Acilen Ek İş Yapmak İstiyorum

06.04.2018
1.271
Acilen Ek İş Yapmak İstiyorum

Hesapta olmayan giderleri karşılamak için acil ek iş yapmak gerekebilir. Duruma göre akşamları, hafta sonları veya mesai dışında kalan zaman dilimlerinde ek kazanç edinebilirsiniz. O kadar çok gelir kapısı var ki artık kendi yetenekleriniz doğrultusunda veya sosyal statünüz, çevrenin verdiği avantajlar ek gelire dönüştürülebilir. Kitap okumayı seviyorsanız araştırma yapma, gözlem yapma, analiz, yorumlama özellikleriniz varsa sizin için içerik editörlüğü uygun olabilir.

Genel kültürü, sosyal yönü güçlü olanlar makale yazarlığı yapabilir. En gözde kazanç argümanları arasında içerik editörlüğü olduğu bir gerçektir. Bu alanda kendini geliştirenler ihtiyaçları olduğu zaman kazancının limitini kendisi belirler. Kendimize bir zaman aralığı oluşturarak günde 3-5 makale yazarak para kazanabilirsiniz.

Karlı İşler

ek iş arıyorum

Biliyoruz şimdi, ‘Başka alternatif yok mu? Ben içerik editörlüğü yapamam. Makale yazmak herkesin harcı değildir,’ diye peşin yenilgiyi kabul edenler var. Oysa teknolojik aletlerin yardımıyla da hızlı bir şekilde içerik üretmek mümkün.

Şu anda okuduğunuz satırlar sizin yapacağınız şekilde üretildi. Yani sesi yazıya dönüştüren sistemler ile yazıldı içerik haline getirildi. Diyoruz ki acil ek iş yapmak istiyorum, para ihtiyacım var, diye zırlamaktan vazgeçin.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Yer Fıstığı Ayıklama Paketleme İşi

Girin forum sitelerine. İçerik ihtiyacı için hiç verme düşüncesinde olan site sahipleri ile görüşmeler yapın. Siz de bilgi birikiminiz nispetinde bir şeyler çiziktirebilirsiniz.

‘Bu bana uymadı başka bir çözüm yolu yok mu, dediğinizi duyar gibiyiz. Var. Bir bayan olduğunuzu varsayalım. Evdesiniz sürekli televizyon izliyorsunuz. Bulaşık yıkayıp yemek yapmakla meşgulsünüz. Yani akşama kadar boşsunuz. Neden evde bebek ya da çocuk bakıcılığı yapamazsınız ki. Hem de sevginizi vererek bir insan yetiştirmenin mutluluğunu hissedeceksiniz. Karşılığında da yüklü miktarda gelir elde edeceksiniz.

Çok değişik alternatifler bu alanda sizlere sunulur. Örneğin 2 saatlik bakıcılık, yarım gün, tam gün, hafta sonları gibi seçenekler arasından uygun olanı hayata geçirebilirsiniz.

‘Ben çocuk bakamam, daha dijital bir şey istiyorum, dediğinizi  duyar gibiyiz. Sosyal medya hesapları yönetmek size uygun olabilir. Yani herhangi bir sosyal medya hesabını geliştirip bunun karşılığında destek verdiğiniz kuruluşlardan emeğiniz karşılığında para kazanabilirsiniz.

Piyasa araştırmasını sevenler ürünleri inceleyip bu konuda destek vermek isteyenler de olabilir. Ürün incelemeleri yapmak bunları pazarlamak ya da bu alanda bir web sitesi açarak ürün inceleme sitesi sayesinde gelir elde etmek gibi değişken çözüm yolları mevcut.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Papatya Tacı Yaparak Para Kazanmak

Daha net ve çok kazanabileceğim acil ek iş arıyorum, dediğinizi tahmin ediyoruz.  Her şeyin dijital olarak pazarlandığı Bu yüzyılda size uygun çalışmalar elbette var. Veri girişi yapmak istediğinizi duyar gibiyiz. E-ticaret sitesi olabilir.

Buraya sürekli yeni ürün girişleri, tanıtımlarının yapılması, resimler eklenmesi, fiyatlandırılması için düzenli çalışacak elemanlar aranmaktadır. Part time olarak veya dönemsel değişken çalışma sisteminden istifade edebilirsiniz. Veri girişi yapmanız karşılığında size minimum 1000 lira civarında ek kazanç gelebilir. ‘Bunların hiçbirini yapamam. Net, elle tutulur, gözle görülür bir ek iş yapmak istiyorum, diyorsanız kozmetik ürün satışı piyasasına girebilirsiniz. Doğrudan satış yöntemi olarak adlandırılan bu sistemde sizlere satışınız oranında kar verilecektir.

Tatlı, pasta, börek, çörek, yemek yapma yeteneğinizi varsa yakınlarda bulunan işletmelerle görüşmeler yapın. Ev yemekleri tercih eden müşterilerine servis etmek isteyen restoran, pastane ya da kahvaltı salonları sizden yerine göre sarma, dolma, börek, pasta, kek, kurabiye satın alabilir. Butik pasta diye tabir edilen tatlılar herkesin tercihi olmaya başladı.

Son olarak sizlere çözüm babında şu tavsiyelerde bulunabiliriz. Şirketler için çat botları oluşturmak. Sanal asistan olmak. YouTube kanalı açmak acil ek iş yapmak istiyorum, diyenlere çare olabilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kitap Ayracı Yapıp Satmak

Bir önceki yazımız olan Firmalara Gizli Müşteri Olmak başlıklı makalemizde Gizli Müşteri Başvuru, Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak ve Gizli Müşteri Olmak İstiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.