnun oluyor. Hem de maliyetleri düşük olması sebebiyle ek iş veren firmalar dolaylı kazanımlardan hoşnut oluyor. Üstelik ülke ekonomisi açısından da düşündüğümüz zaman önemli olduğunu söyleyebiliriz. Yani ülkenin kalkınmasına evden katılan insanlar da destek sağlamış oluyor.

Mantı yaparak para kazanmak
Evde Ek İş Yemek Yapıp Satmak

Evde ek iş nasıl yapılmaktadır

Kısacası, çevrenizdeki firmalar ile görüşüp çalışabileceğiniz gibi uzak bölgelerdeki şehirlerden de sizlere iş teklifinde bulunan işverenler olacaktır. Çünkü uzak yakın kavramı maalesef günümüzde neredeyse ortadan kalkmıştır. Modern ve hızlı kargoculuk sistemi sayesinde verilen işler en uzak noktaya bile bir gün içerisinde gönderilmektedir. Durum böyle olunca da hem üretici firmalar için hem de evde ek iş yapmak insanlar için sorun kalmamıştır.  Ailenizin gerçekten ek gelire ihtiyacı varsa siz de bu durumdan yararlanmak zorundasınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Bebek Kıyafeti Süsleme İşi

Evde ek iş alma basamağının en zorlu süreci de burasıdır. Yani firmalar ile iletişime geçmek onlardan iş almak en önemli asamadır. Çalışmaya başladıktan sonra firmalara güven verirseniz artı, temiz iş yaparsanız sürekli size yeni işler getireceklerdir. Böylece  kazanmaya başlamış olacaksınız ve devamını da getireceksiniz diye düşünüyoruz. İnternet üzerinden kolaylıkla firmalara ulaşma fırsatı bulunabilmektedir.  Bunun için sitemizin sizlere sağladığı desteği göz ardı etmeyiniz.

Evde hangi ek işler yapılır

Evde yapılan çalışmalar sayesinde ortalama ayda ne kadar para kazanılır merak ediyorsunuz. Bunları da sizlere kısa kısa açıklamaya çalışalım. Evlerde aklınıza gelmeyecek gelebilecek her türlü işler yapılır. Ancak daha çok paketleme işleri, montaj işleri temizleme işleri gibi insanı yormayan zaman almayan, sayı olarak fazla, zorluk olarak oldukça basit olan ek işler verilir.

Size örnek olarak anlatmak gerekirse; evde buzdolabı süsü paketleme işinden tutun banyo parfümü paketleme işine kadar ek iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Çöp poşeti paketlemek, yer fıstığı paketleme, ceviz kırma, fıstık kırma işi, baharat poşetleme, cetvel seti paketlemek, içerik editörlüğü yapmak gibi potansiyeller doğmaktadır.

En çok da evden kar ortaklığına aday olmak isteyen bayanlara seçkin imkanlar verilmektedir. Çünkü bayanlara yönelik işler oldukça fazladır. Bunlar arasında çamaşır yıkama,  çamaşır ütüleme, damat traş seti hazırlamak, kol düğmesi paketlemek, çocuk bakıcılığı,  gündelikçilik, yaşlı bakımı ilk aklımıza gelen şıklar olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca evde kına deseni,, abiye süsleme, bebek elbisesi yapma gibi sayılamayacak kadar alternatifler olduğunu bilmelisiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Eve Örgü İşi Verenler Nasıl Bulunur

Üniversite öğrencileri için de oldukça keyifli ekstradan kazandıracak ek işler bulunmaktadır. Örnek olarak tez yazma, muhasebe işi yapmak, kitap paketleme, broşür insert katalog dağıtımı, müzik dinleyerek para kazanma ve part time olarak restoranlarda diğer firmaların farklı bölümlerinde iş yapma imkanı bulunmaktadır.

ekistr.com
Emeklilere evde ek iş

Emekliler için ek işler

Türkiye’den emekli olan ancak yeteri kadar maaş alamayan insanlar ailesine destek olmak için mecburen ek gelire ihtiyaç duymaktadır. Bunu karşılamak için de sitemizin kendilerine sunacağı muhtelif ek iş olanaklarını değerlendirebilirler.

Emeklilere yönelik ek işler nelerdir

Emekliler hangi işleri yapabilir kısaca bahsedelim. Altın çağlarını yaşamaları gereken büyüklerimize kolay, kendilerini yormayacak iyi para kazandıran işleri yapmalıdır. Yani sayısal olarak kendilerini yormayacak, olan çok para getirecek işlere yönelmelidir. Eğer yapabiliyorsanız tecrübeleri kullanmalarına yönelik hangi sektörden emekli oldularsa o bölümle ilgili iş fırsatlarını değerlendirilirler.

Örneğin bitki yetiştirme, düğün şekeri paketleme, galoş paketleme, kalemtıraş montajı, ipek böceği yetiştiriciliği yapmak, araba alım satımı gibi farklı tecrübeleri hayata geçirme imkanları bulunmaktadır.

Evde ek iş nasıl yapılır, ek gelir nasıl sağlanır

Evet, en çok merak edilen konulardan birisi eve iş alma sürecidir. Sitemiz ekistr.com işveren firmalar ile  evde çalışarak para kazanma niyeti olanlara destek olmaktadır. Bu amaçla sitenizin buluşturma görevi olduğunu hatırlatalım. İster elemana ihtiyaç duyan üretici firma olun, isterseniz çalışma düşüncesinde olan potansiyel işgücü olun, sizleri burada buluşturuyoruz.

Nasıl ekiş verebilirim,  alabilirim diye düşünenlere konu altındaki iş başvuru formu olarak kabul ettiğiniz formu doldurmasını tavsiye ederiz. Yani iş vermek isteyenler de ek kazanca ihtiyacı  olanlar iletişim bilgilerinizi doğrudan paylaşmayın. Sadece e-mail adresiniz aracılığıyla size ulaşmak isteyenlere fırsat verebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Cetvel Paketleme İşi

Üretici firmaların sizi bulması, size iş teklifinde bulunması için konu altına çalışmak istediğinizi belirten mesaj yazın. Tecrübelerinizi, eğitim durumuzu, boş zaman bilgilerinizi, referanslarımızı yazabilirsiniz. Böylece firmalar ihtiyaçları durumunda sizlere bıraktığınız iletişim bilgileri aracılığı ile ulaşarak birlikte hareket etme teklifi yapabilir. Bu durumda işveren firma ile  evde ek iş yapan insanlar kazançlı çıkacaktır.

Ek iş veren firmalar ve evde yapılan ek işler hakkında sizlere ayrıntılı bilgi vermeye çalıştık. Umarız ki herkes istediği şekilde eleman bulur. İş arayanlar da istediği işlere kavuşur.Boş zamanlarını değerlendirmek para kazanmak için internet önemli bir  görev üstlenmektedir. Bu önemli potansiyeli farkına varın. Siz de kendi özelliklerine göre hangi işleri yapabileceğinizi düşünün. Hangilerinin zor olduğunu bilirsiniz.  Yapabileceklerinize başvuru yapmaktan çekinmeyin.

Evde ek iş yapmak

İş arayan, ek iş yapmak isteyen insanlar doğrudan  telefon numaraları vasıtasıyla iletişime geçmek istiyor lakin şunu unutmayalım.  Evlere ek iş veren firmalar doğrudan telefon numaralarını paylaşıyorlar. Tabi bu kurumsal firmalar için geçerli. Küçük çaplı, acilen elemana ihtiyacı olan  işveren yerler olabilir.  İster zihinsel, ister fiziksel olsun size uygun mutlaka bir iş vardır. Müracaatınızı mutlaka yapın. Sizlere yeri geldiği zaman ihtiyaç duyulduğu zaman ek iş veren firmalar muhtelif iş teklifinde bulunacaklardır.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Ayşegül dedi ki:

    Merhaba,

    Uygun olursa evim oldukça büyük ve müsait. Bu nedenle herturlu ürün için paketleme işinde beni tercih ederseniz memnun olurum. Teşekkürler İyi haftalar olsun..

  2. Selda Tekneoğlu dedi ki:

    Evde ek iş, paketleme örgü yapmak istiyorum