Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Evde Galoş Paketleyerek Para Kazanın

İşsizlik dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizin de en önemli ve büyüyen problemlerinden birisidir. Artık üniversitelerin en zor bölümlerinden mezun olan kişiler bile işsizlik sorunu ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bunun yanında istihdam edilemeyen ve genellikle ev hanımlarının oluşturduğu bir kesim bulunuyor. Evde maddi olarak değeri ölçülemeyecek derecede büyük işleri başarsalar da, çalışmayan kadınlarımızın herhangi bir geliri ne yazık ki yoktur. Çok sayıda kadın bu eksikliği evde ek iş yaparak gidermektedir.

Evde Galoş Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde para kazanmak için çok sayıda alternatif bulunuyor. Bunlar arasında yapılması en kolay olanlardan birisi de evde galoş paketleme işidir. Hijyen gerekçesi ile birçok kurumda ve evde kullanılan galoşlar oldukça talep gören ve paketlenerek belirli sayılarda satılan ürünlerdir. Bu sebeple evde galoş paketleme işi veren firmalar bu işlemi gerçekleştirecek kişiler arıyor.

Galoş Paketleme İşi

Evde Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Herhangi bir tecrübe ya da özel beceri gerektirmeyen bu iş galoşların hatalı olup olmadığının kontrol edilerek belirli sayılar halinde paketlenmesinden ibarettir. Elbette, öncelikle galoş paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak gerekiyor. Ne var ki, bu çok da kolay değil. Çünkü, aşırı taleple başa çıkmakta zorlanan firmalar çalışmak isteyen kişilere farklı kanallarla ulaşmayı tercih ediyor. Bu kanallardan birisi de ekistr.com’dur. Sitemizi takip eden işverenler yorum kısmına yazacağınız bilgiler aracılığıyla sizinle iletişime geçer. Evde galoş paketleyerek para kazanmak istiyorsanız yorum kısmına kısaca yapabileceğiniz işleri, beklentilerinizi, yaşadığınız ili, kaç kişi çalışabileceğinizi ve aktif bir e-mail adresinizin yer aldığı bilgileri yazmanız yeterlidir. Evde galoş paketleme işi nasıl yapılır sorusunu bu şekilde cevaplayabiliriz.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  İstiridye Mantarı Yetiştiriciliği
Evde Galoş Paketleme İşi

Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde galoş paketleme işi çalışma performansınıza göre önemli miktarlarda para kazandırabilir. Genellikle yarım gün çalışma ile 1.000-1.500 TL civarında para kazanmak mümkündür. Eğer kalabalık bir aileyseniz çok daha yüksek rakamlarda paketleme yapabilir ve gelirlerinizi artırabilirsiniz. Evde galoş paketleme işi veren firmalar için önemli olan işin zamanında, doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılmış olmasıdır. Bu gerçekleştiği takdirde sürekli ve iyi kazandıran bir ek işiniz olacak demektir.

İstanbul Ek İş İlanları

Sizde evde galoş paketleyerek para kazanmak istiyorsanız gerekli bilgileri aşağıdaki yorum kısmına yazın. Hem aile bütçenize destek olun, hem de ekonomik özgürlüğünüzü elinize almanın tadını çıkarın. Bol kazançlı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Paketleme, Temizleme ve Katlama İşi başlıklı makalemizde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır, evde çorap paketleme işi ve Evde çorap paketleme işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Merhaba adım Enes Kafaoğlu. 18 yaşındayım Ankara’da oturuyorum. Babamın 6 aydır işsiz. Bu işe çok ihtiyacımız var çok zor durumdayız. Paketleme işini 3 kişiyle hızlı ve kaliteli bir iş yapabiliriz. Lütfen bizimle iletişime geçin. Telefon numarası 05445718582

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?