Naftalin Keseleme İşi Kazandırır

10.01.2022
160
Naftalin Keseleme İşi Kazandırır

Çok değersiz, önemsiz gibi düşünülen ancak oldukça büyük bir işlevi yerine getiren naftalin keseleme ya da paketleme işi yapma opsiyonu güzel kar getirmektedir. Ev hanımlarının yardımcı malzemelerinden birisi olan bu önemli malzeme aslında başka işlere de yarıyor. Evet elbiselerinizi, yataklarınızı ve yorganlarınızı gizli sinsi düşman güvelerden koruyor. Güveler evde en sevdiğiniz kıyafetlerimizi mahvedebilir. Bunun için bayanlar önlem amaçlı elbiselerin dolapların arasına naftalin yerleştirir. Bu tehlikeli minik yaratıkların hareket alanını daraltır. Böylece güzel yorganlar, battaniyeler, yastıklar, yün kazaklar delik deşik olmaktan kurtulurlar.

Bizim esas konumuz naftalin keseleme paketleme işi veren firmalar kanalıyla karı yüksek işe sahip olabilmek için atılması gereken adımları sıralamak. Dar gelirli ve ihtiyacı olan aileler bu işle ek gelir sağlayabilir. Biliyoruz ki Türkiye’nin hemen hemen her evinde ek kazanç düşünülmektedir. Özellikle bir kaç çocuğu olan evin kira ve geliri az olan insanlar fazladan bir şeyler yapmak zorundadır. Eğer bu bahsettiğimiz gruba dahil oluyorsanız o zaman sizler de naftalin keseleme işi düşünebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Denizli Ek İş Veren Firmalar

Naftalin keseleme işinin ayrıntıları

Naftalin paketlemek istiyorum derseniz sizlere ne yapmamız gerektiğini anlatalım.  Evde naftalin paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurarak bu işi almanız gerekir. Peki nasıl alacaksınız?  Naftalin işi veren nalburlar ile doğrudan temas kuramazsınız. Kimlerin bu işi verdiğini yaptırmak istediğini bilemezsiniz. Aşağıdaki mesaj bölümüne kendinizden bahsedin kaç kişi olduğumuzu ne kadar zamanınız bulunduğunu nerede yaşadığınızı tecrübeniz varsa bunlardan bahsedebilirsiniz. Böylece firmalar sizin bıraktığınız mail adresinizden arayacaknihayetinde de size iş teklifi yapacaklar. Siz de boş zamanlarınızı nakde dönüştüreceksiniz.

Fabrikasyon paketlemeler hariç elde yapılan basit paketleme kesilene usulüne uygun olarak hazırlanıp satışa sunulan naftalin birçok insana umut olmaktadır. Genel olarak güve yok etmek amacıyla kullanılan bu kimyasal madde az da olsa temas eden insanlara zarar vereceği için güvenlik önlemleri alınarak çalışılmalıdır. Çoğu insanın kokusundan rahatsız olduğu bu kimyasal madde evdeki tekstil ürünlerine zarar veren zararlıları engellemek amacıyla tercih edilmektedir. Bilhassa uzun süre kullanılmayan yastık yorgan battaniye kazak kaban hırka gibi yün türevi eşyaları güve tehdidine karşı koruma amaçlı tüketilmektedir. Her ne kadar son yıllarda petrol türevi ürünlerle üretilen giyim kuşum ve yatak yorgan battaniye gibi ev eşyaları onların da bir şekilde korunmasına destek amacıyla gardıropta saklanmaktadır. Bir başka kullanım alanı da umumi ve özel tuvaletlerde koku giderici veya dezenfektan amaçlı kullanılmasıdır. Her ne amaçla olursa olsun kullanılan bu kimyasal ürün evde naftalin keseleme işi almak isteyenler için önemli bir getiri aracıdır. Unutmayın ki diğer paketleme montaj ürünleri gibi naftalin keseleme işi kazandırır ve ek iş yapanı memnun eder.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Magnet Yaparak Para Kazanmak
naftalin paketleyerek para kazanma
naftalin paketleyerek para kazanma

Naftalin keseleme işi nasıl yapılır kimler yapmalıdır?

Kimyasallara karşı herhangi bir alerjik sorunu olmayan veya kimyasal ürünlerin kokusundan rahatsız olmayan insanlar bu ürünü paketleyip gelir elde edebilirler. Nasıl yapıldığına gelince hazır keselere istenilen sayıda veya gramajda doldurulup ağızlarının bağlanması yeterlidir.

Naftalin keseleme işinden ne kadar kazanılır?

Ayrılan zaman harcanan Efor ortaya çıkarılan iş neticesinden elde edilen kazanç hesaplanır. Kimi insan günde aralıksız 7-8 saat çalışabilirken kimileride 2-3 saat çalışıp ek gelir sağlayabilir. Bu çalışma saati örneğinden yola çıkılarak gelirim ayda 2000 lira ile 4 bin lira arasında olacağı tahmin edilmektedir. Evde naftalin keseleme paketleme işi yapmak isteyen insan sayısı arttıkça gelirin de buna paralel artacağı farz edilmelidir.

Firmaların sizleri göndereceği bir çuval naftalin istenilen gramajda küçük keselere yerleştirilmelidir. Satışa hazır hale getirilmelive işverev memnun kalmalıdır. Emeğinizin karşılığı olan parayı almak ve mutlu olmak için iş alma yollarını deneyin. Çalışma zemini hazırlayan firma ile ister paket başı, isterseniz herkese başı anlatabilirsiniz. Böylece mükemmel diyebileceğimiz paralı aktiviteden yararlanmış olursunuz. Evde naftalin keseleme yaparak ayda ortalama 4000 TL ek kazanç elde edebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Denizli Ek İş İlanları

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları başlıklı makalemizde Çorap Katlama İşi Yapmak İstiyorum, çorap paketleme ek işi ve ek iş çorap katlama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.