Eskişehir Ek İş İlanları

26.10.2017
2.762
Eskişehir Ek İş İlanları

Ülkemizde kent ve yaşam kalitesi denildiğinde ilk akla gelen illerden birisi olan Eskişehir her açıdan modern ve etkileyici bir şehir. Eskişehir ek iş ilanları ile de şehirde yaşayan çok sayıda dar gelirli vatandaşımızı ve öğrenciyi de mutlu ediyor. Karayollarının ve demiryollarının kesiştiği noktada yer alan kentte sanayi de oldukça gelişmiş durumda.

Eskişehir Evde Ek İş İmkanları

Genç ve dinamik bir nüfusa sahip olan ilde sanayinin büyük bir hızla gelişmesi ve ticari hayatın çok yoğun bir şekilde yaşanıyor olması Eskişehir ek iş imkanlarına da hemen her sektörden ulaşılabilmesini sağlıyor. Yaklaşık 45.000 öğrencinin yer aldığı şehirde ek iş yaparak para kazanmak için çok sayıda fırsat bulunmaktadır.

Eskişehir ek iş imkanları dışında kendi iş fikirlerinizi de başarıyla uygulama şansına sahip olabileceğiniz bir şehirdir. Özellikle restoran-cafe işletmeciliği, takı tasarımcılığı ve satışı, hediyelik eşya satışı, giyim sektörü ve internetten para kazanma yöntemleri ile başarılı olma şansınız yüksektir.

eskişehir ek iş ilanları

Eskişehir Ek İş 

Eskişehir Evde Ek İş Veren Firmalar

Olanakların bu kadar çok olduğu kentte ticari hayat genellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler üzerinden yürümektedir. Eskişehir evde ek iş veren firmalar paketleme, kutulama ve montaj gibi kolay işler yapmak isteyenlerin yanında gıda hazırlama ve dikiş-nakış gibi beceri gerektiren işleri de vermektedir. Sitemizde yer alan evde ek iş seçeneklerini inceleyerek hangisini yapmak istediğinize karar verebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Torbalı Ek İş İmkanları

Eskişehir evde ek iş veren firmalar ile iletişime geçmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne yapmak istediğiniz işi ve aktif bir e-posta adresinizi yazabilirsiniz. İlgili firmalar size ulaşmak isterse bu mail adresini kullanacaktır. Kentteki çok sayıda öğrenci ya da boş zamanı olan uzman personel için başka bir ek gelir seçeneği daha bulunuyor.

Eskişehir Part Time İş

Büyük şehirlerde çok sayıda çalışkan kişinin boş zamanlarını verimli bir şekilde kullanmak için seçtiği bu yöntem hem kazançlıdır hem de iş tecrübesi olarak CV’nize yansır. Yoğun öğrenci nüfusu ve ticari hayat Eskişehir part time iş yaşamının da hareketli geçmesine sebep olmaktadır.

Harçlığını çıkarmak ya da öğrenim masraflarını karşılamak isteyen öğrencilerin çok başvurduğu part time iş seçenekleri kentte daha çok mağazacılık ve restoran-cafe işletmeciliği sektöründe yoğunlaşmış durumda. Eskişehir part time iş ilanları incelendiğinde de bu açıkça görülüyor. Bunun dışında sosyal medya yöneticiliği ve SEO hizmetleri gibi bilgisayar tabanlı meslekler de çok aranıyor. Part time çalışma koşulları yasalar ile korunduğu için ucuz çalışma ya da sigortasız çalışma gibi olumsuzluklar bulunmuyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Maraş Ek İş İlanları

Siz de bu boş zamanlarınızı bu şekilde değerlendirmek istiyorsanız Eskişehir part time iş ilanlarını inceleyebilir ve size en uygun olanlara başvurabilirsiniz. İsterseniz sitemize yorum yazarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Uzmanlık gerektiren doktorluk, öğretmenlik ve mühendislik gibi meslek gruplarından çok sayıda kişi de bu işe başvurmaktadır.

Sitemizde internetten para kazanma yolları, part time iş seçenekleri ve evde ek iş seçenekleri ile ilgili çok sayıda içerik bulunmaktadır. Eskişehir evde ek iş ilanlarına başvurunuzu yaptıktan sonra bu içerikleri de incelemeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Nur Sena Erdem dedi ki:

  Öğrenciyim boş zamanları degerlendirmek için ek iş yapabilirim evimde

 2. ERCAN ÜNLÜER dedi ki:

  ESKİŞEHİR TEPEBAŞINDA OTURUYORUM PAKETLEME, KATLAMA VEYA MONTAJ GİBİ İŞLER YAPABİLİRİM DÜĞÜN YAPACAĞIM İÇİN İHTİYACIM VAR DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 3. MURAT BİRİCİK dedi ki:

  Evde yapılacak ek iş arıyorum

 4. Süheyda dedi ki:

  Hamileyim bebek ihtiyaçları için ek iş arıyorum zamanında teslim edilir itinayla yapılır acil iş arıyorum.

 5. Özlem Yıldırım dedi ki:

  Evde paketleme