Evde Karanfil Paketleme İşi

Çok eski çağlardan beri özellikle doğu uygarlıklarında bir şifa ve lezzet kaynağı olarak kullanılan karanfil, günümüzde de önemini yitirmemiştir. Karanfilin günlük kullanımı genellikle ağız kokusunun önlenmesi, çaya aroma katılması ya da bulantı ve kusma şikayetlerinin giderilmesi içindir. Ancak bu eşsiz bitki antiseptik özellikleri ile tıp alanında da kullanılmaktadır. Peki, herkesin bildiği, kültürümüzde yaygınca kullanılan bu bitkiden para kazanmak ister misiniz? Karanfil paketleme işi ile aile bütçenize destek olabilir ve daha refah bir yaşama kavuşabilirsiniz.

Evde Karanfil Paketleme İşi Veren Firmalar

Alternatif tıpla ilgilenen herkesin yakından tanıdığı karanfilin doğru kullanıldığında birçok rahatsızlığa iyi geldiği kanıtlanmış bir gerçektir. Bu sebeple ciddi bir pazara sahip olan bu bitkinin üretimi son yıllarda ciddi miktarlarda artmıştır. Ekonomik değer yüksek olan karanfil yetiştirilip kurutulduktan sonra paketlenmesi gerekir ve evde karanfil paketleme işi veren firmalar bu süreci gerçekleştirecek kişiler aramaktadır.

Eve Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Özellikle ev işlerinden arda kalan zamanı değerlendirmek isteyen ve ek iş yapan ev hanımlarının rağbet gösterdiği evde karanfil paketleme işi herhangi bir alet, beceri ya da masraf gerektirmez. Sizden beklenen, teslim edilen karanfillerin istenen ağırlıklarda, paketlenerek satışa hazır hale getirilmesidir. İşte bu kadar basit. Eğer siz de evde karanfil paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorum diyorsanız yazının devamını mutlaka okuyun.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Çengelli İğne Paketleme İşi
Karanfil Paketleyerek Para Kazanın

Evde Karanfil Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu kazançlı ve kolay işi yapabilmek için öncelikle evde karanfil paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını bulup ile iletişime geçmek gerektiği malumdur. Ancak bu tür işletmelerin telefonlarına ulaşmak zor olduğu gibi ilanlar yoluyla da iletişime geçmekde mümkün değildir.. Aşırı talep firmaları zor durumda bıraktığından farklı kanallardan iş verme yoluna gitmişlerdir. Sitemiz bu kanallardan birisidir ve aracılığımızdan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Ankara Ek İş İlanları

Bunun için aşağıda bulunan yorum kısmına kısa bir bilgilendirme yapıp, e-postanızı da eklemeniz yeterlidir. İlgili firmalar gerek gördükleri takdirde sizinle e-posta adresiniz üzerinden iletişime geçecektir. Eğer şartlarda anlaşıp işi alırsanız size gönderilecek olan karanfilleri, yine firma tarafından temin edilecek poşetlere paketlemeniz gerekir. İşin en zor kısmı karanfillerin tartılmasıdır. Bu işlemi doğru yapmanız önemlidir. Zamanında ve eksiksiz gerçekleştirilen her teslimat, yeni evde karanfil paketleme işi alabilmeniz anlamına gelmektedir.

Dilerseniz ek iş kategorisinde yer alan diğer fırsatlara da göz atıp, farklı işlere de başvurarak şansınızı artırabilirsiniz. Siz de evde karanfil paketleyerek para kazanmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın. Evde karanfil paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını bulmaya çalışmakla zaman harcamayın. Disiplinli bir çalışmayla 1.000 TL geliri kolaylıkla elde edebileceğiniz bu iş ile ekonomik özgürlüğünüzü elde edin.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Kalem Montajı ile Para Kazanın

İstanbul Ek İş İlanları

Ev hanımları, öğrenciler, henüz bir işi olmayan gençler, emekliler ya da ek gelire ihtiyacı olan çalışanlar, il il iş fırsatları ve benzer evde ek iş imkanları için mutlaka diğer kategorilere de göz atın.

Bir önceki yazımız olan Evde Galoş Paketleyerek Para Kazanın başlıklı makalemizde evde galoş paketleme işi, Evde Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır? ve Evde Galoş Paketleme İşi Veren Firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. Merhabalar adım Enes. 18 yaşındayım Ankara’da oturuyorum. Babamın 6 aydır işi yok. Bu işe çok ihtiyacımız var çok zor durumdayız. Paketleme işini 3 kişiyle hızlı ve kaliteli bir şekilde yapabiluriz. Lütfen bizimle iletişime geçin. Telefon numarası 05445718582

  2. Ankara Kahramankazan da oturuyorum karanfil paketleme işi yapmak istiyorum. 3çocuğum var onların eğitim ve temel ihtiyaçları için bu işi yapmak istiyorum

  3. Merhabalar 35 yaşındayım zor durumdaym bu işe gerçekten ihtiyacım var lütfen iletişime geçin 05070019077

  4. Komsularimla ; İstenilen sürede hizli, güvenilir ve titiz bir şekilde vaktinde paketleme isi yapılır.Gercekten şu günümüz şartlarında bu işe ihtiyacım iz var.Tesekkurler.Ankara /Batıkent

  5. Merhabalar istanbul ümraniye de oturuyorum paketleme işine ayıracak vaktim oldukça fazla kendime güvenim tam

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?