Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kış Aylarında Evde Yapılacak Ek İş

Soğuk kış mevsiminde aile içinde iş bölümü yapılarak bütçeye destek olmak isteyenlere en çok tercih edilen işleri sıralayalım: evde telefon kılıfı paketleme işi, plastik bardak paketleme, iç çamaşırı paketleme, tükenmez kalem montaj işi, tesbih dizme, galoş paketleme, pipet paketleme, iplik temizleme, çorap paketleme, kürdan paketlemesi yapma… olarak dikkat çekmektedir. Bir başka kolay ve kazançlı gelir şansı da aktarlar tarafından sunulan baharat keseleme imkânını değerlendirmek gerekir. Sürekli güncel olan internet aracılığı ile kazanç sağlama imkanı veren ortamlar ise masal anlatarak, müzik dinleyerek, oyun oynayarak, link kısaltarak, sosyal medya danışmanlığı yaparak gelir getirme imkanları da gündemini korumaktadır.

Bu sene  Aralık, ocak, şubat ve mart aylarında evde ek iş ilanları hakkında bilgi vermek istedik. Ek gelir elde etmek için evde yapabileceğiniz diğer işleri güncel olarak yazılarımızda sizinle paylaşmıştık.  Kış ile beraber gelen soğuklar şubat ayında da devam edecektir. Bu sebeple sıcacık evinizde aile bütçesine katkıda bulunmak için yapabileceğiniz birçok ek iş mevcuttur.

Ülkemizde son zamanlarda soğuk günler yaşanmaktadır. Bu sebeple şu an revaçta olan ek iş türleri evde kışlık paketleme işi, evde ütü işi, evde kış çayı paketleme gibi sıcak soba başında yapılabilen işlerdir.
Bu saydığımız işlerle ayda 1200 TL ile 1800 TL arasında kazanım yakalama olanağı vardır. 

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Çalışıp Para Kazanmanın Avantajları
Kış Aylarında Evde Yapılacak Ek İşler

Kış ayları için evde ek iş ilanları

Her işin kendine göre bir maliyeti ve karı vardır. Siz de şubat ayı ve sonrası için bu saydığımız işlerden birisini seçerek işe başlayabilirsiniz. Evde işe başlamanız için öncelikle bir firma ile konuşup anlaşmanız gerekmektedir. Firmanın size iş vermesi olmazsa olmazdır. Siz de aile içinde iş bölümü yapıp birlikte etkinlik iş türleri arasından ellerinize çok yatkın olan ve ben bunu yapabilirim, dediğiniz işi seçiniz. Yapamayacağınız işler için kesinlikle talepte bulunmayınız. Çünkü bu sizin referansınızı kötü etkileyecektir.

Kış ayları için evde ek iş ilanlarından rahatça yapabileceğiniz işlerden bazıları şunlardır. Lavanta keseleme işi, havlu kenarı süsleme işi, evde içli köfte yapıp satmak, evde davetiye katlama, evde tütün sarma işi, yine evde ek iş olarak yapabileceğiniz işlerden bazılarıdır.  Yeteneğiniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

En çok gelir getiren ek işler

Dikiş nakış ve takı sarım ile ilgilenen ev hanımları örgü örerek, çanta süsleyerek, gelinlik süsleme işi yaparak, gelin çiçeği yaparak, çanta dikim işi yaparak, iç çamaşırları paketleyerek gelir ortamı sağlanabilir. Bebek şapkası ve havlu kenarı süsleme, dantel, oya, tığ işleri gibi. Takı tasarım gibi güncelliğini hiç kaybetmeyen en çok gelir getiren ek işleri de gözardı etmeyiniz. Bunun için sitemizde kategorileri tek tek irdeleyiniz, uygun olanların sizlere gönderilmesi için başvuruları mutlaka yapınız.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Pasif Gelire İhtiyacı Olanlar İçin Ek İş Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Evde Boncuk Dizme ve Süsleme İşi başlıklı makalemizde boncuk dizme işi, boncuk paketleme işi ve boncuk süsleme işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?