Ek İş Veren Firmaların Telefonları

23.07.2021
418
Ek İş Veren Firmaların Telefonları

İnsanların harcamalara para yetirememesi sonucunda yeni çalışma sektörleri ortaya çıktı. Bunlardan en önemlisi  ek iş veren firmaların telefonları aracılığı ile alınan kazanımlardır. Çalışmak isteyen insanlar ailesine destek olmak zorunda olanlar nafaka kazanmak için akla gelmedik yollar aramaktadır. Bunun için de nereden iş bulunur, nasıl para kazanılır araştırmaya başladılar. Bilhassa ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve genç kızlar zamanı verimli geçirmek istiyor.

En çok ek iş veren firmalar hangileridir? Telefon numaraları kaçtır, araştırmaktadırlar. Türkiye genelinde doğal olarak nüfusun önemli bir kısmının bulunduğu İstanbul ek iş dağıtımı olarak başı çekmektedir. İstanbul’da yaşayan insanlar oldukça şanslıdır. Çünkü hem sanayi kuruluşları burada hem de ticaret burada yönetilmektedir. Türkiye’nin en önemli firmaları burada temsilcilik bulundurmaktadır. Bayilik sistemi buradadır.  Bu sebeple de İstanbul’da yaşayanların önemli bir avantaj sağladığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

ekis
ek iş veren firmaların telefonları

Evde yapılan ek işler nelerdir

Evde yapılacak işler şunlardır; oyuncak montajı, karton kutu katlama, mandal paketleme, gelinlik süsleme işleri ve baharat keseleme paketleme işleri ilk aklımıza gelen örneklerdir. Sadece bunlar değildir, oldukça fazla alternatif bulunmaktadır. Sizler de İstanbul’da yaşayan vatandaşlar olarak şanslı olduğunuzu hatırlatalım.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Duvar Süsü İşi Yapmak

Evlere ek iş veren firmaların telefon numarası arandığı takdirde sizlere kolayca iş verilebilir. Ancak üzülerek belirtmek isteriz ki yoğun işsizlik sebebiyle insanların talebinin artması ek iş veren firmaların telefon numarasını iptal ettirmesine sebep olmuştur. Yoğun işsizlik ve evde iş yapma isteği karşısında şaşıran firmalar akıl almaz yöntemler uygulamaya başladılar. Salgının etkilerini iyice göstermesi beraberinde istihdamın düşmesi insanlara ister istemez günlerini kurtarabilecek ek iş çözümlerini devreye sokmalarına neden oluyor. Küçüğünden büyüğüne herkes sıkıştığı zaman ek iş arayalım evde ek iş verenlerin telefon numaralarını arayalım bu zorluklardan bir an önce kurtulalım diye düşünmeye başlıyor. Tamam güzel doğru ama göz ardı edilen bir husus da şudur aynı düşüncede olan insanların sayısı her geçen gün katlanarak artınca hem iş verenler telefon numaralarını aleni olarak paylaşmıyor hem de insanlara dert anlatmak zorunda kalmak istemiyorlar.

Evlere en çok iş veren firmalar hangileridir. Yapılan araştırmalar sonucunda evde yapılan ek işler zamanı yararlı çalışmalarla geçirmek isteyen insanlara oldukça uygundur. Bunlar arasında paketleme, montaj, katlama işleri ve süsleme işleri başı çekmektedir. Bir önceki paragrafta konuyu özetlemeye çalıştığımız üzere kimsenin aklına gelmeyen ek iş yolları denenmelidir. Burada biz örnekler verirsek o zaman zaten herkesin aklına düşürmüş oluruz. Şöyle bir ipucu verebiliriz. Sosyal medya argümanları oldukça revaçta ister takipçi kasarak video çekip buralardan gelir yolları elde etmeyi düşünün isterseniz başkalarının takipçisi olarak ödeme alabilirsiniz. Örneğin aracılık yapan sosyal medya siteleri üye olmanız neticesinde sizlere yapacağınız yorumlar vereceğiniz uygulama değerlendirme yıldızları karşılığında az da olsa devamlı akan bir meblağ elde etmenize olanak tanırlar.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Denizli Ek İş Veren Firmalar

Her ilde farklı fırsat olduğunu da hatırlatalım. İstanbul’da değil, Türkiye genelinde yaşanan bölgenin özelliklerine göre çalışma ve iş yakalama imkanı bulunmaktadır. Özellikle kutu katlama, mandal paketleme, davetiye katlama, kına keseleme, karanfil paketleme, düğme paketleme işi en çok beğenilen verimlilikler arasındadır.

Eve ek iş veren firmaların telefon numarası aranmamalıdır. Çünkü yukarıda da bahsettiğimiz gibi firmalar yoğun talep  karşısında telefonlara bakacak zamanları olmadığı için telefon nosunu artık vermiyorlar. Bunun yerine ihtiyaçları olması durumunda evde ek iş vermek isteyenlere almak isteyenlere sitemiz aracılık yapmaktadır. Konu altına iş vermek isteyenler ya da almak isteyenler taleplerini yazması gerekir.

Sizler de kendi bölgemizden haberdar olmak iş almak evde ek iş yapmak istiyorsanız. Öncelikle mail adresinizi konu içine yazmanızı tavsiye ederiz, sonra ihtiyacı olanlar sizinle iletişime geçecektir.Tekrar hatırlatmakta fayda olduğunu düşündüğümüz şu konuyu lütfen göz ardı etmeyiniz. Evet yazımızın başlığı ek iş verenlerin telefon numaraları niye başladı ancak burada esas vurgulamak istediğimiz lise bu durumun geçerliliğini yitirmiş olmasıdır. Sanırız ne söylemek istediğimizi anlayanlar anladı.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Soyacak Paketleme İşi

Bir önceki yazımız olan Evde Örgü İşi Yapmak başlıklı makalemizde dantel oya işi veren firmalar, ek iş örgü yapmak ve Örgü İşi Yaparak Para Kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Necla dedi ki:

  3 çocuğum var evde paketleme işine çok ihtiyacim var geri dönüş yapsanız sevinirim

 2. zeynep karahan dedi ki:

  öğrenciyim evde yapılacak ek iş arıyorum
  zeynepkarahan23@gmail.com

 3. Mehmet Güngörmez dedi ki:

  Evde yapacak ek iş arıyorum emekliyim