Ek İş Olarak Nedime Bilekliği Yapmak

15.08.2021
179
Ek İş Olarak Nedime Bilekliği Yapmak

Popüler ve kolay işler arasına girmeyi başaran ve yapanlar tarafından hem imalat aşamasında hem de gelir anlamında tatminkâr olan Nedime bilekliği ek iş olarak herkesin herkes tarafından cezbedilmektedir. Peki neden bu kadar talep görmeye başladı diye ister istemez kafamıza sorular takılıyor. En önemlisi 2 yıldan beri düğünler ertelendi ve bu yazın büyük bir düğün organizasyon patlaması yaşandı. İkincisi de uzun süre kısıtlama sebebiyle evde kalan bunalan insanlar hem gelir anlamında eline bir şeyler gitsin istemekte hem de sıkıldığı günleri unutmak amacıyla hem düğün organizasyonlarına katılmakta stres atmak da hem de kendine ek gelir olarak evde Nedime bilekliği ekşi yapmayı düşünmektedir. En önemli etken da pratik kolay kendini yormayan yaparken zihinsel olarak dinlenebileceği bir çalışmayı herkesin benimsemesi bu işe olan ilgiyi artırmaktadır.

Bildiğiniz gibi düğün organizasyon işleri yapan firmalar bütün malzemeleri düğün yapmak isteyen kişilere için hazırlar. Ancak bu kadar bu işleri kendileri yapmazlar, ihtiyacı olan insanlara avantaj sunarlar. Böylece hem çalışmak isteyenler hem de kendileri önemli oranda gelir elde eder.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İpek Böceği Yetiştiriciliği Yapmak

Nedime bilekliği işi veren firmalar ailesine katkı sağlamak isteyen herkese ayrıcalık sunar. Sizlerin de çalışmak için araştırma yaptığına göre ve bu işle ilgilendiğiniz ve bu işten sebeplenmek istediğinize göre sizlere konu hakkında ayrıntılı bilgi verelim.

Çalışma esasları iki farklı şekilde gelişmektedir. Birincisi her türlü malzemeyi kendiniz satın alıp kendi zevkinize göre farklı kaynaklardan ve görsellerden faydalanarak evde Nedime bilekliği işi yapmak bir diğeri de düğün organizasyonu yapan firmaların sizinle anlaşarak size iş vermesi, bunun neticesinde de yaptığınız parça kadar ürün kadar anlaşmaya bağlı olarak gelir elde etmek yoludur. İlk seçenekte kendinizin yaptığı ürünlerinizi kendiniz pazarlama nız ikinci seçenekte ise hiçbir pazarlama ürün temini veya tasarım planı gibi aşamaları kafanızda sorun etmeden size işverenlerin istediği şekilde ürünleri hazırlamak.

hayır evde Nedime bilekliği işi kendi hobi ve zevkinize uygun olarak gelişecek ve pazarlanacak sa size tavsiyemiz video sitelerinde işin inceliklerini ve yapılış aşamalarını takip ederek hem pratiklik kazanmak hem de pazarlama konusunda taktikler almanızdır. Araştırma yaptığınız zaman siz de göreceksiniz ki İncili, çiçekli ve boncuklu gibi çok çeşitli modeller ve seçenekler fark edeceksiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Muz Toka Montajı İşi
nedime bilekliği işi
Evden ek gelir

Nedime nedir, kimdir?

Bazı insanlar nedime ne demektir, bilmeyebilir. Evlenme yaşına gelmiş genç kızların düğün esnasında kına gecesinde, kısacası düğün bitene kadar eşlik eden ona yardım destek veren diğer genç kızlar nedime olarak adlandırılır. Bu kızların kollarına özel el yapımı bileklikler takılır. Bunlara da nedime bilekliği adı verilir. Bu işi yapan yerler, bu işi pazarlayan insanlar bulunmaktadır. Dolayısıyla kimileri bunu eğlence amaçlı olarak bileğine takarken kimileri de bu işten para kazanmak için araştırma yapmaktadır.

Bunların hepsini yapmak istiyorum, eve ek iş veren firmaların telefon numarası kaç nereden bulabilirim diye düşünmeye başladınız. Ancak nedime bilekliği işi veren firmalar telefon numarası ile iş yapmıyor. O halde bu işin nasıl alacağız, kimler verecek diye düşünmeye başladıysanız hiç düşünmenize gerek yok. Bu yazı altına iş başvurusu niteliğinde kendinizi iş bende onları ikna edecek şekilde en ince ayrıntısına kadar kendimizi anlatabilirsiniz. Çünkü bu tür organizasyon işlerini yapan firmalar iş yaptırmak istedikleri zaman elemanları bulmak için sitemizin bu kolaylığını kullanmaktadırlar.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Baharat Paketleme İşi Çok Bereketli!

Yani siz çalışmak istediğinizi belirten mesajlar yazın, onlar size ek iş teklifi yapar. Çok fazla ayrıntıya girmeyin. Size yapılan iş teklifleri gelince o zaman cevap olarak ya da sormak istediklerinizi telefon numaraları size yazıldığı zaman sorarsınız. Öncelikli olarak evde nedime bilekliği işi almak için de konu altına kaç kişi çalışmak istediğinizi, nerede yaşadığınızı varsa daha önce benzer işler yapıp yapmadığınızı anlatabilirsiniz. Çünkü evlere ek iş veren firmalar tecrübeli insanları tercih etmektedir. Aynı zamanda çok fazla para isteyenlere iş vermezler! Çünkü çalışmak isteyen o kadar çok insan var ki, siz de yine de şansınızı deneyin. Unutmayın girişinde bulunmayan istemeyen aramayan araştırmayan denemeyen yerinde sayar!.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. rabia yanak dedi ki:

    ünivesite mezunuyum 3yıl calıştım fakat pandemiden dolayı evdeyim. bu tarz işler hep ilgimi cekti ve el becerim üst düzey. evde vakit geçirebilceğim işlerle ugraşmak istiyorum.

  2. Pelın dedi ki:

    Itınalı özenli çalışılır