Boncuk Dizme-Paketleme İşi

07.11.2019
1.170
Boncuk Dizme-Paketleme İşi

Ev hanımlarına en uygun iş alanlarından birisi olan boncuk dizme ve boncuk paketleme işi yaparak nasıl  kazanılır? Ekonomik anlamda zorlanan aile fertleri çığır açan imkanlardan faydalanmak zorundadır. Özellikle ev hanımları bu konuda dişi kuş görevini üstlenerek evine destek sağlamaktadır. Eşini işe gönderdikten sonra,  çocukları okula ulaşınca evdeki işlerini bitirip fiziksel donanım ölçüsünde çalışması gerekir.

Boncuk işi veren dükkanlar bu konuda sizlere önemli katkı sağlamaktadır. Gelinlik süsleme,  takı tasarım işleri birbirleriyle eşgüdüm halinde yapılan para kazanma aksiyonlarıdır. Boncuk dizme boncuk paketleme nasıl yapılır, ne kadar kar elde edilir, parası tatmin edici midir? Bu göreceli sonu herkese göre değişkendir. Çünkü ihtiyaçlarınıza göre bazı işler güzeldir. Bol kazandırır.  İhtiyacı olmayanlar için de her türlü iş ucuzdur,  yapılmaya değer değildir.

Boncuk Paketleme
Evde boncuk paketleme işi

Siz ihtiyaç sahibi olan ev hanımları mutlakaboncuk dizme işinden faydalanmanızı tavsiye ederiz. Abiye kıyafet süsleme,  gelinlik süsleme, kolye yapımı, bileklik yapımı, diğer takı tasarım işlerinde oldukça fazla kullanılan boncukları belli paketlere dizme işi de yapabilirsiniz. Doğrudan boncukları kıyafetlerin üzerine süsleme olarak yerleştirme işi de tercih edebilirsiniz. Bu durum sizin bireysel yeteneğiniz ile alakalıdır. Yani becerikli biriyseniz ince işler diye adlandırılan süsleme işyerine girebilirsiniz.  Gelinlik süsleme işi veren firmalar ile anlaştığımız takdirde oldukça fazla gelir elde edersiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Zeytin Kırma-Dilme İşi

Eğer “yeteneğim yok ama ben de daha fazla para kazanma düşüncem var” diye düşünüyorsanız sizlere tavsiyemiz yaşadığınız bölgede Halk Eğitim Merkezi’nin açtığı takı tasarımı kurslarına mutlaka katılın. Kendinizi geliştirin.

Eğer ekip halinde çalışırsanız daha fazla iş alırsınız. Çünkü boncuk paketleme işi verilince grup halinde çalışan insanları tercih etmektedir. Size tavsiyemiz etrafınızdaki tanıdıklarımızla birleşip grup olarak taleplerde bulunun.  Böylece ayda ortalama 1500 TL bulan meblağlar için günde 4 saat çalışarak  rahatlama yakalayabilirsiniz.

Bazı işler vardır işyerinde yapılmasına gerek görülmez. İşte işçi çalıştırmadan ufak tefek işleri yaptıran işverenlerden birisi de boncuk dizme ve paketleme işi veren yerler. Özellikle kadınlar bu tür işlerin nasıl yapılacağını uzun uzadıya anlatmadan ne yapacaklarını bilirler. Bilmedikleri tek şey para kazanmak için hangi hamlelerin yapılması gerektiğidir. Onları da biz anlatalım, dişi kuşlar yuvalarının mutlu olması ve rahat yaşaması için başlangıcı yapsın.

Takı tasarım grubuna giren evde boncuk paketleme dizme işlerin az ama güzel kazanç getiren çalışma gruplarındandır. En yakın çevreden hareket edilebileceği gibi bölgenizde, şehrinizde eve sipariş yöntemi ile takı tasarım boncuk dizme boncuk paketleme üzerine işverenlerin ilanlarını araştırmalısınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Sabun Yapma İşi

Buraya kadar her şey olası gibi görünüyor, sıkıntı nerede? Ülkemizin milyonları aşan işsizlik canavarının bu sektöre de uğramış olması sıkıntıyı doğurmuştur. Ne demek istediğimizi açık ve net söylemek gerekirse; eve boncuk dizme paketleme işi veren insanlar direkt olarak iletişim bilgilerini herhangi bir yerde paylaşmaktan vazgeçtiler. Peki siparişleri kime nasıl veriyorlar? Sitemizin yaptığı bu bilgilendirme yazısının altına iş isteğinde bulunan kişilerin mail adreslerine ihtiyaç olması durumunda iş teklifi, birlikte iş yapma ricası yapabiliyorlar. Ama siz beklemek istemezseniz, hızlı hareket etmeyi düşünürseniz ilk önce söylediğiniz gibi yakın çevremizden başlayıp sipariş almayı deneyebilirsiniz. “Hayır, bu işlerle bu şekilde uğraşmam, ben büyük firmaların evde boncuk dizme paketleme işi vermesini bekliyorum” diyorsanız o halde en alttaki iletişim formuna kendinizi bir güzel anlatın. Eve boncuk işi veren firmalar sizlere bırakacağınız mail aracılığıyla ulaşabilirsin

Her zaman söylediğimiz gibi yaşadığınız yerleşim birimi yazılmalı. Böylece size en yakın olan boncuk dizme, paketleme yapan, yaptıran kişiler kolayca iletişim kurmalıdır. İletişim formu bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ihlamur Paketleme Keseleme İşi

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları başlıklı makalemizde Çorap Katlama İşi Yapmak İstiyorum, çorap paketleme ek işi ve ek iş çorap katlama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Selcan dedi ki:

  Ek is

 2. ROKAYA AYDIN dedi ki:

  Ev Hanımıyım evimde Paketleme işi yapmak istiyorum Ankara sincanda oturuyorum iş mümkün olursavnilg almak istiyorum

 3. ROKAYA Aydın dedi ki:

  Ev Hanımım evimde Paketleme işi yapmak istiyorum Ankara sincanda oturuyorum iş mümkünse küm olurs

 4. süleyman dedi ki:

  3 aydır işsizim adanada yaşıyorum yardımlarınızı bekliyorum

 5. Sıdıka dedi ki:

  Antalya kemerde oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum elim hizlidir hijyenik calisirim ilginize simdiden tesekkür ederim

 6. Ayşe dedi ki:

  Merhaba Eskişehir’de ikamet ediyorum. Evde yapabileceğim bir iş arıyorum. El becerilerim iyidir. Dönüş sağlarsanız sevinirim. İyi günler

 7. Dilan dedi ki:

  Merhaba ıstanbul esenyurt da oturuyorum 2 tane çocuğum var eşimden ayrıyım çocuklarıma bakacak kimsenin olmadığı için evde yapabileceğim bir iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim