Saç Satışı Yaparak Gelir Elde Etmek

12.11.2019
549
Saç Satışı Yaparak Gelir Elde Etmek

Bayanlar sıkıldıkları zaman saçlarını kestirmeyi tercih eder. Bu durumda uzun saçlarını satarak cüzdan doldurmak isteyenlere bu fikir hakkında bilgi verelim. Saçlarım çok uzun kestirmek ve satmak istiyorum  diyorsanız sizler de saçınızın sunduğu avantajdan istifade edebilirsiniz. Bazıları bu konu hakkında bir parça malumat sahibi değildir. Ancak büyük şehirlerde yaşayan bayanlar mutlaka kuaför, peruk dükkanlarının önünden geçerken saç satın alınır gibi ilanlar görmüştür.

Peki saç satın alan yerler ve ortalama saç fiyatları ne kadardır? Eğer saçlarınızı kestirip farklı bir tarz yapmak istiyorsanız, eski uzun saçlarını da değerlendirmeyi düşünüyorsanız yapmanız gereken şudur. Yaşadığınız ilde saç satın alan yerler hakkında araştırma yapın.  Genelde kuaför ve peruk firmaları sizin saçlarınızı satın almak isteyecektir. Elbette her saçın satılabilmesi için mutlaka bakımlı temiz, sağlıklı, boyasız, kırık olmaması gerekir.

Sizin gözden çıkardığınız, satmayı düşündüğünüz eski saçlarınızı kuaför ya da peruk firmaları farklı şekillerde değerlendirir. Bunlar da genelde peruk yapılır ya da postiş olarak adlandırılan takma saç şeklinde değerlendirilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Bebek Çocuk Bakıcılığı İşi Yapmanın İncelikleri
sac satmak
Saç Satışı Yapmak

Saç fiyatları ne kadardır

Standart bir rakam söylemek pek doğru olmaz. Çünkü herkesin özelliğine göre 5000 liraya kadar satabileceğini söyleyebiliriz. Ancak ortalama rakamlar 300 TL ile 5000 TL arasında değişebilir. Doğal olmasından uzun olmasına, sağlıklı olmasına göre fiyatı ortaya çıkacaktır. Ankara’da saç satın alan yerler, İstanbul’da saç satın alan yerler, İzmir’de saç satın alan yerler oldukça fazladır.

Saç satın alan yerler

Eğer sizler de saçlarımı satmayı istiyorum kimlerle görüşmem gerekiyor, diye aklınızdan geçiriyorsanız size tavsiyemiz, internette sorgulamalar yapın ya da sitemizin alt tarafta yer alan iletişim formundan faydalanabilirsiniz. Saç satarak  kazanmak isteyen ziyaretçilerimiz saçlarının özelliklerini belirterek alt tarafa iletişim mail adresini bıraksın. Satın alan kuaförler kişiler firmalar sizin bıraktığınız mesajı okur ve size dönüş yapar. Böylece zahmetsizce saç satarak uzun kılları nakde çevirmiş olursunuz

Saç satışından gelir elde etme

Buradan sizlere kısa bir uyarı yapmak zorundayız! Saç satın alan yerler ile iletişim kurmak istiyorsanız kesinlikle resimlerinizi paylaşmayınız. Onlara saçlarınızın resimlerini göndermeyiniz, sadece saçlarınız hakkında bilgi paylaşınız. İhtiyacı olan size bir şekilde ulaşır ve pazarlık yapar.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Gaziantep Ek İş İlanları

Bir önceki yazımız olan Evde Cam Boyama İşi başlıklı makalemizde Cam boyama işi nasıl yapılır, Cam boyama işi veren firmalar ve Cam boyamasında kullanılan teknikler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.