Van’da Eve Ek İş Veren Firmalar

09.02.2019
8.340
Van’da Eve Ek İş Veren Firmalar

Birbirinden farklı gözleri olan kedisi, kahvaltısı, gizemli gölü, Akdamar Adası ile ünlü Van evde ek iş imkanları ve çalışma alanlarıyla ilgili fikir teatisi yapacağız. Hangi işleri bulabilirsiniz, eve ek iş veren firmalar hangi işleri gönderiyor, öğrenince çok mutlu olacaksınız. Beceri ve ilginize denk düşenlere başvuru yapacaksınız. Van’da iş veren ücretli aktivite sağlayan konsorsiyumların sizlere gönderecek işleri yaparak gelir temin edeceksiniz. Türkiye’nin önemli büyük şehirlerinden birisi olan esrarengiz ilinde uzun kış gecelerinde çalışarak gelir elde etmek mümkündür.

Biliyoruz sizin bölgenizde fazla sanayi olmayabilir.  Fakat Türkiye genelinden sizlere ek iş gönderecek firmalar olduğunu hatırlatalım.  Ayrıca firmaları bağlı kalmaksızın kendi başınıza yapabileceğiniz ek gelir imkanları da mevcuttur.

Örneğin bireysel olarak hazırlayabileceğiniz ürünler hazırlayabilirsiniz. Bunların başında süt ve süt ürünleri olabilir.  Organik tereyağı organik peynir yumurta satışı yapabilirsiniz. Bunun için üretim yapan kişilerle  görüşüp onların ürünlerini internet üzerinden pazarlama bilirsiniz. İnsanlar yöresel ürünleri çok seviyor. Özellikle organik olarak üretilmiş ürünler Türkiye’nin her yerinden talep görüyor.  Bu ürünleri uzaktaki insanlara kargo aracıyla pazarlayabilirsiniz. Bunu da oturduğumuz yerden herhangi bir yere gitmeden istediğiniz saatte istediğiniz.  Akıllı cihazlarla yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Tekirdağ Ek İş İlanları

Van’da ek iş alanları sadece bunlar değildir haliyle. Türkiye genelinden iş talebinde bulunduğunuz takdirde sizlere ihtiyacınız oranında güzellik yapılır. Başta kadınların yapabileceği örgü işleri olmak üzere dantel iplik temizleme işleri sizlere gönderilir.

VAN
Van Ek İş Veren Firmalar

Van Edremit ek iş imkanları

Van Başkale, Bahçesaray, Edremit ek iş imkanları açısından aynı eşit haklara sahiptir. Van Gevaş, Muradiye Tuşba, Saray, Erciş ek iş imkanları açısından Türkiye’nin her yerinden iş alabilirler. Van’da eve iş veren firmalar çok fazla olmasa da yine de merkezde yoğun olarak ek iş oluşumları yakalanabilir. Özellikle kahvaltısı ile ünlü olan ilimiz de kahvaltılık ürünlere yönelik paketleme pazarlama, nakliye işleri yapabilirsiniz. Ayrıca montaj işleri sizlere gönderilebilir. Kalem montajı, makyaj seti paketleme, damatlık ürünleri düzenleme, çeyiz paketleme işleri yapabilirsiniz.

Van’da eve ek iş veren firmalar

Eğer çalışmak istiyorsanız bu işleri nasıl alabileceğinizi düşünüyorsunuz. Sizlere iş gönderilmesini istiyorsanız bu yazının altına iş başvurusu yapabilirsiniz. Kendinizden bahsedin. Çalışmak istediğinizi,  kaç kişi olduğumuzu, ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu yazabilirsiniz. Böylece Van’da evde ek iş imkanları  an itibarıyla sizlere akar kazandırmaya başlasın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Malatya Ek İşleri Dişe Dokunuyor!

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. ÖMER dedi ki:

  merhaba nasılsınız biliyorsunuz koronavirus nedeniyle yüzlerce binlerce kişi işsiz kaldik maddi olarak şuan sikintidayiz biz üç kişiyiz vandayiz evde paketleme işi bizim bu işe ihtiyacımiz var ilgilenirseniz seviniriz teşekürler

 2. Şeyma dedi ki:

  Van merkezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Pınar dedi ki:

  Bu işi çok rahatlıkla yapabilirim aynı zamanda iki kişiyiz bu işe acil ihtiyacım var

 4. Gül. H dedi ki:

  Vandan ek iş istiyorum evet belki bir mezuniyetim yok ama çok ihtiyacım var helal para kazanmak istiyorum lütfen bana bir şans tanıyın cocuklarim için lütfen eşim e bende destek olup onun sıkıntılarını biraz azaltmak ve onun yanlız olmadığını göstermek istiyorum hayırlısı olur inşallah 😊

 5. Filiz dedi ki:

  Elim çok yatkın paketleme işi istiyorum lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden

 6. Esra dedi ki:

  evde ek işe çok ihtiyacım var bu işi yapabilecek 2 kişiyiz ve tirizlikle yaparız 4 çocuğum var lütfen yardımcı olun lütfen VAN ipekyolunda ikamat ediyorum

 7. Hayrünnisa dedi ki:

  3 kişilik ekibim var, her türlü paketleme yapabiliririz. Üniversite öğrencisiyiz. Van’dan geri dönüş bekliyoruz. Hayırlı günler dilerim.

 8. Hatice dedi ki:

  Üniversite mezunuyum küçük bir kızım da var paketleme işi için bana dönüş yapılırsa sevinirim iyi çalışmalar

 9. Sukran dedi ki:

  Edremıt eskı tokıde oturuyorum. Unıversıte mezunuyum. Ikı cocuk annesıyım. Evde ter turlu paketleme işleri yapabılırım. Bana dönüş yapılırsa mutlu olurum ıyı gunler

 10. Leyla kara dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yaparim şimdiden çok teşekkür ederim

 11. Suna dedi ki:

  Erciş bölgesi evde paket işi için ulasirsaniz memnun olurum.

 12. Sabiha karataş dedi ki:

  Anakoulu öğretmeniyim süsle ilgili her ürünü paketlerim

 13. Mhrbn dedi ki:

  Van sarayda oturuyorum paketleme işi istiyorum iki kişi birlikte çalışacağız geri dönüşüm yaparsınız sevinirim

 14. Canan dedi ki:

  Paketleme süsleme işlerini titiz bir şekilde yaparım Van İpekyolunda oturuyorum

 15. Asuman dedi ki:

  Ev hanimiyim hertürlü paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var cevap bekliyorum van sabaniye de oturuyorum

1 2 3 7