Mandal Montaj İşi Kârlı mı?

31.10.2021
156
Mandal Montaj İşi Kârlı mı?

Aslına bakarsanız konumuz evde çamaşır montaj işi yapmak karlı mı değil mi değil, bir an önce zorlukların üstesinden gelebilmek için ne tür çıkış yolları olduğunu bulmaktır. Yoksa emek karşılığında yapılan her çalışmanın bir karşılığı elbette vardır. Bu yerine göre mandal montajı yapma işi olabilir, yerine göre saç tokası işi olabilir veya bir başka karlı alternatif evde yapılabilecek basit işlerden birisi olabilir. Bugünkü ele aldığımız kazanç kapılarından biri olan ahşap mandal montaj işi yanında pratik olarak kullanılabilen diğer türleri nasıl kullanıma hazır hale getirilir ve kimler ne kadar para kazanabilir bunun üzerine sizleri yoğunlaştırmak istiyoruz.

Hiç inanamayacaksınız ama çamaşırları tutturmak için kullandığınız mandalları montajlamak karlı bir iş imkanı olabilir. Son zamanlarda bilhassa evde ailesine omuz atmak isteyen hanımların bu işlere büyük rağbet gösterdikleri bilinmektedir. Normalde işte çalışma fırsatı bulamayan ev hanımları ailenin yükünü sadece çalışarak değil evde ek iş yaparak da çekmektedir. Durum da bunu gerektiriyor. Sadece kadınlar değil, emeklilerimiz hatta öğrenciler para kazanmak amacıyla evde mandal montaj-paketleme işi yapmak için can atıyor. Biz de bu basit ama kazançlı ek iş fırsatı hakkında gerekli bilgileri sizlere sunmak için araştırma yaptık.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Muz Toka Montajı İşi

Evde artık farklı ek iş olanakları değerlendirmek isteniyor. Para kazandıracak her ne varsa insanlar bu konuda bilgi almak müracaat etmek, çalışmak istiyor.

 Mandal montaj işi yapmak zor mu

Evden çamaşı mandal montajı yapmak oldukça kolay ve karlıdır. Fakat sorun montaj yapmak değil, imkan veren firmalar ile iletişime geçmek, yani yani işi almak ve çalışmaya başlamaktır. İletişime geçmeniz halinde gerekli malzemeler sizlere firma tarafından temin edilir. Yapılacak işin kısaca özeti yapılır. Böylece istenilen süre zarfında iş getirilir ve üretici firmaya teslim edilir. Anlaşma bedeli kadar da biten iş mukabili ücret kazanılır.

mandal montaj işi
Mandal Montaj İşi

Ahşap Mandal montaj işinden ne kadar ücret alınır?

Anlaşma gereği yaptığın iş kadar kazanırsınız. Eğer kilo ile anlaştı iseniz kilo hesabından ücret alırsınız, tane hesabı anlaşma yaptıysanız mandal başına alacağınız ücret belli olacaktır. Bunun için firmalarla yapacağınız pazarlık çok önemlidir.

İşsizlik sebebiyle firmalar da oldukça ucuz çalışacak personel bulmaya başladı. Bu sebeple net rakam vermek pek doğru değildir. Siz zaman ayrılacaksınız çalışacaksınız bunun karşılığında para kazanacaksınız. Eğer size yeteri kadar ücret teklifi yapılmazsa siz de kesinlikle işi kabul etmeyin, ucuz işgücü olmayınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Oyuncak Montaj İşi

Basit bir matematiksel işlem ile, nasıl kazanç yapılacağını0 açıklamak gerekirse; çalışma prensibi ve koşulları size bağlı olarak, yerine göre 500 TL, yerine göre de 3000 TL arasında bir gelirdin söz etmek mümkündür. 3 parçadan oluşan çalışma prensibi önce biraz zaman alacak gibi görünsede el alışkanlığı kazandıktan sonra parçaları birleştirme süresi kısalacaktır. Parçaları birleştirme süresinin kısalması demek sizin gelirinizin katlanması mânâsına gelmektedir. Yani az zaman çok iş prensibi ile evde çamaşır mandalı montaj işi yaparak düşünemeyeceğin iz kadar büyük rakamlara ulaşma durumu söz konusudur.

Daha çok kadınlara uygun ek işler arasında olan çözümden günde 6-7 saat zaman ayırarak çalışan bir insan en az 1000 lira evde mandal montajı yaparak para kazanma fırsatı yakalamalıdır. Bu hesap üzerinden pazarlık yaptınız evde birkaç kişiyi varsa doğal olarak yapacağınız işin karşılığı geliriniz de iki üç kat artacaktır. Yani 2000 – 3000 lira civarında mandal montaj işi sayesinde kar akışı yakalarsınız.

Çamaşır mandalı montaj işi yapmak istiyorum

Bu işi yapmak isteyen kişilermandal montaj işi veren firmalarla görüşmek için sitemizin alttaki mesaj bölümünden kendilerine ulaştırılması amacıyla mail adresini yazmaları,  kendilerini tanıtmaları gerekmektedir. Böylece firmalar ihtiyaçları olunca sizlere ulaşacaktır. İstanbul’da daha fazla işveren firma olsa da diğer illerde de çalışmak isteyenlere mandal montaj işi gönderileceğini hatırlatalım. Netice itibarıyla evde mandal montaj işi karlı bir o kadar da insanı teşvik edicidir. El alışkanlığı ve pratikliği geliştikçe sizinde kârlılık kat sayınız artmış olacaktır. Hadi O Zaman bu katsayının sizin bilginize artmasına yardımcı olmak için iş başvurusunu bizim aracılığınızla ulaştırabilirsiniz. Uzun uzadıya CV mail telefon ayrıntılarına takılmadan yazı sonundaki iletişim formuna taleplerinizi ve özelliklerinizi sıralamaya başlayın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Abaküs Montaj İşi

Bir önceki yazımız olan Evde Kalem Montajı İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde Evde kalem montaj işi, evde kalem montaj işi nasıl yapılır ve evde kalem montaj işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.