Kendi Arabamla İş Yapmak İstiyorum

19.03.2018
7.963
Kendi Arabamla İş Yapmak İstiyorum

İş ve eleman hizmeti sağlayan web sitelerinde sık sık, “Kendi arabasıyla çalışacak eleman aranıyor, kendi aracınızla iş yapmak isterseniz bizi arayın, arabalı iş ilanları, kendi aracımla iş yaparım…” benzeri başlıklar görüyoruz. Emekli iseniz ya da işiniz yok para sorununu çözme amacıyla kendinize ait aracınızla iş yapmak istiyorsanız bu ilanlar size çözüm olabilir.

Örneğin sermaye gerektirmeden size bayilik veren firmalar ile görüşüp üye sağlamanız karşılığında gelir elde edebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde veya ilçede turizm rehberi bayisi olabilirsiniz. Size verilecek bayilik ile yaşadığınız yerdeki bütün kiralık villa, apart, pansiyon ve otel gibi işletmelerin turizm rehberi ne üyeliğini yapabilirsiniz. Bunun için kendi aracınızla iş yaparak para kazanmak çok zor olmasa gerek. Diksiyonunuz düzgünse, insani ilişkilerde başarılıysanız, hem tatil hem gezi hem de kazançlı bir ek iş yapmaya kimse hayır diyemez.

Arabayla İş Yapmak

Arabamla İş Yapmak İstiyorum

Bir başka örnek ise, Microsoft Office programlarını kullanabilen, en az lise mezunu, cari işlem takibi yapabilen, düzenli kayıt tutma yeteneği olan kişilere güzel bir iş var. İsteyen kendi aracı ile iş yapacak. B sınıfı ehliyetini olması yeterli.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Milyarderlerin Çocuklarına Yeni Yatırımı: Çince Öğrenmek

Peki, sizden ne yapmanız isteniyor? Fatura tahsilat işleri yapacaksınız. İster yaya isterseniz aracınızla size verilecek olan listedeki adreslere gidip fatura tahsilatları gerçekleştireceksiniz. Bunun  karşılığında da belli miktarda ödeme alacaksınız. ‘Kendi aracımla iş yapmak istiyorum, nereden iş bulunur, hangi işleri yapabilirim’ diyorsunuz. Buyurun size bir başka iş ilan örneği.

Firma %50 kar oranını size vermeyi planlıyor. Yapacağınız iş, Halk Sağlığı sektöründe biyosidal ilaçların toptan satışını yapmak. İster kendi aracınızla isterseniz firmanın sunduğu imkanlarla ortak çalışma yapabilirsiniz.  Tercihen emekli kişiler başvurması isteniyor. Tam zamanlı olarak düşünen bu işe müracaat ettiğiniz takdirde %50 gibi yüksek bir kar marjı ile gelir elde etme imkanınız olacak.

Eğitim durumu, bilgi birikimim ve diksiyonum güzel, hızlı düşünürüm, inisiyatif alabilirim. Sorunlara karşı pozitif çözümler üretebilirim, esnek çalışma saatlerim var. Eğitim düzeyim lisans, diyenler için biraz değişik bir iş imkanı olarak şunu paylaşabiliriz.

Yurtdışı satış temsilciliği yapmanız isteniyor. Bu iş tipi uluslararası özellik taşıdığı için hem yurtiçinde hem de yurtdışında faaliyetleriniz olması isteniyor. Yurt dışında pazar araştırması yapmalısınız.  Her türlü satış öncesi ve sonrası faaliyetlerin önceden planlaması gerekiyor. Size verilecek olan satış ve gider bütçelerinin mutlaka gerçekleştirilmesi isteniyor. Bir ekip kurmanın ya da size verilecek olan ekibe liderlik yapmanız, onların her türlü pazarlama ve müşterilerinin sorumluluğunu taşımanın gerekiyor. Size bağlı olan ersonelin sevk ve idaresi seyahat programlarının ayarlanması günlük, haftalık ve aylık raporları bir üstünüze sunulması da görevleriniz arasında.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Çok Kazandıran İş Modelleri

Bu iş ilanı size uygunsa yurtiçinde ve yurtdışında kendi aracınızla iş yapma planlarınız için uygunsa benzer iş başvurularına yönelebilirsiniz.

“Kendi  arabamla iş yapmak istiyorum,  bana uygun işler var mıdır?” diye düşünenlere son bir örnek verelim.

Bölge temsilcisi olarak çalışmaya var mısınız? Büyük şehirlerde yapı firmaları her geçen gün yeni istihdam olanakları sunuyor. Kendi sektöründe faaliyet gösteren firmalar kapasitesini artırmak için Türkiye genelinde çalışacak bölge temsilciliği yapacak elemanlar arıyor.

B sınıfı sürücü belgesi olan aktif olarak araba kullanabilen, seyahate hiçbir engeli olmayan kişiler arasında iseniz, siz de firmanın size sağlayacağı araba ile veya kendinize ait araçla iş yapma imkanı bulursunuz. Firmalar prezantabl,  öğrenmeye açık, çözüm odaklı pozitif düşünen, takım arkadaşlarına asla ‘hayır’ demez. Bölge satış sorumlusu, temsilcisi, satış uzmanı adı altında herkese kendi aracınızla ekiş yapmaya uygun bir görev verir.

Bir önceki yazımız olan Hareket Gerektiren İş Fikirleri başlıklı makalemizde Fotoğrafçılık yapmak, Kişiye özel antrenörlük ve Kişiye özel kuaförlük hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Denizli Ek İş İlanları
YORUMLAR

 1. Sercan dedi ki:

  Hundai aracımla saat önemim yok ek is yapmak istiyorum

  1. CanBey dedi ki:

   Merhaba,İstanbul veya İzmir de 5 yıldızlı ve ödüllü otelimizde havaalanından gelen turistlerin ulaşımını sağlayacak şoför arıyoruz.Çalışma saatleri gelen talebe göre değişiyor.Ücret net 4.500 tl.Günde 5 transferden sonra müşteri başına 100 tl prim.Yemek günde 2 öğün açık büfe ücretsiz.Aranan son 2 kişi. +90 (532) 157 09 12

   1. Hakkı dedi ki:

    Otomobil ruhsatlı 2002 model temiz aracımla İstanbul da

   2. Tolga UYSAL dedi ki:

    Merhaba, hala arıyor musunuz ?

   3. Fevzi dedi ki:

    2017 Opel Astra arabamla artı yabancı dil orak Arapça yi iyi derece de anliya bilir, konuşa bilirim istanbul da yaşıyorum böyle bı iş imkanınız varsa daha görüşmek isterim. 5317041390

   4. Erden dedi ki:

    2001 model fiqt brava aracıyla is arıyorum km fark etmez