Oyunlardan Nasıl Para Kazanılır?

27.10.2019
569
Oyunlardan Nasıl Para Kazanılır?

Oyun oynayarak para kazanayım diye düşünenlerin çoğu aslında tam tersi bir durumla karşı karşıya kalır. Adı her ne olursa olsun kimse durup dururken başkasına hem oyun oynatıp, hem de para kazandırmaz. Dolayısıyla sanal dünyada tuzaklarla dolu platformlar özellikle çocuk ve genç yaştaki insanların eğlenirken para da kazanabileceğini vaat eder. Durum sanıldığı kadar masum değildir.

Farkında olmadan oyuna dalan, seviyeleri yavaş yavaş artıran oyuncu belli bir noktadan sonra tıkanır, kalır. Hazırlanan tuzaklar oyuncuyu mecburen seviyeyi geçmek için parayla yeni haklar, canlar satın almaya teşvik eder.

Bazı web sitelerini farklı isimler altında oyuncuya kazançlar sunar. Bu hakları başkasına satabileceğini söyler ama hiçbir zaman kendisi oyun oynayan kişiye ne ödeme yapar ne de para hakkı tanır. Dolayısıyla ister hayvan oyunlarından olsun, ister diğer silahlı, tehlikeli, çocukların zamanını öldüren oyunları olsun, kesinlikle oynayana para kazandırmaz.

Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

Nette dolaşırken görürsünüz ki popüler oyunlar oynayarak para kazanılacağını vefat edenler olacaktır. Gerçekçi bir yaklaşımla para kazanmanın oyun oynamakla mümkün olmadığı bilinmelidir. Tuzak olarak hazırlanan ama bunun farkına varamayan gençler, çocuklar zamanını öldürmek, üzülmek, hayal kırıklığı yaşamak dışında pek bir şey elde edemezler.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  En Çok Kazandıran Blog Konuları

Özetle ifade etmek gerekirse, hayvan oyunları oynayarak veya diğer sanal oyunlar oynayarak para kazanmak imkânsızdır. Bunun yerine zamanımızı eğitici, zeka geliştirici oyunlarla değerlendirmek dışında; içinde para kazanma, puan kazanma gibi sizi yanıltıcı vaatler bulunan web sitelerinin oyunlarına girip oynamayınız.

Oyun Oynayarak Para Kazanılır mı?

Bazıları sanal, bazıları gerçek manada eğlenceli vakit geçirme imkanı sunan hayvan oyunları oynayarak vakti değerlendirmek istiyor. İnsanlar eğlenirken para elde etme düşüncesine girerek hayvan oyunları sitelerini ziyaret ediyorlar. Özellikle gençler ve çocuklar bu yeni oyuna ilgi göstermiş gözüküyor. Ancak burada unutulmaması gereken en önemli konu bu oyunlar bir  çeşit bağımlılık haline geliyor ve bilgisayar başından kalkmak zorlaşıyor. Çünkü hayvan oyunlarından gelir elde etmek için zamanınızın çoğunu bu web sitelerinde geçirmek zorunda değilsiniz.

oyun onayarak para kazanma
oyun oynayarak para kazanma

Bu sitelerin kuruluş mantığı tamamen ziyaretçileri sürekli olarak web sitelerinden bağımlı hale getirmektir. Kimisi sanal yumurta üreterek yumurta satışı yaptırmayı amaçlar, kimileri inek üretiminden süt elde edip sanal olarak süt satın almayı ve satmayı amaçlamaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İnternetten Para Kazanmanın En Etkili 5 Yolu

Neticede sizlere başlangıçta bonus olarak biraz para ya da kullanabileceğiniz farklı hediyeler verilecek, sonrasında bağımlı hale geleceksiniz. Tarım oyunları oynayarak para kazanmak elbette hoş vakit geçirmek isteyenler için iyi bir uğraş olabilir, fakat  insanların gerçek manada üretim yapacağı, çalışacağı işlere ihtiyaç vardır.

Son yıllarda mantar gibi türeyen çiftlik oyunlarından bazıları tehlikelerle doludur. Bu sebeple gerçek manada çiftlik oyunları araştırılmalı ve onlara üye olup fazla zaman kaybetmeden eğlenme amaçlı bu oyunları oynamak gerekir. Uzun süre internette çiftlik oyunları oynayarak para kazanmak isteyenler esasen çok da başarılı olup gelir elde edeceğini düşünüyoruz. Gerçek manada  kazanmak için insanların ihtiyacını giderecek bir şeylerle meşgul olmanızda fayda var.

Çiftlik oyunlarından para kazanmak

İnternetten para kazanma yolları oldukça fazladır.  Sitemizdeki ek işler tek tek incelendiği taktirde sizlerin de para kazanabileceğin oldukça fazla gelir fırsatı bulunmaktadır.  Ev hanımları emekliler paraya ihtiyacı olan işsiz insanlar… Sizler sakın bu furyaya girerek tarımsal oyunlarından para kazanma düşüncesine kapılmayın! Sizler için uygun değil!  Gençler eğlenmek zaman geçirmek için internette çiftlik oyunları oynamak isteyebilir. Onlar da zaten çok fazla bir şeyler kazanacağına inanmıyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Twitter'dan Nasıl Para Kazanılır?

Bazı çiftlik oyunları gerçek manada ürettiğiniz ürünlerin karşılığında çiftlik kurmayı vaat edebilir, ancak tam bir fizibilite çalışması yapılmadan sermaye bulmadan bu işlere girişmek de hayal kırıklığından başka bir şey değildir. Çiftlik oyunlarından para kazanmak kulağa hoş gelebilir. Ancak sonucu boş olabilir.

Bir önceki yazımız olan Telefon Kullanarak Para Kazanmak Zor Değil başlıklı makalemizde akıllı telefonlar ile para kazanma teknikleri, Cep telefonu ile para kazanma ve Online satış nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.