Balon Paketleme İşi Yaparak Para Kazan

14.08.2019
976
Balon Paketleme İşi Yaparak Para Kazan

İhtiyaç sahibi vatandaşlara yeni ek gelir kapıları hakkında bilgilendirme yapmaya devam ediyoruz. Bugün sırada balon paketleme işi yaparak gelir elde etme hakkında bilgiler vereceğiz. Parti, eğlence, mezuniyet günleri, doğum günü kutlamaları için vazgeçilmez aksesuarlardan en önemlisi hiç kuşkusuz rengarenk balonlardır.

balon paketleme
Balon Paketleme İşi

Balonların satılması tüketicilere hem teşvik hem de ek gelir imkanı tanımaktadır. Çocukların asla hayır diyemeyeceği,  hatta ve hatta büyüklerin bile havada uçan bir balona dokunmadan edemediği eğlence aracı bizim için gelir kaynağı olacak. Eski dönemlerde tane ile zor satın aldığımız çocukluğumuzun eğlence araçlarından balonlar bugün geçmişteki biri tane ile satılmıyor. Torbalar içinde 10’ar 10’ar 20’şer 30’ar yani bol bol satılıyor. Beraberinde de dar gelirlilere kaynak teşkil etme durumu söz konusu oluyor. Yani evde balon paketleme işi diye bir sektör doğuyor. Bundan hem üretici firmalar hem de oturduğu yerden yavaş yavaş akmasa da damlayacak şekilde gelir sağlayanlar mutluluk duyuyor.

Balon paketleme işi nasıl yapılır

Firmalar sayesinde üç beş kuruş gelir elde edip ihtiyaçlarımızın karşılanmasına zemin vereceğiz. Bütün evde yapılan ek işler gibi evde balon işi yapmak isteyenlere de belli başlı prosedürleri yerine getirmesi gerekir. Bunlardan en önemlisi de işi elde etmek ve çalışmaya başlamaktır. En önemli süreç firmalar ile buluşup konuşup iletişim kurup anlaşma sağlamaktır. Bu satırları okuyanların birazcık gözleri faltaşı gibi açıldığını tahmin ediyoruz. Ne de olsa işsizliğin herkesi etkilediği bu periyotta böyle bir fırsat kolay ele geçmez. ‘Peki evde balon paketleme işi ile ilgileniyorum nasıl kalabilirim, bu işi kimden alacağız, ne kadar kazanacağız, iş nasıl yapılır?’ gibi sorular şimşek gibi kafanızda çaktıysa konuyu size özetleyelim.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Güncel Ek İş Fırsatları

Türkiye’nin koşulları bellidir. Yani işsiz sayısı gün be gün artmaktadır. Hele hele Suriye’den ülkemize akın akın gelen mülteciler Türkiye’nin işsizliğine iyice otuz biber olmaktadır. Bu durumda kendi vatandaşlarımız evde balon paketleme işi yaparak para kazanmak zorunda kalıyor.

Sadece bu iş değil diğer fırsatları değerlendirmek için gerekli girişimlerde bulunmak istiyorlar. Bu durum umarız sürekli olmaz. Türkiye kendi ayakları Üstünde durabilen dünyadaki önemli ülkeler arasındadır. Ancak dünya genelinde yaşanan global ekonomik etkilenmeler doğal olarak Türkiye’ye de yansımaktadır. Balon üretici firmalar birlikte çalışabileceği insanların sistemli işini temiz yapan zamanında teslim eden kimseleri tercih eder. Bu bakımdan geçici hevesle balon paketleyerek para kazanma düşüncemiz oluşursa hiç girişmeden bu yazıyı okumanızı burada sonlandırın. Aksi halde işler sonunda hem sizi üzer hem de balon paketleme işi veren firmaları rahatsız eder.

balon paketleme isi
Balon Paketleme İşi Yap

İşi nasıl alacağım

Öyle düşündüğünüz gibi ‘Telefon edeyim, bana evime göndersinler. Ben de hemen işe başlayayım.’ tarzında bir gelişme söz konusu değil. Az önce bahsettik ya. İşçi sayısı tahmin edilemeyecek boyutları geçmiş bile. Üretici de zor durumda kime iş göndersin.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Takı Tasarlama İşleri Yapmak

O halde iş başvurusu olarak düşünebileceğiniz konu altındaki yorum bölümüne kendinizi anlatın. Dürüstlüğünüzü, çalışacak kişi sayısını, yaşadığınız yeri, ekip halinde hareket edip etmeyeceğinizi. Vesaire, vesaire. Eğer eve balon paketleme işi veren firmalar gerçekten sizin paraya ihtiyacınız olduğuna ya da verilen işi hakkıyla yapabileceğinize inandığı zaman belki size birlikte çalışma teklifi yapabilir.

Yani bırakacağınız mail adresinize işin ayrıntılarını yazıp gönderirler. Beraberinde iletişim bilgilerini de size iletirler. Siz de bu vasıta ile evde balon paketleme işi alma durumunda kalırsınız.

Kısacası balon paketleme işi yapmak için elinizden geleni girişimleri yapın. Çevrenizde eve ek iş veren firmalar ile görüşmeler yapın. Hem onları değerlendirin hem de eve balon paketleme işi veren firmalar sayesinde üç beş kuruş para kazanın.

Balon paketleme işinden ne kadar kazanılır

Özel günlerde, açılışlarda, kutlamalarda bol bol kullanılan balonlar sizlere ek gelir fırsatı verecektir. Bu işi yapmak isteyenler iletişim formuna çalışmak istediğini belirtebilir. Balon paketleme işinden ortalama bir asgari ücret tutarında gelir elde edilebilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

İletişim formuna bırakacağınız mail adresi aracılığı ile firmalar ihtiyaçları olduğu zaman sizlere isteklisi yapacaktır. Sizler de boş zamanlarınızda yavaş yavaş istenilen sayıda balonu paketleyerek satışa hazır hale getirirsiniz. Her pakette 5 balon,  10,  50 balon ya da 100 gibi sayı istenebilir. Balon paketleme işi veren firmaların sizlere söylediği şekilde yaparsınız.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Tuğba dedi ki:

  Eve ek iş istiyorum.

 2. Melike dedi ki:

  Evde ek gelir getirecek iş arıyorum Antalya kepaze oturuyorum

 3. yüksel ünsal dedi ki:

  Ise ihtiyacim var antalyadayim evliyim oglum var

 4. sedef gaye dedi ki:

  evde ek işe ihtiyacım var elim hızlıdır yaparım yardımcı olursanız cok sevinirim

 5. Gamze dedi ki:

  Evdeyim ve elım cok hızlı dinlerseniz cok sevınırım daha once dısarı cok ıs yaptım

 6. Muazzez Kaya dedi ki:

  Merhaba Daha önce evde ek iş yaptım. Şuan çalışıyorum fakat maddi sıkıntılarımdan dolayı ek işe ihtiyacım var. Ödemesini düzenli yapan firmalar la ek iş yapabilirim. Elim yatkındır hızlı ve dikkatli çalışırım.Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkür ederim. iyi çalışmalar