Online Özel Ders Vermek

02.11.2017
1.897
Online Özel Ders Vermek

Birçok çalışan yetenekleri ve aldığı eğitim doğrultusunda faaliyet yürüten işletmelerde çalışıyor. Peki, uzmanı olduğunuz herhangi bir alandan faydalanarak daha fazla para kazanmayı hiç düşündünüz mü? Online ders vermek son dönemde o kadar yaygınlaştı ki birçok site online özel ders ilanı ile dolup taşıyor.

Hali hazırda birçok akademik personel özel dersleri bir ek gelir elde etme aracı olarak kullanmaya devam ediyor. En değerli şeylerden birisi olan bilgiyi paraya çevirmek çok kolay. Özellikle yabancı diller, Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji gibi alanlarda uzmanlaşmış kişiler için özel ders vermek daha kolay. Özel ders vererek sınırlı sayıda öğrenci ile çalışabilen uzmanlar için internet sonsuz sayıda öğrenciye ulaşma şansı sunuyor.

online özel ders vermek

Online Özel Ders Vermek

Online Özel Ders Siteleri

İnternetten para kazanma yolları size çok çeşitlilikte işi yaparak para kazanma fırsatı sunuyor. Online İngilizce dersi internet dünyasında en çok karşılaşılan yöntem. Dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde ikinci dil olarak öğretilen İngilizce’ye talep oldukça fazla. Özellikle konuşma becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler ana dili İngilizce olan eğitmenlerle çalışmak için oldukça hevesli. Ülkemizde ise başarı sınavlarla ölçüldüğü için kurslar daha çok sınavlara hazırlanmaya yönelik oluyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Bebek Battaniyesi Yaparak Para Kazanmak

Bunun için hazırlanmış çok sayıda online özel ders siteleri mevcut. Arama motorlarını kullanarak yapacağınız küçük bir araştırma ile çok sayıda siteye ulaşmak mümkün. Ekolej.net, kursbudur.com, eqpluseğitim.com, dersville.com, inekle.com, buders.com, ozeldersdiyarı.com gibi çok sayıda site bu alanda hizmet vermektedir.

Online Özel Ders Vermek İstiyorum

Özel ders çok sayıda uzman kişinin başvurduğu etkili bir para kazanma yöntemidir. Evde birebir ders vermenin yanı sıra online özel ders vermek istiyorum diyorsanız yukarıdaki sitelere ya da araştırmanız sonucunda ilginizi çeken diğer sitelere eğitmenlik için başvuruda bulunabilirsiniz.

Bunun dışında online özel ders ilanları vererek şansınızı deneyebilirsiniz. İlan siteleri aracılığıyla çok sayıda öğrenciye ulaşmanız mümkün.

Online özel ders sitelerinde eğitmen olabilmek için sertifika veya diplomaya ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Birçok site alanınızda uzman olduğunuzu kanıtlamanızı üyelik için şart koşmaktadır. Öte yandan bazı sitelerde öğrenciler sorularını üniversite öğrencilerine yöneltmekte ve cevap almaktadır.

Üniversite öğrencileri için online özel ders ya da evde özel ders vermek para kazanmak için harika bir yöntemdir. Az önce saydığımız popüler alanlarda verilen özel ders ücreti 80-200 TL arasında değişmektedir. Üniversite öğrencisinden özel ders ücreti biraz daha düşük olacaktır. Kaba bir hesapla saati 40 TL’den verilen özel ders 10 öğrenci için haftada 400 TL demektir. Ayda 1.600 TL bir üniversite öğrencisi için önemli bir miktardır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Sofralık Zeytin Yapmak

Online özel ders verdiğinizde potansiyel öğrencilerinizin sayısı yüz binlere yükseliyor. Grup dersleri vermeye başladığınız takdirde çok daha büyük miktarlarda para kazanabilirsiniz. Bu yöntemle kazanacağınız para işinizdeki başarınıza göre değişecektir. Ders verdiğiniz öğrencilerden alacağınız olumlu yorumlar yeni öğrencilere kapıyı açacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2021'de En İyi İş Fikirleri başlıklı makalemizde 2021 yılı karlı iş fikirleri, cep telefonu tamiri kursu ve Çok kazandıran işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.