Pergel Takımı Paketle Para Kazan!

06.08.2021
288
Pergel Takımı Paketle Para Kazan!

Pergel takımı paketlemesi  tam sizin aradığınız parayı kazandıracak türden harika bir fırsat olabilir. Çalışma prensipleri ve işleyiş üzerine gerekli bilgileri almak için hemen ayrıntılara girelim. Pergel paketleme işi nasıl yapılır? Nereye müracaat edilir?  Pergel takımı hazırlama işi veren ithalatçılar  itinalı çalışacak eleman alıyor. Yurt dışından ithal ettikleri ürünlerin hazır kutular içine yerleştirilmesi gerekiyor. Bunu yapacak insanlar kısa süre içerisinde gözle  görülür bir girdiye tanık oluyor. Pandemik rahatsızlık nedeniyle işletmelerin çoğu ayakta durmak için zorluk yaşarken ister istemez kendilerini ve paraya ihtiyaç duyan insanları ayakta tutabilmek üzere durmadan plan yapıyorlar. Bu planlardan birisi de zor günleri birlikte açmak için hem pasif işsizlerden hem de kendilerinin işletmelerinin sürekliliğini devam ettirmek için değişik arayışlara girmektedir.

Pergel seti paketleme işi de nereden çıktı, böyle bir iş niye yapılsın kimler para kazanır kimler iş verir gerekli şartlar nelerdir? Kırtasiye üzerine önemli bir sektör dinamik olarak hareket halindedir. Bilhassa okulların açılması dönemine yakın zaman zarfında aralıksız olarak hazırlık yapılır ve pergel takımı paketleme işi başta olmak üzere benzer setler hazırlanır. Örneğin cetvel seti paketleme işi ataç paketleme işi kitap paketleme abaküs paketleme işi gibi sektörün diğer işleri ile birlikte bu işte yaz sezonunda hazırlık amacıyla evden çalışmak isteyenlere önemli bir avantaj sunmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Trafik Seti Paketleme İşi
Pergel takımı Paketleme İşi
Pergel Takımı Paketleme İşi

Pergel paketlemesi nasıl yapılır

Yurtdışından ithal edilmiş ürünlerin hızlı bir şekilde kutulara yerleştirilmesi paketlenmesi esasına dayanan ek iş için öncelikle iş veren firma, kişi, kurum ya da kuruluşlarla iletişim kurmanız şarttır. Bunu nasıl yapacaksınız? Firma size birlikte iş teklifi yapması gerekiyor.  Eksi klasik çalışma mantalitesi yok artık. Sizler istiyorsunuz ki pergel paketleme işi veren firma ile doğrudan görüşün, pazarlık yapın, anlaşın. Ancak maalesef bu şekilde çalışma sistemleri yok.

Eve ek iş veren firmalar ihtiyacı olan kendisi arayıp buluyorlar. Çünkü telefon numaralarını paylaşamıyorlar. Herkes bir de aramaya başlayınca telefonlar iptal oluyor. Bu sebeple çalışmak istiyorsanız yapmanız gereken en mantıklı yol bu yazının altına iş başvurusu yapmak maksadıyla yorum doldurmaktır.

Ek iş istiyorum

 Ek iş istiyorum diyorsunuz ama nereden ve nasıl bulacaksınız? Alttaki yorum bölümünden kendinizi en ince ayrıntısına kadar size iş vereceklerin beğenisini kazanacak biçimde anlatacaksınız. Çalışmak istediğinizi yaşadığınız bölgeyi, kaç kişi olduğunuzu gibi konuları bahsederseniz açıklayıcı olur. Firmalar size iş teklifi yapar, pazarlık yapar. Siz de fiyatı uygun bulursanız işi alırsınız.  Sizin buraya başvuru üzerindeki yazıda iletişim adresi olarak mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Onlar size mail atar. Gerekli şartları oradan gönderirler. Siz de yine cevap  mail aracılığı ile verirsiniz. Size takım parçaları gönderilir, ürünlerinin paketlenmesi için hazır kutular gönderilir. İstenilen zamanda pergellerin bitirilmesi gerekir. Siz de yaptığınız pazarlık neticesinde pergel başına 30 kuruş, 40 kuruş civarında gelir elde edebilirsiniz. Toplam kazancınızı buna göre hesaplayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Eve Yemek Siparişi Almak Para Kazanmak

Ek iş başvurusu nasıl yapılır

doğrudan evden ek iş yapacak eleman arayan firmalara ulaşmak oldukça uzun ve zorlu bir süreçtir. Malumunuz işsizliğin sayısı hesaplanacak boyutlara ulaştı. Düşünemeyeceğin iz kadar sayıda insan işsizler grubunda yer almakta iken açıklanan rakamlar sadece iş başvurusu yapıp da herhangi bir istihdam olanağı yakalayamayan insanların istatistiksel durumudur. Gerçekte işsizlik rakamları akıl almaz boyutlara ulaşmış durumdadır. Bu durumda da ister devamlı sürekli vardiyalı veya normal mesaili bir iş için ara işe girin isterseniz evden çalışmak için herhangi bir ek iş için talepte bulunun şansınız çok fazla değil ama hiç denemekten daha iyidir.

Ek iş başvurusu yapmanın prosedürü veya zorluğu yoktur. Sitemizde bulunan ekiş tanıtımlarının yapıldığı yazıların hemen akabinde eklenen iletişim amaçlı form işinize yarayabilir. Yapabileceğiniz işler veya daha önce yaptığınız benzer çalışmalar varsa onları da ilave ederek kendinizi tanıtıp mail adresiniz ile birlikte ek iş başvurusu yapmanızda herhangi bir kayıp söz konusu değildir aksine hiç ummadığınız bir anda sizin mail adresinize işverenler işin esaslarını anlatan bir iş teklifi gönderebilir. Pergel takımı paketleme işi de bunlardan bir tanesi olarak düşünülebilir. Üşengeçlik yapmadan umursamazlık gibi bir hastalığa kapılmadan şansınızı neden deneyemesiniz ki?

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Muz Toka Montajı İşi

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları başlıklı makalemizde Çorap Katlama İşi Yapmak İstiyorum, çorap paketleme ek işi ve ek iş çorap katlama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Kübra dedi ki:

  EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM. LÜTFEN YARDIMCI OLUN..

 2. Bahtisen dedi ki:

  Evde pergel paket işi yapmak için başvurmak istiyorum

 3. ERDOĞAN dedi ki:

  PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİM. DÖNÜŞ YAPABİLİRSENİZ SEVİNİRİM.

 4. ERDOĞAN dedi ki:

  Ek işe ihiyacım var.
  Paketleme yapabilirim.

 5. Yasemin dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüşümünü bekliyorum