Evde Ihlamur Paketleme İşi

25.09.2017
1.909
Evde Ihlamur Paketleme İşi

Kış aylarında biraz üşütüp halsizleşince belki de aklımıza ilk gelen sıcacık bir ıhlamur çayı içmektir. Sayısız faydası olan bu güzide bitki artık evde ıhlamur paketleme işi ile dar gelirli vatandaşlarımız için ek bir kazanç da sağlıyor. Vücut direncini artıran, öksürüğü artıran, gribe ve nezleye birebir gelen ıhlamur, dar gelirli vatandaşlarından ceplerine de iyi gelebilir.

Evde Ihlamur Paketleme İşi Yapmak İstiyorum

Ekonomik değeri yüksek bir bitki olan ıhlamurun toplanması, kurutulması ve satışa hazır hale getirilmesi, her aşamasıyla yoğun emek gerektiren işlerdir. Ülkemizin ılıman iklime sahip bölgelerinde yetişen ıhlamur toplandıktan sonra kurutulur ve çuvallara doldurularak toptan satışı yapılır. Ancak aktarlar ya da marketlerde bu şekilde satılması zordur. Bu sebeple paketlenmesi gerekir.

Özellikle kış aylarında yoğun talep gören ıhlamurun paketlenmesi için firmalar genellikle evde ek iş yapmak isteyenleri tercih etmektedir. Siz de evde ıhlamur paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz aracılığıyla sesinizi duyurabilir ve bu işi yapma şansını yakalayabilirsiniz.

hlamur paketleme

Evde Ihlamur Paketleme

Evde Ihlamur Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Bu işi kendiniz için yapabileceğiniz gibi, firmalar için çalışarak da yapabilirsiniz. Ihlamuru kendiniz toplayıp, kurutup ve paketleyip satabilirsiniz. Ya da firmalar adına paketleme görevini yerine getirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan yorum kısmına başvuru niteliğinde bir yazı yazmaktan ibarettir. Yapacağınız başvuruda yaşadığınız il/ilçe ve e-posta adresiniz yer almalıdır. Çünkü ilgilenen firmalar size e-posta adresiniz üzerinden ulaşacaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Tişört Paketleme İşini Herkes Yapabilir

Evde Ihlamur Paketleme İşi Veren Firmalar

Yakın geçmişte evde ıhlamur paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurabilmek çok kolaydı. İnternet ortamında ya da ilanlarda çok sayıda işletme yer almaktaydı. Ancak evde ek iş yaparak para kazanma yaygınlaşınca firmalar taleplere yanıt veremez hale geldiler. Bu sebeple telefon numarası paylaşmayı tercih etmiyorlar. Bunun yerine sitemize yapacağınız başvuruları inceleyerek kendilerine en uygun olan kişiyle çalışıyorlar.

Evde Kokulu Taş Yapma İşi

Herhangi bir firma ile anlaştığınız takdirde evde ıhlamur paketleme işi yapabileceğiniz en temiz işlerden birisidir. Firmanın size göndereceği çuvallar dolusu mis kokulu ıhlamuru, yine firma tarafından gönderilecek hassas teraziler yardımıyla tartarak belirli ağırlıklarda paketlemekten ibarettir. Önceden belirlenen tarihte ve istenilen şekilde işi yaptığınız takdirde sürekli yapabileceğiniz ve ek gelir elde edebileceğiniz bir işiniz olabilir.

Evde ıhlamur paketleme işi nasıl yapılır artık biliyorsunuz. Bu karlı ve kolay işi bir ekip oluşturarak da yapabilirsiniz. Böylece daha fazla iş ve daha fazla para elde edebilirsiniz. Evde ıhlamur paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız hiç durmayın. Hemen başvurunuzu yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Minifix Paketleme İşi

Ihlamurun yoğun olarak yetiştirildiği bölgelerde yaşıyorsanız daha şanslısınız. Ancak evde ıhlamur paketleme işi veren firmalar her yerde mevcut. Çünkü tüm şehirlere toptan olarak gönderilen ıhlamurun paketlenmesi sonradan yapılmaktadır. Boş zamanı olan ev hanımları, emekliler ve öğrenciler için oldukça uygun olan evde ıhlamur paketleme işi ile aylık 1.000 TL’ye varan gelir elde etmek mümkün. Sitemizde yer alan diğer ek iş imkanlarını da incelemeyi unutmayın

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Ece özel dedi ki:

  İyi günler ;
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum . İzmir de yaşıyorum. Bana yardımcı olur musunuz. Nereye nasıl başvurmam gerektiğini bilemiyorum .

 2. Beril dedi ki:

  Bende evde ıhlamur paketi yaparım 27 yaşındayım ev hanımıyım hızlıyımdır

 3. Arzu dedi ki:

  Paketleme yapabilecek üç kişiyiz elimiz hızlıdır

 4. Esen Şahin dedi ki:

  Grubum var çok hızliyizdir bu işe ihtiyacım var acil dönüş yapabilrseniz sevinirim

 5. Esen Şahin dedi ki:

  Ihlamur paketleme işi yapmak istiyorum acil işe ihtiyacım var elim hızlıdır ekibim var