Ek İş Veren Firmalara Nasıl Ulaşılır

16.01.2022
279
Ek İş Veren Firmalara Nasıl Ulaşılır

İnsanların artan harcamalara para yetirememesi sonucunda yeni çalışma sektörleri ortaya çıktı. Bunlardan en önemlisi pandemi ile değişen olumsuz koşullara bağlı olarak evden mesai yapmaktır. En çok da ek iş alternatiflerini gündeme almak. Peki, ek iş veren firmalara nasıl ulaşılır, iletişim bilgileri ve telefon numarası nereden alınır… Çalışmak, şartları zorlamak, ayakta kalmak hayata tutunmak isteyen, ailesine destek olmak zorunda olanlar nafaka kazanmak için akla hayale gelmedik yollar aramaktadırlar. Bunun için de nereden iş bulunur, nasıl para kazanılır araştırmaya başladılar. Bilhassa ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve genç kızlar zamanı verimli geçirmek istiyorlar. Evet tamam da nereden başlamalı, kime sormalı, hemen isteyince de sana evde ek iş vermiyorlar ki. Usulünü, yöntemini, en önemlisi de sistemi tanımak gerekiyor.

En çok ek iş veren firmalar hangileridir? Telefon numaraları kaçtır… Türkiye genelinde doğal olarak nüfusun önemli bir kısmının bulunduğu İstanbul ek iş dağıtımı olarak başı çekmektedir. İstanbul’da yaşayan insanlar oldukça şanslıdır. Çünkü hem sanayi kuruluşları burada hem de ticaret burada yönetilmektedir. Türkiye’nin en önemli firmaları burada temsilcilik bulundurmaktadır. Bayilik sistemi buradadır.  Bu sebeple de İstanbul’da yaşayanların önemli bir avantaj sağladığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak son yıllarda mega kente yaşamanın maliyeti artınca diğer küçük şehirlere de işler havale edilmeye başlandı, dersek yalan olmaz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Uber ile Nasıl Para Kazanılır?

Evde yapılan ek işler nelerdir

Evde yapılacak işler şunlardır; oyuncak montajı, kutu katlama, mandal paketleme, gelinlik süsleme, baharat türleri ve çayları paketleme, takı tasarım işleri, boncuk dizme, dantel tığ oya işleri, kıyafet dikme ütüleme yıkama süsleme, sabun naftalin keseleme, ilk aklımıza gelen örneklerdir. Sadece bunlar değildir, oldukça fazla alternatif bulunmaktadır. Ayrıca internet ortamında içerik oluşturma, grafik tasarımı, müşteri temsilciliği, sosyal medya danışmanlığı gibi sayısız seçenekler mevcuttur. Yapılabilecek işler sayısız derecede fazla da esas mesele, ek iş veren firmalara nasıl ulaşılır, iletişim nasıl kurulur?

Evlere ek iş veren firmaların telefon numarası arandığı takdirde sizlere kolayca iş verilebilir. Ancak üzülerek belirtmek isteriz ki yoğunlaşan işsizlik artışı ve herkesin evde çalışma isteği beraberinde diğer olumsuzlukları da getirmiştir. Salgın sebebiyle insanların talebinin artması ek iş veren firmaların telefon numarasını uluorta her yerde yayınlamama, paylaşmama noktasına getirmiştir. Yoğun işsizlik ve evde iş yapma isteği karşısında şaşıran firmalar da akıl almaz yöntemler uygulamaya başladılar. En çok tercih edileni de işin niteliğine göre iş arayan insanlara kendilerinin ulaşmasıdır. Evden çalışmayı arzulayıp iletişim kanallarını açık tutanlara direk ulaşmayı tercih ediyorlar.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Satranç Takımı Paketleme İşi
ekis
ek iş veren firmalar

Evlere en çok iş veren firmalar hangileridir

Yapılan araştırmalar sonucunda evde yapılan işler zamanı yararlı çalışmalarla geçirmek isteyen insanlara oldukça uygundur. Bunlar arasında paketleme, montaj, katlama işleri ve süsleme işleri başı çekmektedir.

Her ilde farklı fırsat olduğunu da hatırlatalım. İstanbul’da değil, Türkiye genelinde yaşanan bölgenin özelliklerine göre çalışma ve iş yakalama imkanı bulunmaktadır. Özellikle kutu katlama, mandal paketleme, davetiye katlama, kına keseleme, karanfil paketleme, düğme paketleme işi en çok beğenilen verimlilikler arasındadır.

Ek iş veren firmaların telefonları aranmamalıdır! Çünkü yukarıda da bahsettiğimiz gibi firmalar yoğun talep  karşısında telefonlara bakacak zamanları olmadığı için telefon nosunu da artık kimseye vermiyorlar. Bunun yerine ihtiyaçları olması durumunda evde ek iş vermek isteyenlere, almak isteyenlere sitemiz aracılık yapmaktadır. Konu altına iş vermek isteyenler ya da almak isteyenler taleplerini yazması gerekir. Ek iş veren firmalara nasıl ulaşılır, onlarla iletişim nasıl kurulur anladınız artık.

Sizler de kendi bölgenizden haberdar olmak, iş almak ve evde ek iş yapmak istiyorsanız ilk olarak mail adresinizi konu içine yazmanızı tavsiye ederiz, sonra elemana ihtiyacı olanlar sizinle iletişime geçecektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Dantel İşi

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.