Cetvel Seti Paketleme İşine Hazırlanın!

27.07.2021
210
Cetvel Seti Paketleme İşine Hazırlanın!

Bir başka şehirde eğitim görüyorsunuz ancak yeteri kadar paranız yok., üstelik de çok canınız sıkılıyor. O zaman sizi cetvel seti paketleme işi  yapmaya davet ediyoruz. Son dönemlerde kırtasiye ürünleri satış yapan firmalar ürünlerini paketlemek amacıyla eleman aramaktadır. Farklı eğitim araç gereçlerinin paketleme işleri evde çalışmak isteyenlere verilmektedir.

Üniversite öğrencilerine ya da ev hanımlarına ek kazanç fırsatı veren bu iş sayesinde sizler de önemli kazanımlar elde edersiniz. Boş zamanlarında televizyon seyretmek, cep telefonu ile oyun oynamak yerine ihtiyaçlarını gidermek amacıyla para kazanmak isteyenlere ayrıcalık verilmektedir.

Sadece matematik derslerinde değil görsel sanatlar içinde önemli bir araç olan cetvel günümüzde 30 santimetrelik bir şerit olarak düşünülmemelidir. Her türden kavis ve açı oluşturabilmek için işin uzmanları öğrencilerin zorlanmaması maksadıyla çeşit çeşit cetveller imal etmektedir. Satış ve pazarlama sürecinden bunların belli bir standarda göre paketlenerek hazırlanması için firmalar cetvellerin istenilen ölçüde ve biçimde paketlenerek hazır duruma getirmesini istemektedir. Ne türden ek iş olursa olsun yapmaya varım diyenler sizlere sesleniyoruz mutlaka size iş gönderebilecek olan kişilerle iletişime geçmek için ayrıntıları öğrenin.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Karanfil Paketleme İşi

Cetvel seti paketleme işi nasıl yapılır

Kırtasiye malzemeleri üreten firmalar ya da ithal eden firmalar ürünleri sizlere gönderir. Siz de her eğitim materyalini uygun yere sıralar sınıf ürün hazır hale getirilir. Böylece cetvel seti paketleme işi verenler size bir şey biten malları almak için gelir yaptığınız iş karşılığında da kazancınızı öder. Çalışma prensibi firmaya ve ithalatçı yerlere göre çeşitlilik gösterse de yapılacak ve karşılığında alınacak ücret üç aşağı beş yukarı birbirine benzemektedir. Kısaca bahsetmeye çalıştığımız konum işi yapmaya istekli olduğunuzu yazı altındaki forma beyan etmeniz durumunda ve akabinde sizlere iş verilmesi söz konusu olunca her boydan cetvellerin üçer tane ya da yerine göre dörder beşer tane satışa hazır hale getirilmesi istenmektedir. Hazırlayacağınız her set için belli miktarda size yemek parası tahsis edilecektir. Bu ücret yerine göre Setbaşı 50 kuruş ya da 1 lira, yerine göre 23 lira olabilir. Fiyat iş talebinde bulunan kişi sayısı veya yapabilecek kapasiteye sahip insanların özelliklerine göre firmalarca belirlenmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Baharat Paketleme İşi Çok Bereketli!

Evde cetvel seti paketlemek istiyorum

Konuyla ilgili olanlar yazının altına bu işi yapmak istediğini gösteren yere iletişim mesajları yazması gerekir. Böylece  cetvel seti paketleme işi verenler personel ihtiyacı olduğu zaman sizin iletişim kanalını kullanır. Size çalışmak istediğini haber verir. Sizinle çalışmak istediklerini söylerler. Size özel telefon numaralarını yazarlar. İhtiyaçları olacak siz de ararsınız pazarlığını yaparsınız yerinizi söylersiniz adresinizi verirseniz hiç size iş gönderilir. İş bitiminde paranızı peşin alırsınız. Kimileri böyle küçük işlerin çok fazla para kazandırma alacağına düşünse de sizler işin büyük küçük diye ayırmanın sakın yapmayın. Üstüne üstlük hiçbir tehlikesi olmayan 35 parçanın bir araya getirilmesi yöntemi ile para kazandıracak bir çalışmaya burun kıvırmak ne kadar doğru siz karar verin. Evden çalışmak istiyorum ek işe çok ihtiyacım var diye yorum yazan binlerce insanın yaşadığı çaresizliği göz önüne alırsanız bu hatayı yapmazsınız ve sizde nasibinizi çıkartmak için gerekli adımları atarsınız.

evde cetvel paketleme işi
Evde Cetvel Paketleme İşi

Evde cetvel seti paketleme işi yaparak ne kadar kazanılır

Eğer bir öğrenci iseniz günde 4-5 saat kadar cetvel paketleriniz takdirde ayda 1500 – 2000 lira ek gelir sağlayabilirsiniz. Eğer bir kadın ev hanımı iseniz yedi sekiz saat boş zamanınız varsa kazancınız 2 bin lira civarında olur. Buna paralel olarak evde boş insan sayısı ne kadar fazla ise size katkı sağlarsanız. Geliriniz de o ölçüde artacaktır. Yani ayda 2000 – 3000 lirayı bulan meblağ edinebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Poşet Dosya Paketleme İşi

Yaz mevsiminde gerekli hazırlıkları yapmak okullar açılınca bütün kırtasiye setlerinin satışa hazır duruma getirilmesi için evde cetvel seti paketlemek isteyenler hazırlanın! Bu fırsat tam size göre. Önceden başvuru yapmak sizin için büyük avantaj olacaktır. İster yaz mevsimi olsun ister kış mevsimi olsun sizler bu iş haberini okur okumaz formu doldurmaya başlayın çünkü siz ne kadar erken başvuru yaparsanız size ulaşacak olan cetvel seti paketleme işi veren firmalar önceden size bilgilendirme yapar ve gerekli işbirliğini yapar.

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları başlıklı makalemizde Çorap Katlama İşi Yapmak İstiyorum, çorap paketleme ek işi ve ek iş çorap katlama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.