Evde Nedime Bilekliği Yaparak Para Kazanma

17.10.2017
2.074
Evde Nedime Bilekliği Yaparak Para Kazanma

Evlilik kararı alan genç kızlarımıza düğün öncesinden başlayarak, sonuna kadar eşlik eden, destek olan ve ihtiyaçlarını karşılayan genç arkadaşlarına nedime deniyor. Evde nedime bilekliği yaparak para kazanma da bu işi paraya çevirmek isteyenler için iyi bir fırsat. Çünkü her nedime özel bileklikler ve taçlar takıyor. Bu da oldukça büyük bir pazar demek.

Nedime Bilekliği İşi

Her yıl yüz binlerce kişinin evlendiğini göz önüne aldığımızda nedime bilekliği işi oldukça talep gören bir para kazanma yöntemi olarak ön plana çıkıyor. Siz de el becerinize güveniyorsanız ve farklı tasarımlar yaratma konusunda yetenekliyseniz bu iş tam size göre olabilir.

İnternetten Para Kazanma Teknikleri

Nedime bilekliği işi evde yapabileceğiniz ek iş seçeneklerinden birisidir ancak sabır ve emek gerektirir. Bilekliklerin hazırlanması teoride kolay görünmesine rağmen, boncukların ve süslemelerin ipe dizilmesi zaman alan ve dikkat isteyen bir olaydır. Bu sebeple özellikle boş zamanı fazla olan veya ekiple çalışabilecek kişilerin tercih etmesi daha mantıklı olacaktır.

nedime bilekliği yaparak para kazanma

Evde Nedime Bilekliği Yapma İşi

Evde Nedime Bilekliği İşi Veren Firmalar

Bu işi yapabilmek için öncelikle bu işi veren firmalarla iletişime geçmek gerekmektedir. Bu tür ürünler genellikle düğün organizasyonu yapan firmalar ya da düğün malzemeleri satan mağazalar tarafından talep edilmektedir. Dolayısıyla evde nedime bilekliği işi veren firmalar ülkemizin her bölgesinde bulunmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Adrese Teslim Çiğ Süt Pazarlama

Part Time İş İlanları

Siz de evde nedime bilekliği yaparak para kazanma yöntemiyle aile bütçenize destek olabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının ve genç kızların çok tercih ettiği bu iş ile hatırı sayılır miktarlarda para kazanmanız mümkün. Hazırlayacağınız bileklik başına para alabileceğiniz gibi, genel bir rakam üzerinde de anlaşabilirsiniz. Peki, evde nedime bilekliği işi veren firmalar ile nasıl iletişime geçeceğiz dediğinizi duyar gibiyiz.

Bu firmalarla iletişime geçmek için bizzat giderek düğün organizasyonları yapan firmalar ya da düğün malzemeleri satan mağazalar ile irtibata geçebilirsiniz. Hazırlayacağınız özgün bileklik tasarımları ile bu tür firmaları etkileyebilirseniz sizden bol miktarda ürün hazırlamanızı talep edeceklerdir.

Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde Nedime Bilekliği Yapma İşi

Diğer ve daha kolay bir yöntem de ekistr.com’un ücretsiz sunduğu aracılık hizmetinden faydalanmaktır. Bunun için aşağıda yer alan yorum bölümüne yaşadığınız il/ilçe, varsa geçmiş tecrübeleriniz ve kaç kişi çalışabileceğiniz gibi bilgilerin yer aldığı bir yazı yazmanız yeterlidir. Başvuru niteliğindeki yorumunuza aktif bir e-posta adresi yazmanız evde nedime bilekliği işi veren firmaların sizinle iletişime geçebilmesi için önemlidir. Evde nedime bilekliği yapma işi ile siz de kazançlı çıkın. 

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Baharat Paketleme İşi

Ekonomik olarak sıkıntı çekiyorsanız, ödemelerinizi yapmakta zorlanıyorsanız evde ek iş yapmak sizi bir nebze olsun rahatlatacaktır. Yalnızca evde nedime bilekliği yaparak para kazanma değil, sitemizde yer alan diğer evde ek iş seçeneklerini de değerlendirerek başvurunuzu yapın. Boş zamanlarınızı verimli bir şekilde değerlendirerek paraya çevirme fırsatını kaçırmayın.

Bir önceki yazımız olan 2021'de En İyi İş Fikirleri başlıklı makalemizde 2021 yılı karlı iş fikirleri, cep telefonu tamiri kursu ve Çok kazandıran işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. feray genc dedi ki:

    evde ek iş yapmak istiyorum 05397924967 izmir

  2. Rasim Aydoğan dedi ki:

    Evde ek is yapmak istiyorum numaram 0542 380 63 68.

  3. Meryem dedi ki:

    Ben istanbuldan meryem eve ek iş almak istiyorum yardim ci olursanız sevinirim 05301152123