Konya Ek İş İlanları

Konya Ek İş İlanları

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan bu ilimizin yüzölçümü dünya genelindeki çok sayıda ülkeden daha büyüktür. 2 milyona yaklaşan nüfusuyla çok büyük bir ekonomik potansiyeli bulunan Konya ek iş ilanları ile de vatandaşlara sayısız fırsatlar sunmaktadır. Ülkemizin her noktasında ekonomik durumu iyi olmayan, geçim sıkıntısı çeken ve ek gelire ihtiyaç duyan vatandaşlarımız için il il, ilçe ilçe […]

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan bu ilimizin yüzölçümü dünya genelindeki çok sayıda ülkeden daha büyüktür. 2 milyona yaklaşan nüfusuyla çok büyük bir ekonomik potansiyeli bulunan Konya ek iş ilanları ile de vatandaşlara sayısız fırsatlar sunmaktadır. Ülkemizin her noktasında ekonomik durumu iyi olmayan, geçim sıkıntısı çeken ve ek gelire ihtiyaç duyan vatandaşlarımız için il il, ilçe ilçe ek iş imkanlarını incelemeye devam ediyoruz. Bu kez durağımız Türkiye’nin tahıl ambarı olarak da bilinen Konya.

Konya Ek İş İmkanları

Para elbette ki her şey demek değildir. Ancak ne yazık ki  iyi bir eğitim, sağlık hizmeti ya da beslenme, kısacası insanca bir yaşam için zaruridir. Bu sebeple dünyanın neresine giderseniz gidin insanlar para kazanmak için mücadele içerisindedir. Bu mücadelenin bir parçası olarak doğan evde ek iş yaparak para kazanma fikri son yıllarda giderek yaygınlaşmaktadır. Konya ek iş imkanları açısından zengin sayılabilecek bir ilimizdir.

Kalem Montajı İşi ile Para Kazanın

Yüz ölçümünün %90’ından fazlası tarıma elverişli olan bu ilimizde nüfusun büyük çoğunluğu geçimini tarımdan sağlamaktadır. Dolayısıyla sanayisi de tarımla bağlantılı sektörlerde daha çok gelişmiştir. Ancak son dönemde makine, kimya ve otomotiv sanayiinde de büyük gelişmeler yaşanmaktadır. Konya’da evde ek iş veren firmalar arasında büyüklü küçüklü çok sayıda işletme bulunmaktadır. Bu işletmeler çok sayda ev hanımı, emekli, öğrenci ve işsiz vatandaşımız için bir geçim kapısı olmuştur.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kırıkkale'de Ek İş Piyasası
Konya Ek İş İlanları

Konya’da Eve Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Yakın geçmişte Konya’da evde ek iş yaparak para kazanmak henüz bu kadar yaygınlaşmamışken bu tür işlere ulaşmak çok daha kolaydı. Konya ek iş ilanları incelendiğinde ya da internette küçük bir araştırma yapıldığında Konya’da eve ek iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşılabiliyordunuz. Ancak, bu numaralara ulaşmak artık çok zor.

Evde Düğme Paketleyerek Ayda 1500 TL Kazanın

Kendi evinin rahatlığında çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlerin giderek artan talebine yanıt vermekte zorlanan firmalar artık farklı kanallar aracılığıyla iletişim kurmayı tercih ediyor. Sitemiz bu kanallardan birisi konumundadır ve işverenle çalışmak isteyenler arasında bir köprü görevi görmektedir. Siz de Konya’da evde ek iş yapmak istiyorum diyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Sitemizde yer alan içeriklerin alt kısmında bulunan yorum kısmına hangi işi yapmak istediğinizi, yaşadığınız ili ve e-mail adresinizi yazmanız söz konusu işletmelere ulaşmak için yeterlidir. Yazacağınız yorumlar başvuru niteliğindedir. Konya’da eve ek iş veren firmalar size bu başvurunuz üzerinden ulaşacaktır.

 Konya’da evde ek iş veren firmalar

Büyük bir şehir olan Konya çok çeşitli iş imkanı sunmaktadır. Özellikle orta büyüklükteki işletmelerin yaptırmak isteyeceği fason işler bu anlamda çok önemli bir konumdadır. Konya’da evde yapılabilecek ek işler arasında her türlü ürünün paketlenmesi, büyüklü küçüklü montaj işlemleri, internet üzerinden para kazanma ve yiyecek içecek hazırlama öne çıkıyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İstanbul'da Eve Ek İş Al
Konya Ek İş

Evde Mandal Montajı

Para kazanmanın bir zorunluluk haline dönüştüğü günümüzde Konya’da evde ek iş yaparak para kazanmak hem kolay hem de karlı bir iştir. Bu tür işleri yapmanın en önemli avantajı ise kendi evinizin rahatlığında, kendi belirleyeceğiniz saatlerde, herhangi bir yatırım yapmadan ve kimseden emir almadan yapacak olmanızdır. Anlaştığınız firma size yapılacak işle ilgili tüm materyalleri teslim edecek ve belirlenen sürede teslim etmenizi isteyecektir. İşi doğru, zamanında ve tam yaptığınız sürece bu sektörden sürekli olarak para kazanabilirsiniz.

Konya’da evde yapılabilecek ek işler arasında ev hanımlarının en çok tercih ettikleri arasında katalog satıcılığı yer alıyor. Büyük firmaların katalog ürünlerini yakın çevrelerinden başlayarak satan ev hanımları ve öğrenciler zamanla pazarlarını genişletiyor ve kazandıkları yeni üyelerin yaptığı satışlardan da pay alarak hatırı sayılır miktarlarda gelir elde edebiliyor.

Bunun yanında özellikle öğrenciler ve genç ev hanımları arasında çok popüler olan takı tasarımcılığı Konya ek gelir imkanları arasında öne çıkıyor. İnternet üzerinden ya da toptancılardan alınabilecek takı malzemeleri ile takı tasarlayarak satış yapabilir, ya da mağazalara pazarlayabilirsiniz. Takı tasarımlarıyla dolu olan internette en çok beğenilen modelleri tespit edip işe koyulabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Muratpaşa Ek İş

Evde Mantı Yaparak Gelir Elde Edin

Mutfak konusunda kendine güvenen ev hanımları için de sayısız fırsat var. Evinizde hazırlayacağınız eşsiz lezzetleri satın almak isteyecek çok sayıda şarküteri ve hatta restoran olduğunu biliyor musunuz? Sadece girişken olmak ve numunelerinizle bu tür iş yerlerine gidip görüşmeniz gerekiyor. Ya da Konya’da eve ek iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşmaya çalışmak yerine ekistr.com’un sunduğu fırsattan yararlanıp başvurunuzu yapın.

Siz de Konya’da evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız artık yapmanız gerekeni biliyorsunuz. Evde ek iş yaparak aile bütçenize nefes aldırabilir, ekonomik özgürlüğünüzü elinize alabilir, öğrenim masraflarınızı karşılayabilir, yatırım yapabilir ve daha yüksek standartlarda bir yaşama kavuşabilirsiniz. Evde ek iş yapma fırsatından yararlanmak için aşağıda bulunan yorum kısmına mail adresiniz dışında kişisel bilgilerinizin yer almadığı bir başvuru yazmayı unutmayın. Konya ek iş ilanları değerlendirin para kazanın. Bol kazançlı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

37 yorum

  1. Konya/meram da yaşıyorum üniversite öğrencisiyim evde ek iş olarak paketleme yapmak istiyorum.

  2. Evde paketleme ve her turlu montaj yapabilirim konya karatayda ikamet ediyorum dönerseniz sevinirim

  3. Konya Karatay da yaşıyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?