Köpek Bezi Paketleme İşi

17.06.2020
321
Köpek Bezi Paketleme İşi

Evdeki tüylü dostlarımız kediler ve köpekler artık herkesin ilgisini çekiyor. Özellikle evde kedi besleyen insanlar hayvanların rastgele çiş yapmaması için bez kullanmayı tercih ediyor. İlginç ve geliri bol bir iş, aktivite düşüncesinde olan insanlara  köpek bezi paketleme alternatifi doğuyor.

Şaka değil gerçek, okuyunca sizin de dalga geçildiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İnanmıyorsanız arama motorlarında köpek bezi kullanımı üzerine araştırmalar yapabilirsiniz. Onlar da bir canlı boşaltım ihtiyaçları var. Hele kapalı ortamlarda yani insanlarla birlikte aynı mekanda yaşıyorlarsa ister istemez sıkıntılı durumlar ortaya çıkabiliyor.

Köpek bezi kullanımı için birkaç neden var. Durup dururken hiç kimse evdeki hayvanların altına bez bağlamaz. Bunun için şu sorunların baş göstermesi temel gerekçe olarak öne çıkıyor. Hayvanlarda idrar kaçırma problemi, hastalık ya da kızışma dolayısıyla zuhur ediyor. Hastalıklar; idrar yolunda enfeksiyon oluşması veya çok sık görülen şeker hastalığının ortaya çıkması neticesinde bez kullanımı zorunlu hale geliyor.

Kızgınlık dönemlerinde de aynı şekilde durumunu belli etmek amacıyla hayvanlar evdeki yer döşemelerinin veya mobilyaların üzerine sıvı ya da pis koku salıyorlar. İşte bu süreçler ev sahiplerini huzursuz ediyor. Dolayısıyla da ne kadar tuvalet eğitimleri olsa da bu şikayetler yaşanıyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Çengelli İğne Paketleme İşi

Türkiye’de hayvan sahibi olan insanların sayısı da azımsanamayacak kadar çoğunlukta. Kediler için çok uygun olmasa da köpeklere mutlaka alt bezi bağlanarak sıkıntılı süreç atlatılması isteniyor. Piyasada farklı ebatlarda ve çeşitlerde kedi köpek çiş pedi satışı yapılmaktadır. Satışa hazır olmadan önce bu bezlerin istenilen ölçü ve standartlarda paketlenmesi icap ediyor. Hangi sektörde iş yapmalıyım diye karar veremediyseniz ithalat ya da Türkiye’de imalat yapan firmalar köpek alt bezi paketleme işi yapacak elemanlara ihtiyaç duyabiliyor. Tek kullanımlık olması münasebetiyle de oldukça fazla ihtiyaç doğuyor. Çok kullanımlık olarak kumaştan yapılan köpek bezleri de üretiliyor. Her halükarda sizin yapmanız gereken sık sık ihtiyaç duyulan bu hijyenik bezlerin istenilen sayılarda paketlenip, size verilen süre içinde hazır olarak bekletilmesidir.

Kazancı değişken bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Kişinin çabası, zaman harcaması ve para ihtiyacı elde edilecek gelirin netleştiriyor. Ayda 3.000 liraya kadar kazanma imkanı mevcut olan köpek bezi paketleme işi hayvanlara sempati duyanların kıskacına girebilir.

Yaptığınız bu çalışma neticesinde hem hayvanların hastalık sürecinden kurtulmasına ya da kızgınlık döneminin kolay atlatılmasına destek olacaksınız, aynı zamanda enfeksiyonun yayılmasını şeker hastalığının hayvanı zor durumda bırakmasın önlemiş olacaksınız. Köpek bezi kullanımının biraz zor olduğunu düşünenler olabilir. Bu durum köpek sahiplerinin hayvanın uygun şekilde sorunu yenmesine yardımcı olacak şekilde halledilecektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Tarçın Paketleme İşi

Köpek bezi üretici firmalar evde ailesine destek olmak isteyenlere istedikleri takdirde bu işi gönderiyor.  Eğer paraya ihtiyacınız varsa antibakteriyel özelliği olan köpek bezi sizleri gönderilir. İstenilen sayıda köpek bezinin uygun şekilde paketlemesi istenir.

Peki kedi köpek çiş pedi paketleme işini kimler yapabilir,  nasıl yapılır, ne kadar gelir elde edilir? Türkiye’de yeni yeni bu sektör canlanmaya başladı. Dolayısıyla köpek bezi paketleme işi veren hayvan dostları da yeni eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla evden çalışmak isteyenlere fırsat vermektedir. Bu şekilde hem kendileri ithal ettikleri ürünlerin pazarlamasını yaparken kar edecekler hem de evden çalışıp para kazanmak isteyenlere imkan tanıyacaklar.

köpek pedi
köpek çiş pedi paketleme işi

Eğer çalışmak istiyorsanız firmaların size iş göndermesini bekliyorsanız sitemizin aracılık görevinden faydalanabilirsiniz. Amacımız hem Eve köpek bezi paketleme işi veren firmalar hem de bu işten gelir elde etmek isteyen insanların birbirleri ile buluşturmak, tanıştırmak  ve iş yaptırmaktır.  Ayda 1500-2000 lira civarında ek gelir yakalamak isteyenlere bu işin ayrıntılarını yine işverenler ile konuşarak halletmeleri gerekir. Çünkü yukarıda da söylediğimiz gibi sektör yeni yeni canlanmaya başladı.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Düğme Paketleme İşi

Türkiye’de evde hayvan besleyenler arttı. Özellikle de köpeklerin evleri kirletmemesi amacıyla  köpek bezi paketlemek de yeni yeni ilgi görmeye başladı. İthalatçı firmalar sizin bırakacağınız iş taleplerinize Olumlu ya da olumsuz dönüş yapabilir. Kendinize  anlatırsanız onların direktifleri doğrultusunda ürünleri paketlersiniz emek ölçüsünde para kazanırsınız.

İşi yapmak istiyorsanız mutlaka mail adresinizi yazın. Size gerekli görülürse dönüş yapılır.  Sizin de tahmin edeceğiniz üzere köpeklerin cinslerine göre bezlerin büyüklükleri de değişecektir.  Bunun için bazı durumlarda 50 adet bir pakette olabilirken,  bazı durumlarda ise 5, 10, 20 bezi bir pakete sığdırmaz istenebilir.

Neticede sizler adet üzere çalışacağınız için kaç paket yaparsanız ona göre gelir elde edersiniz. Hemen karlı çıkma girişiminde bulunmak amacıyla  köpek bezi paketleme için alttaki iletişim formundan güncel taleplere cevap verin.

Bir önceki yazımız olan Evde Çeyiz Eşyası Paketleme İşi başlıklı makalemizde Çeyiz eşyaları satan firmalar, çeyiz eşyalarını tamamlamak ve çeyiz eşyası satan mağazalar hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. ceyda dedi ki:

    detaylı bilgi acil geri dönüş rica ediyorum(sakarya)

  2. Şeyma batman dedi ki:

    Boyle paketleme isine cok ihtycm var lutfen sakarya