Evde Galoş Paketleme İşinden Para Kazanın

18.08.2020
2.568
Evde Galoş Paketleme İşinden Para Kazanın

Sağlık herkesin birinci önceliği olunca evde galoş paketleme işi hızlı bir yükselişle en çok yaptırılan ek iş olma ayrıcalığına sahip oldu. Muhtemeldir ki sizler de bu sektörden para kazanma umudu taşıyorsunuz. Umutsuz kim yaşayabilir ki.

İşsizlik dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizin de en önemli ve büyüyen problemlerinden birisidir. Artık üniversitelerin en zor bölümlerinden mezun olan kişiler bile işsizlik sorunu ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bunun yanında istihdam edilemeyen ve genellikle ev hanımlarının oluşturduğu bir kesim bulunuyor. Evde maddi olarak değeri ölçülemeyecek derecede büyük işleri başarsalar da, çalışmayan kadınlarımızın herhangi bir geliri ne yazık ki yoktur. Çok sayıda kadın bu eksikliği evde ek iş yaparak gidermektedir.

Evde Galoş Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde para kazanmak için çok sayıda alternatif bulunuyor. Bunlar arasında yapılması en kolay olanlardan birisi de evde galoş paketleme işidir. Hijyen gerekçesi ile birçok kurumda ve evde kullanılan galoşlar oldukça talep gören ve paketlenerek belirli sayılarda satılan ürünlerdir. Bu sebeple evde galoş paketleme işi veren firmalar bu işlemi gerçekleştirecek kişiler arıyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Gelin Buketi Yapmak
Galoş PAketleme
Galoş Paketleme İşi

Evde Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Herhangi bir tecrübe ya da özel beceri gerektirmeyen bu iş galoşların hatalı olup olmadığının kontrol edilerek belirli sayılar halinde paketlenmesinden ibarettir. Elbette, öncelikle galoş paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak gerekiyor. Ne var ki, bu çok da kolay değil. Çünkü, aşırı taleple başa çıkmakta zorlanan firmalar çalışmak isteyen kişilere farklı kanallarla ulaşmayı tercih ediyor. Bu kanallardan birisi de ekistr.com’dur. Sitemizi takip eden işverenler yorum kısmına yazacağınız bilgiler aracılığıyla sizinle iletişime geçer. Evde galoş paketleyerek para kazanmak istiyorsanız yorum kısmına kısaca yapabileceğiniz işleri, beklentilerinizi, yaşadığınız ili, kaç kişi çalışabileceğinizi ve aktif bir e-mail adresinizin yer aldığı bilgileri yazmanız yeterlidir. Evde galoş paketleme işi nasıl yapılır sorusunu bu şekilde cevaplayabiliriz.

Galoş Paketleme İşi
Evde Galoş Paketleme İşi

Galoş Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evden çalışarak ek kazanç düşünenlerin çoğu galoş paketleme işi veren firmaların telefon numarasına ulaşma derdindedir. Bu aslında en doğal haklarıdır gel ve lakin işsizlik dizginlenemez vaziyete gelince haklı olarak işverenler telefon numaralarını her önüne gelene vermez oldu. Malumunuz çalışmak isteyen sayısı milyonları aştı. Siz olsanız telefon numaranızı herkesin göreceği yerlerde paylaşır mıydınız? Paylaştığınız diyelim, o zaman da kullanım dışı kalacaktır, çünkü binleri bırakın milyonları bulan arama yazışma SMS dolayısıyla telefon kilitlenecektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Çalışıp Para Kazanmanın Avantajları

Peki, evde galoş paketleme işi yapmak isteyenler bu işi veren kişi ya da firmalara nasıl ulaşacak? Biz bu noktada bu soruna cevap vermek maksadıyla aracılık pozisyonu üstlenmiş vaziyetteyiz. Sitemizin ilgili yazılarının altındaki iletişim formu hem iş arayanlar hem de eleman ihtiyacı doğunca bu soruna çözüm bulmak isteyenlere yardımcı olmaktayız. İster işveren olun ister iş arayan olun yazıların en alt tarafında yer alan yorum veya iletişim formu kısmına taleplerinizi detaylandırarak yazmanız halinde karşılıklı olarak anlaşıp kazan kazan prensibi ile karlı çıkmak mümkündür.

Kazanç ne olur?

Evde galoş paketleme işi çalışma performansınıza göre önemli miktarlarda para kazandırabilir. Genellikle yarım gün çalışma ile 1.000-1.500 TL civarında para kazanmak mümkündür. Eğer kalabalık bir aileyseniz çok daha yüksek rakamlarda paketleme yapabilir ve gelirlerinizi artırabilirsiniz. Evde galoş paketleme işi veren firmalar için önemli olan işin zamanında, doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılmış olmasıdır. Bu gerçekleştiği takdirde sürekli ve iyi kazandıran bir ek işiniz olacak demektir.

İstanbul Ek İş İlanları

Evde yapılabilecek ek işlerin hem çalışanın hem de işi yapılacak olanın kısa süre içerisinde çözüm bulmasına vesile oluyoruz. Bizim site olarak bu noktada hiçbir sorumluluğumuz, inisiyatifimiz ve ticari düşüncemiz bulunmamaktadır. Biz hiç kimseyi tanımayız, referans olmayız, iş vermeyiz. İş arayanlar ya da iş verenler iletişim formundaki bilgilerden istifade ederek birbirleriyle karşılıklı anlaşarak sorunlarına çözüm bulurlar.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Ek İş Rüzgarı Esiyor

Siz de evde galoş paketleyerek para kazanmak istiyorsanız gerekli bilgileri aşağıdaki yorum kısmına yazın. Hem aile bütçenize destek olun, hem de ekonomik özgürlüğünüzü elinize almanın tadını çıkarın. Bol kazançlı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Sevda Daşdelen dedi ki:

  Evde iş yapmak para kazanmaya çok ihtiyaç im var lütfen yardımcı olun 0541 453 55 72

 2. Yeliz Ağırbaş dedi ki:

  Kayseri kocasinanda oturuyorum evden sureklı calışabılcem iş arıyorum
  05536077411

 3. Muhammed çekici dedi ki:

  Öğrenciyim ihtiyaçlarım var evde 3 kişişinizi hızlı ve kaliteli şekilde yapabiliriz lütfen bana ulaşın lütfen

 4. Mehtap dedi ki:

  Evde galoş paketleme işi yapmak istiyoruz kalabalığiz sakaryada oturuyoruz

 5. Semra Şenoğlu dedi ki:

  acil işe ihtiyacım var istanbul eyüpte oturuyorum işi yapıcak 3 kişiyiz

 6. Ayşegül Durgut dedi ki:

  Acil işe çok ihtiyacım var en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

 7. Cansu dedi ki:

  İstanbul pendikte yaşıyorum 23 yaşındayım bu işi 2 kişi yapabiliriz . Yardımınızı bekliyorum.

 8. Esra Bektaş dedi ki:

  Paketleme konusunda kendime oldukça güveniyorum bu işe ayıracak vaktim çok fazla

 9. aslıhan dedi ki:

  esım mahkum dardayım ıkı evladım var okuyan

 10. BETUL SEKER dedi ki:

  evde ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 11. Taylan dedi ki:

  Zor durumdayız iş arıyorum 3 kişiyiz kız arkadaşımın annesi,kız arkadaşım ve ben

 12. Enes Kafaoğlu dedi ki:

  Merhaba adım Enes Kafaoğlu. 18 yaşındayım Ankara’da oturuyorum. Babamın 6 aydır işsiz. Bu işe çok ihtiyacımız var çok zor durumdayız. Paketleme işini 3 kişiyle hızlı ve kaliteli bir iş yapabiliriz. Lütfen bizimle iletişime geçin. Telefon numarası 05445718582