Karton Kutu Katlama İşi

07.11.2021
236
Karton Kutu Katlama İşi

Bayilik sisteminin gelmesiyle birlikte evde karton kutu katlama işi yapmak isteyenlere gün doğdu. Çünkü alışveriş merkezlerinin giderek şehrin en güzel yerlerini işgal etmesi neticesinde yeni ek iş alanları da doğuyor. Alışverişin en önemli bölümü olan ürünün paketlenmesi ve kutulara yerleştirilmesi amacıyla özenle hazırlanmış kutulara ihtiyaç var.

Farklı renklerde desenlerde üretilen kutuların katlanarak mağazalarda yerini alması gerekiyor. Müşteriler dükkanların mağazaları kutulara da ağırlık veriyor. Çünkü sadece alışverişte değil alışveriş sonrasında da bir yerden bir yere bir şey taşımak amacıyla mağazalardan alınan kutular kullanıyorlar.

Son yıllarda herkes internet ortamından alışveriş yapmaya başlayınca doğal olarak kargolama yani kutu ile ürün gönderme ihtiyacı giderek arttı. Bu durumda firmaların ürünleri hızlı bir şekilde paketle bilmeleri için hazır karton kutulara ihtiyaçlar hasıl oldu. Her büyüklükte kutu hazırlanıp ambalajlama ya veya kargolamaya hazır durumda olması gerekiyor. Küçük orta büyük firma demeden hepsi büyük oranda cartoon kutuların katlanıp ürünlerin içine yerleşecek şekilde hazır duruma getirilmesi esasına dayanan bir ek iş sunmaya başladılar. Ek işe ihtiyacınız var mı diye sorma ihtiyacı bile hissetmiyoruz biliyoruz ki son yıllardaki dalgalanma hareketlenme kırılma nedeniyle orta ve dar gelirli insanlar birkaç farklı sektörden ekstra para kazanmak mecburiyetindeler.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Karton kutu katlama işi nasıl yapılır

Özellikle AVM’lerin yoğun olduğu bölgelerde yaşayanların büyük avantaj sağladığını hatırlatmakta fayda var. Firmalar sattıkları ürünlerin içine koydukları özel üretim kutuların kullanıma hazır hale getirilmesi amacıyla ara eleman aramaktadır. Bu işi de evde ek iş yapmak isteyen insanlara öncelikle vermektedirler.

Ailenize destek olmak için artık ek iş arıyorsanız evde karton kutu katlama işi ile kazanabilirsiniz. Bu işi almanız halinde firmalar sizlerle konuşur, şartları belirtilir. Siz de kabul ettiğiniz takdirde malzemeler size gönderilir. İstenilen zamanda istenilen sayıda kutular katlanarak kullanıma hazır hale getirilir.

Yapacağınız iş genelde kartondan olan kutuların size belirtilen şekilde katlayarak kutu yapılmasına dayanmaktadır. İrili ufaklı her ebatta kutuların doluma hazır duruma getirilmrsi yeterlidir. Böylece işlem tamam olur. Siz de yaptığınız kutu sayısı kadar gelir elde edersiniz. Üretimden çıkarak katlanmaya hazır hale gelen kutuların ince ayrıntılara dikkat ederek kullanıma hazır halde size iş veren firmaya teslim edilmesi gerekir.

kutu katlama işi 2017
kutu katlama işi

Eve kutu katlama işi veren firmalar

Çalışmak para kazanmak zamanı değerlendirmek herkesin hedefleri arasındadır. Çünkü ailesini geçindirmek yiyecek içecek almak ihtiyaçlarını gidermek isteklerini yerine getirmek için kesin paraya ihtiyacı var. Para kazanmak da kolay değildir. Bunun için kadın çocuk erkek demeden herkes kendi gözünden ek işler yapmak istiyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Yeşil Çay Paketleme İşi

Evlere kutu katlama işi veren firmalar bu düşüncede olan insanlara fırsat veriyor. Yapmanız gereken firmalarla iletişime geçerek boş zamanlarını değerlendirmek. Kutu katlayarak para kazanma en avantajlı ek işler arasındadır. Çok fazla yorucu olmayan hesap gerektirmeyen güç sarf ettirmeyen kutuların sadece hesaplanmasına yönelik bir iştir.

Evde kutu katlama işi yapmak istiyorum

Ne yapmalısınız, söyleyelim. Eve karton kutu katlama işi veren firmaların sizi tanıması, size güvenmesi gerekir. Kendimizi en iyi şekilde konu altına  firmaların dikkatini çeken böylece size iş teklifi yapsınlar. İş almak en önemli bölümdür. Size iş teklif ettiği zaman ne güzel iş çıkardığınız zaman devamı gelir. Böylece evden kutu katlama işi yaparak kar akışı sağlarsınız.

El pratikliği ne dayanan evde kutu katlama işi ailece yaşlı genç ihtiyar kadın erkek nine teyze hep bir arada yapılabilecek güzel bir yer fırsat aslında. Aklınıza gelebilecek her türden kutu sizin ellerinizin arasında şekillenecek ve kullanıma sunulacak. Bu verilen emek karşılığında da belli miktarda sizlere ödeme geçilecek. Her arça başı üründe olduğu gibi evde karton kutu katlama işinde de kaç adet kutu kutlarsınız karşılığında da miktar başına alacağınız ürün x toplam sizin hazırladığınız kutular olacaktır. Eve kutu katlama işi veren firmalar aracılığıyla karşılıklı olarak kazan kazan sistemi ile sizlerde belli miktarda gelir elde etmeye hazırsanız hemen gerekli başvurularınızı yazı altından formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Tişört Paketleme İşini Herkes Yapabilir

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.