Giymediğiniz Kıyafetleri Satın, Kazançlı Çıkın

18.12.2017
1.211
Giymediğiniz Kıyafetleri Satın, Kazançlı Çıkın

Pek çoğumuzun gardırobu kullanmadığımız eşyalarla dolu. Hatta bunlardan bazıları sadece birkaç kez giyilmiş, yani yepyeni olmasına rağmen uzunca bir süredir tekrar giyileceği günü bekliyor. Çok beğenerek aldığımız ancak daha sonra çeşitli sebeplerden giymediğimiz kıyafetleri satmak hızlı bir nakit kazanma yöntemidir.

Bazılarımız ikinci el kıyafet giymeyi garip karşılasa da aslında dünyanın birçok yerinde her gelir düzeyinden milyonlarca kişi bu yöntemi kullanmaktan çekinmiyor. Bu konudaki en çarpıcı örnek büyük bir ihtimalle IKEA’nın sahibi Ingvar Kamprad’dır. 41 milyar dolarlık serveti ile dünyanın en zenginleri arasında yer alan Kamprad’ın gardırobunu bit pazarından satın aldığı ikinci el kıyafetler oluşturuyor.

2.el Kıyafet Satmak

Herhangi bir hatası olmayan ikinci el bir kıyafeti satın alıp giymeyi sorun etmeyen milyonlarca kişi var. Bu sebeple 2.el kıyafet satışı yaparak hızlı bir şekilde nakit elde edebilirsiniz. Ve bunun için çok emek sarf etmenize gerek yok. Geçmişte, kullanmadığınız kıyafetleri satmak için bit pazarına gidip müşteri beklememiz gerekiyordu. Ancak bugün elimizin altında her gün milyonlarca müşterinin ziyaret ettiği dünyanın en büyük pazarı var.

2.el kıyafet satmak

2.el Kıyafet Satmak

2.el Kıyafet Satma Siteleri

Artık büyük bir pazara dönüşen ikinci el kıyafet satışı için birçok internet sitesi bulunuyor. Bu sitelere üye olarak ve satmak istediğiniz kıyafetlerin kaliteli fotoğraflarını çekerek kullanmadığınız kıyafetleri paraya dönüştürebilirsiniz. Arama motorlarında 2.el kıyafet satma siteleri yazdığınızda karşınıza çok sayıda seçenek çıkıyor. Ancak bunlar arasında dolap.com ve gardırops.com en çok talep görenler.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Yüksek Getirili Tuhaf İşler

Sebebi ister dolabınızda yer açmak ister almak istediğiniz yeni kıyafetler için kaynak yaratmak olsun, artık kullanmadığınız kıyafetleri satmak iyi bir fikirdir. Elbette paraya ihtiyacınız yoksa bağışlamak çok daha iyi bir fikirdir. Ancak eski eşyalarınızı nakde çevirmeyi tercih ediyorsanız, buna kıyafetlerden başlamak iyi bir seçenek olacaktır.

Giymediğiniz kıyafetleri satın ancak dikkat etmeniz gerekenler de var. Öncelikle kıyafetlerin iyi durumda olduğundan emin olun. Eğer bir problem varsa bunu mutlaka açıklama kısmında belirtin. Ürünü kargolamadan önce temizleyin ve mutlaka ütüleyin. Özenle paketlediğinizden emin olun. Müşterilerinizden alacağınız olumlu yorumlar yeni ürünler satmanızı kolaylaştıracaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde Kalem Montajı İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde Evde kalem montaj işi, evde kalem montaj işi nasıl yapılır ve evde kalem montaj işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.