Van’da Eve Ek İş Veren Firmalar

09.02.2019
8.615
Van’da Eve Ek İş Veren Firmalar

Birbirinden farklı gözleri olan kedisi, kahvaltısı, gizemli gölü, Akdamar Adası ile ünlü Van evde ek iş imkanları ve çalışma alanlarıyla ilgili fikir teatisi yapacağız. Hangi işleri bulabilirsiniz, eve ek iş veren firmalar hangi işleri gönderiyor, öğrenince çok mutlu olacaksınız. Beceri ve ilginize denk düşenlere başvuru yapacaksınız. Van’da iş veren ücretli aktivite sağlayan konsorsiyumların sizlere gönderecek işleri yaparak gelir temin edeceksiniz. Türkiye’nin önemli büyük şehirlerinden birisi olan esrarengiz ilinde uzun kış gecelerinde çalışarak gelir elde etmek mümkündür.

Biliyoruz sizin bölgenizde fazla sanayi olmayabilir.  Fakat Türkiye genelinden sizlere ek iş gönderecek firmalar olduğunu hatırlatalım.  Ayrıca firmaları bağlı kalmaksızın kendi başınıza yapabileceğiniz ek gelir imkanları da mevcuttur.

Örneğin bireysel olarak hazırlayabileceğiniz ürünler hazırlayabilirsiniz. Bunların başında süt ve süt ürünleri olabilir.  Organik tereyağı organik peynir yumurta satışı yapabilirsiniz. Bunun için üretim yapan kişilerle  görüşüp onların ürünlerini internet üzerinden pazarlama bilirsiniz. İnsanlar yöresel ürünleri çok seviyor. Özellikle organik olarak üretilmiş ürünler Türkiye’nin her yerinden talep görüyor.  Bu ürünleri uzaktaki insanlara kargo aracıyla pazarlayabilirsiniz. Bunu da oturduğumuz yerden herhangi bir yere gitmeden istediğiniz saatte istediğiniz.  Akıllı cihazlarla yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Diyarbakır Bağlar Evde Ek İş

Van’da ek iş alanları sadece bunlar değildir haliyle. Türkiye genelinden iş talebinde bulunduğunuz takdirde sizlere ihtiyacınız oranında güzellik yapılır. Başta kadınların yapabileceği örgü işleri olmak üzere dantel iplik temizleme işleri sizlere gönderilir.

VAN
Van Ek İş Veren Firmalar

Van Edremit ek iş imkanları

Van Başkale, Bahçesaray, Edremit ek iş imkanları açısından aynı eşit haklara sahiptir. Van Gevaş, Muradiye Tuşba, Saray, Erciş ek iş imkanları açısından Türkiye’nin her yerinden iş alabilirler. Van’da eve iş veren firmalar çok fazla olmasa da yine de merkezde yoğun olarak ek iş oluşumları yakalanabilir. Özellikle kahvaltısı ile ünlü olan ilimiz de kahvaltılık ürünlere yönelik paketleme pazarlama, nakliye işleri yapabilirsiniz. Ayrıca montaj işleri sizlere gönderilebilir. Kalem montajı, makyaj seti paketleme, damatlık ürünleri düzenleme, çeyiz paketleme işleri yapabilirsiniz.

Van’da eve ek iş veren firmalar

Eğer çalışmak istiyorsanız bu işleri nasıl alabileceğinizi düşünüyorsunuz. Sizlere iş gönderilmesini istiyorsanız bu yazının altına iş başvurusu yapabilirsiniz. Kendinizden bahsedin. Çalışmak istediğinizi,  kaç kişi olduğumuzu, ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu yazabilirsiniz. Böylece Van’da evde ek iş imkanları  an itibarıyla sizlere akar kazandırmaya başlasın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Eskişehir Civarında Evlere Ek İş Veren Firmalar

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Suat dedi ki:

  Van merkezde oturuyorum yeni evliyim evde paketleme işi istiyorum eşimde elişi yapiyor yardımcı olurmusunuz

 2. Bahar dedi ki:

  Ev hanımıyım durumum iyi değil evde ne olursa olsun çalışmak istiyorum paketleme işi lütfen yardım edin beni de görün bana evde yapabileceğim bı iş verin

 3. Benazir dedi ki:

  Merhaba
  Evde paketleme işleri arıyorum
  Dönüş yapabilir misiniz acaba?

 4. Ela dedi ki:

  Ben Van merkezde oturuyorum ise çok ihtiyacım var böyle bir imkan varsa ben de yararlanmak isterim ve evde bütün günüm boş geçiyor çok rahat yapabileceğimi düşünüyorum.

 5. Emine Tuncil dedi ki:

  İşe çok ihtiyacım var. Ögrencilerimi okutmak için çalışmam lazım yardım edin
  Van/Gürpınar

 6. baran dedi ki:

  yardimci okursaniz sevinirim geri donus yapin ltff

1 5 6 7