Evde Mandal Montaj-Paketleme

14.09.2017
3.937
Evde Mandal Montaj-Paketleme

Her geçen gün daha fazla kişinin başvurduğu evde ek iş yapma modası giderek popülerleşiyor. Geçim sıkıntısı yaşayanlar, işsiz vatandaşlar, aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları ve öğrenciler bu işi yaparak para kazanıyor. Evde yapılan bu işler arasında en çok tercih edilenlerden birisi de evde mandal işidir.

Evde Mandal Montajı

Yapılması için özel bir alet kullanımını ya da beceriyi gerektirmeyen, kolaylıkla herkesin altından kalkabileceği evde mandal montajı ile hatırı sayılır miktarlarda para kazanabilirsiniz. İlk kez 1853 yılında bugünkü haliyle üretilen mandallar görünüşte basit bir aletmiş gibi görünse de tüm dünya da neredeyse her evde bulunması sebebiyle sürekli aranan ve her yıl milyarlarcası satılan bir üründür.

mandal paketleme işi

Evde Mandal Paketleme İşi

Büyük fabrikalarda mandal montaj ve paketleme işi tam otomatik makinalar aracılığıyla yapılmaktadır. Ancak bu makinalar son derece pahalıdır ve küçük ölçekli işletmelerin bunlara sahip olması zordur. Bu sebeple mandal parçalarını ve yayı üreten mandal şirketleri montaj işinde insan gücünden faydalanır. Eve mandal işi veren firmalar ile iletişime geçildiği takdirde montaj ya da paketleme seçeneklerinden gelir elde edilebilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Eve Kutulama Paketleme ve Montaj İşi Almak

Evde Mandal İşi Nasıl Yapılır?

Yapılacak olan iş aslında çok kolay. El alışkanlığı kazandığınızda saniyeler içinde bir mandalın montajını tamamlayabilirsiniz. Ancak asıl zor olan mandal işi veren firmalar ile iletişime geçebilmektir. İnternet araştırması ya da ilanların incelenmesi ile bu şirketlere ulaşabilmek ne yazık ki çok zordur. Ekiştr.com bu noktada aracılık görevi üstlenir.

mandal montaj işi

Mandal Montaj İşi

Bunun için yapmanız gereken tek şey kısaca yapmak istediğiniz işten, kaç kişi çalışabileceğinizden ve hangi ilde yaşadığınızı mutlaka e-mail adresinizi de belirterek yorum kısmına yazmaktır. Sitemizi takip eden firmalar bu yorumlarda yer alan e-mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçecektir. Evde mandal işi nasıl yapılır sorusunun cevabını artık biliyorsunuz. Şimdi harekete geçme zamanı.

Firmalarla görüşmenizde mandal montaj ve paketleme işi seçeneklerinden birisi ya da her ikisi üzerinde anlaşmaya varılır. Alacağınız ücreti genellikle sizin performansınız belirleyecektir. Ne kadar çok ürün hazırlarsanız o kadar kazanırsınız. Evde mandal işi ile yarım gün çalışarak 1.000 TL civarında para kazanabilirsiniz. Evde mandal montajı ya da evde mandal paketleme işi ile aile bütçenize destek olabilir, okul masraflarınızı karşılayabilir ya da birikim yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Magnet Yaparak Para Kazanmak

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Sevinç dedi ki:

  Evde mandal işi yapmak istiyorum

 2. Zeynep dedi ki:

  Biliyorum dönüşü olmayacak ama yine de şansımı denemek istiyorum Antalya da ikamet ediyorum evde paketleme işi istiyorum. Umudum olmasa da dönüşlerinizi beklicem.

 3. Tuba dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum bingöl de oturuyorum çok ihtiyacım lütfen

 4. Gönül dedi ki:

  Mersinde yaşıyorum eşim işsiz 2 tane evlâdım var bu ise çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapin

 5. Ayşe dedi ki:

  14 sene giyim uzerine tasarimcilik yaptim elim hizlidir cok bos vaktim var ankarada ikamet etmekteyim bu isi yapmak istiyorum

 6. Esra dedi ki:

  20 kişilik ekibim var kocaelideyim dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Nursen dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var geri donerseniz sevinirim

  1. şule dedi ki:

   geniş bir arkadaş çevrem ve çok boş vaktim var işe ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim

 8. Müjde dedi ki:

  Bursada ikamet etmekteyim dönerseniz sevinirim

 9. İlknur Gündüz dedi ki:

  Konyadayim evleneceğim ceyizimde eksiklerimi almak istiyorum bu işi 3 kişi yapabiliriz evdeyim çok boş vaktim var . Şimdiden teşekkürler

 10. Emre dedi ki:

  Merhaba işe ihtiyacım var 5 kişiyiz istanbul halkalı ikitellide oturuyorum olumlu veya olumsuz cevap verirseniz sevinirim.

 11. Zehra dedi ki:

  İstanbul karyaldayım evimde mandal montaj işi yapmak istiyorum ulaşırsanız sevinirim lütfen

 12. tuğba mehmetoğlu dedi ki:

  Evde mandal veya baska ek is istiyorum.ekip kurabilirim kac kisilikse.akhisar manisa.lutfen donus yapin.

  1. Hasibe Kolsuz dedi ki:

   Acil işe ihtiyacım var

 13. Esma dedi ki:

  İse ihtiyacım var elim hızlıdır istanbulda yaşıyorum hemen dönüş yaparsanız sevinirim

 14. rahime dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum. cok acil dönüş yaparsanız sevinirim