Evde Boncuk Dizme ve Süsleme İşi

20.07.2019
1.297
Evde Boncuk Dizme ve Süsleme İşi

Güzelleşme çabası geçmişten günümüze değin devam etmektedir. İnsanın kendini başkalarına beğendirme ya da kendini mutlu hissetme gayesi ile özellikle boncuktan yapılmış süs eşyalarına değer vermiştir. Bu sektör beraberinde para kazanmak için zemin oluşturmaktadır. Kimlere oluşturuyor, ihtiyaç sahibi olan genç kız, bayan, emekli, dul ve garip gureba kesimine umut oluyor.

Boncuk Paketleme
boncuklarla eşya süsleme

Boncuk dizme sektörü büyüdü

Küçümsemeyin, küçük küçük boncuklar sayesinde süs eşyasını takanların belki farkına varamadıkları ancak birilerinin rızkının temin edildiği bir sektörden bahsediyoruz. Bu yazdıklarımızı evde boncuk dizme işi ile doğrudan ilgilenmeyenlere değildir. Satın alıp takanlar aldıkları ürünün ortaya çıkıncaya kadar hangi süreçlerden geçtiğinin farkında bile değildir. Oysa bu sevimli minicik rengarenk boncuklar sayesinde evinin geçimini sağlayan dişi kuşlar uçmasa da oldukları yerde eşinle çalışıyorlar. Üstelik sanatsal bir değer de bu işin cabası. Yani akla hayale gelmedik farklı tasarımlarla zevk sahibi insanların da yüzlerinin gülmesi ne mutluluklarının artmasına katkı sağlıyorlar.

Boncuk paketleme, boncuk dizme, boncuklarla eşya süsleme gibi farklı opsiyonlarla piyasada yer bulan bu uğraş sizlere de gelir kapısı olma yolunda soru işaretleri oluşturabilir. Anadolu’da insanlar yoksulluktan kurtulmak maksadıyla büyükşehirlere akın etti. Beraberinde geçinememe, para getirememe gibi sorunlar ortaya çıkınca imdatlarına eve boncuk dizme işi veren firmalar veya benzeri ek iş temin eden kişiler yetişmeye başladı. Belki de sıra sizde. İsteyin, başvuru yapın, belki de size de iş veren iyi niyetli insanlar çıkacaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Çalışarak Müşteri Temsilciliği Yapmak

Ne demek istiyoruz?

Çalışmak hiç de ayıp değildir. Sizin için evde ek iş yaparak para kazanma yollarını aramaya devam ediyoruz. Sıradaki işimiz evde boncuk dizme ve süsleme işi ile para kazanmak. Eğer siz de evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız bu yazımızı sonuna kadar okuyun. Ev hanımları, özellikle bu tarz incik boncuk işleri ile uğraşarak para kazanmayı çok sevmektedirler. Çünkü bu işi yaparken hem stres atmak da hem eğlenmek de hem de yeni şeyler keşfetmektedirler.
Peki bu iş nasıl oluyor da bu kadar para kazandırıyor minik minik boncuklar. Boncuk, kolye, bileklik yapımlarında kıyafet süslemelerinde kullanılır. Eğer boncuk ile süsleme yapmayı bilmiyorsanız internette bu konu ile ilgili oldukça fazla video bulabilirsiniz evde boncuk dizme ve süsleme işi en çok büyük şehirlerde yaygın olarak yapılmaktadır.
Evde boncuk işi yapmaya karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken kendinize bir boncuk firması bulup firmadan boncuk almanızdır.
Boncuk işinden kazanılan para çok değişkendir. Bu işten az para kazanan da vardır, çok para kazanan da. Çünkü yapılan işin kalitesi özgünlüğü profesyonelliği ve anlaştığınız firmanın büyüklüğü bu işte çok önemlidir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Yemek Yaparak Para Kazanma

Kimler bu işe uygun…

Ayrıca boncuk işi yapmanız için bazı yeteneklere de sahip olmalısınız .Eğer elişi yeteneğiniz yoksa bu işle boşuna zaman kaybetmeyin ve diğer ek iş fikirlerimizi inceleyin. Evde boncuk dizme ve süsleme işi veren firmaların sizi bulmalarını istiyorsanız ek iş ilanları bulunan sitelerin yorum kısımlarına iletişim bilgilerinizi yazarak firmaların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Oğuz dedi ki:

    Evde iş yapmak İçin başvurumuzunyapmakdayız

  2. Yıldız dedi ki:

    İşe ihtiyacım var çok güzel örgü yapıyorum

  3. Sevda dedi ki:

    Evde çalışmak istiyorum çok ihtiyacım var titizlik ve el becerimiz yüksek