Evde Karanfil Paketleme İşi

16.09.2017
2.195
Evde Karanfil Paketleme İşi

Herkesin bildiği, kültürümüzde yaygınca kullanılan bu bitkiden para kazanmak ister misiniz? Karanfil paketleme işi ile aile bütçenize destek olabilir ve daha refah bir yaşama kavuşabilirsiniz.Çok eski çağlardan beri özellikle doğu uygarlıklarında bir şifa ve lezzet kaynağı olarak kullanılan karanfil, günümüzde de önemini yitirmemiştir. Karanfilin günlük kullanımı genellikle ağız kokusunun önlenmesi, çaya aroma katılması ya da bulantı ve kusma şikayetlerinin giderilmesi içindir. Ancak bu eşsiz bitki antiseptik özellikleri ile tıp alanında da kullanılmaktadır

Evde Karanfil Paketleme İşi Veren Firmalar

Alternatif tıpla ilgilenen herkesin yakından tanıdığı karanfilin doğru kullanıldığında birçok rahatsızlığa iyi geldiği kanıtlanmış bir gerçektir. Bu sebeple ciddi bir pazara sahip olan bu bitkinin üretimi son yıllarda ciddi miktarlarda artmıştır. Ekonomik değer yüksek olan karanfil yetiştirilip kurutulduktan sonra paketlenmesi gerekir ve evde karanfil paketleme işi veren firmalar bu süreci gerçekleştirecek kişiler aramaktadır.

Eve Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Özellikle ev işlerinden arda kalan zamanı değerlendirmek isteyen ve ek iş yapan ev hanımlarının rağbet gösterdiği hoş kokulu çalışma düşüncesinde herhangi bir alet, beceri ya da masraf gerektirmez. Sizden beklenen, teslim edilen karanfillerin istenen ağırlıklarda, paketlenerek satışa hazır hale getirilmesidir. İşte bu kadar basit. Eğer siz de evde karanfil paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorum, diyorsanız yazının devamını mutlaka okuyun.

Karanfil Paketleme İşi

Karanfil Paketleyerek Para Kazanın

Evde Karanfil Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu kazançlı ve kolay işi yapabilmek için öncelikle evde karanfil paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını bulup ile iletişime geçmek gerektiği malumdur. Ancak bu tür işletmelerin telefonlarına ulaşmak zor olduğu gibi ilanlar yoluyla da iletişime geçmek de mümkün değildir.. Aşırı talep firmaları zor durumda bıraktığından farklı kanallardan iş verme yoluna gitmişlerdir. Sitemiz bu kanallardan birisidir ve aracılığımızdan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Pasif Gelire İhtiyacı Olanlar İçin Ek İş Örnekleri

Bunun için aşağıda bulunan yorum kısmına kısa bir bilgilendirme yapıp, e-postanızı da eklemeniz yeterlidir. İlgili firmalar gerek gördükleri takdirde sizinle e-posta adresiniz üzerinden iletişime geçecektir. Eğer şartlarda anlaşıp işi alırsanız size gönderilecek olan karanfilleri, yine firma tarafından temin edilecek poşetlere paketlemeniz gerekir. İşin en zor kısmı karanfillerin tartılmasıdır. Bu işlemi doğru yapmanız önemlidir. Zamanında ve eksiksiz gerçekleştirilen her teslimat, yeni alabilmeniz anlamına gelmektedir.

Karanfil paketleme işi yaparken en çok dikkat edilmesi gereken husus, ürünlerin gramajlarının istenilen ağırlıklı olmasıdır. Diğer önemli konu ise temiz olmak ambalajlanacak ürünlerin içine saç kırığı veya başka bir yabancı madde kaçırmamaktır. Elde edilecek kazanç sizin çalışma prensibini ile doğru orantılıdır. Çalışma ilkeleri olan firmanın elektrikleri doğrultusunda beklenen şekilde çalışma temposuna ayak uyduranlar işin devamında avantajlı olacaktır. Söylemek istediğimiz şudur size bir kereye mahsus iş verilmesi, sonrasında iş verilmemesi büyük hayal kırıklığına uğratabilir. Bunu engellemek için temiz, düzenli, zamanlı ve kurallı çalışma prensibine sahip olmanız.

Dilerseniz ek işler kategorisinde yer alan diğer fırsatlara da göz atıp, farklı işlere de başvurarak şansınızı artırabilirsiniz. Siz de evde karanfil paketleyerek para kazanmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın. Evde karanfil paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını bulmaya çalışmakla zaman harcamayın. Bu yazımızın alt kısmındaki formu doldurmanız halinde size iş teklifi gelmesi olasıdır. Disiplinli bir çalışmayla 2.000 TL geliri kolaylıkla elde edebileceğiniz bu iş ile ekonomik özgürlüğünüzü elde edin.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Davetiye Katlama İşi

Ev hanımları, öğrenciler, henüz bir işi olmayan gençler, emekliler ya da ek gelire ihtiyacı olan çalışanlar, il il iş fırsatları ve benzer evde ek iş imkanları için mutlaka diğer kategorilere de göz atın. Duymadığınız, görmediğiniz kolaylıkla para kazanma sistemleri sizleri bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Kadriye dedi ki:

  Evde karanfil paketlemek istiyorum

 2. Nurdan oruç dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var

 3. Rümeysa dedi ki:

  Evde karanfil paketleme işi yapmak istiyorum.

 4. Ai gül dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ‘ tezekkürler

 5. Esra Bektaş dedi ki:

  Merhabalar istanbul ümraniye de oturuyorum paketleme işine ayıracak vaktim oldukça fazla kendime güvenim tam

 6. Gonca Hızarcı dedi ki:

  Komsularimla ; İstenilen sürede hizli, güvenilir ve titiz bir şekilde vaktinde paketleme isi yapılır.Gercekten şu günümüz şartlarında bu işe ihtiyacım iz var.Tesekkurler.Ankara /Batıkent

 7. Nergiz çelik dedi ki:

  Merhabalar 35 yaşındayım zor durumdaym bu işe gerçekten ihtiyacım var lütfen iletişime geçin 05070019077

 8. Sezgin sol dedi ki:

  Eve paketleme işi yapmak istiyorum

 9. Müberra dedi ki:

  Ankara Kahramankazan da oturuyorum karanfil paketleme işi yapmak istiyorum. 3çocuğum var onların eğitim ve temel ihtiyaçları için bu işi yapmak istiyorum

 10. Arzu sapan dedi ki:

  İzmir konak yardımcı olurmusunuz

 11. Enes Kafaoğlu dedi ki:

  Merhabalar adım Enes. 18 yaşındayım Ankara’da oturuyorum. Babamın 6 aydır işi yok. Bu işe çok ihtiyacımız var çok zor durumdayız. Paketleme işini 3 kişiyle hızlı ve kaliteli bir şekilde yapabiluriz. Lütfen bizimle iletişime geçin. Telefon numarası 05445718582