Evde Çivili Kroşe Paketleme İşi

06.01.2021
381
Evde Çivili Kroşe Paketleme İşi

Kentsel dönüşüm bütün kasabalarda, ilçelerde, şehirlerde kendini gösterince inşaatlarda kullanılan çivili kroşe paketleme işi büyük ilgi görmeye başladı. Evden ek gelir düşüncesi olan insanlar da azar azar nakit akışı sağlayacak aktivitelerden karlı çıkmak için yol arama yapmaya başladılar. En çok karşılarına çıkan kolay ek iş olanaklarından birisi olan çivili kroşe işi sizin de ilginizi mi? Çekti, çekti, haklısınız. Çünkü oldukça kolay, riski olmayan ek işi değerlendirerek kariyer de yapabilirsiniz.

İnşaat sektörünün hızlı bir şekilde artış gösterdiği ülkemizde inşaata paralel iş sahaları da doğdu. Özellikle evden çivili kroşe paketlemek isteyenlerin sayısı da giderek arttı. Bu da ülkenin ekonomik açısından iş çeşitlenmesi anlamına gelmektedir.

Şunu demek istiyoruz. Zor durumda olan paraya ihtiyacı olan insanlar evden ek gelir sağlayabilecekleri iş fırsatları arıyor. Bu manada buna benzer kazanç yolları özellikle ev hanımları, öğrenciler, emekliler için artı değer olarak karşımıza çıkmaktadır.

Civili Krose
Evde Çivili Kroşe Paketleme

Çivili kroşe paketleme işi nasıl yapılır

Bu işe aracılık yapan kişiler, firmalar sizlere binlerce çivili kroşe getirirler. Sizlere de yapı marketlerde gördüğünüz gibi minik kutuların içinde satılan çivili kroşe adı verilen, kabloları duvarlarda sabitleme yarayan bu yapı araçlarının paketlersiniz. Oldukça basittir, önemli olan bu işi kapmaktır. Eve çivili kroşe paketleme işi veren firmalar size de bu işi sunsun. Size gönderilecek olan çuval dolusu çivili kroşelerin istenilen sayıda paketlenmesi gerekmektedir. Firma yetkilileri her pakette kaç tane olacağını sizlere icra edecek. Siz de buna göre ürünün hazır edeceksiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kurutulmuş Domates İşi

Ancak en önemli konulardan birisi kutuların içine istenilen sayıda kroşe yerleştirilmesidir. Yani sayı sayma becerisi düzgün olan insanlar bu işi alsın ki devamlılık arzetsin. . Kafası karışan, dalgın olanlar bu işi almasın. Yoksa firma yaptığı testler de yanlışlık olursa size ödeme yapmaz.

Çivili kroşe paketleme işi yapmak için ne yapmalıyım? Firmalar ile nasıl iletişime geçmeliyim? Yapmanız gereken bu yazının altına bu işi beğendiğinizi yapmak istediğinizi belirten mesajlar yazmaktır.  Eve çivili kroşe paketleme işi veren firmalar ihtiyaçları olması durumunda size geri dönüş yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Muazzez dedi ki:

    Evde 8 kişiyiz.ve kimse çalışmıyor.bu ise ihtiyacimiz var.kisa sürede çok iş yapabiliriz