Perde Ruleti Paketleme İşi

27.06.2022
140
Perde Ruleti Paketleme İşi

Kadınların çok sevdiği, erkeklerin ise neredeyse nefret ettiği bir aparattan para kazanmak ister misiniz? Evet yanlış duymadınız, perde ruleti paketleme işi bu sefer sizi üzmecek, aksine mutlu edecek. Girişte erkeklerin sevmediği bir aparat, diye hafif bir ironi yaptık. Gerçekten de hanımlar perdeleri yıkar, takma işini erkeklere bırakırlar. Erkekler de evin en uç noktasına uzanarak perdeleri tutturmak için kullandıkları perde ruletlerinden nefret ederler. Şu anlamda nefretten bahsediyoruz.  Kollarını uzatarak dikkat ederek yavaş yavaş ruletleri kornişlere geçirmeleri oldukça can sıkıcıdır.

Nedense bu görev de hep erkeklere kakır.  Çamaşır makinası perdeleri yıkar.  Perdeleri takma görevi hep erkeklere verilir. Bu sebeple erkekler bu işi pek sevmez. Ancak eğer para kazandıracaksa o zaman işin rengi değişir. Emekli bay bayan,  kadın erkek, öğrenci iç fark etmez . Bu işi yapabilir. Çünkü perde ruleti paketleme yaptırmayı düşünenler oldukça bol para dağıtmaktadır. Hem de bu ruletleri sayarak paketleme yapmanız yeterlidir. Bu işi kim yapamaz ki! Çocuk oyuncağı, diye bir tabir var ya.  işte tam bu iş için söylenmiştir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Çeyiz Eşyası Paketleme İşi

O zaman siz de hemen sıraya giriniz. Bu işi yapmak için firmaların size de iş göndermesine fırsat verin. Peki firmalarla nasıl iş gönderecek. Nasıl yapacaksınız, kaç para kazanacaksınız …

Firmalar sizin talebiniz doğrultusunda iş gönderebilir. Bu yazının altındaki iletişim sekmesinden perde ruleti işi verenlerle temas kurabilirsiniz. Yani alttaki formu kullanarak kendinizi en iyi şekilde tanıtın.  Nerede yaşadığınızdan bahsedin. Kaç kişi olduğunuzda söylemeyi unutmayın.  Çünkü ekip olarak çalışanlar daha avantajlıdır. Hem para kazanma anlamında hem de işlerin çabuk bitmesi açısından firmalarında tercih sebebidir.

perdedugmesi
Evde perde ruleti paketleme işi

Perde ruleti kutulama işi nasıl yapılır

Eğer anlaşma sağlarsanız firmaların size göndereceği 10000 perde ruletini istenilen sayıda küçük paketlere yerleştirmeniz gerekiyor. Elbette bunu yaparken de 100!lük paketler ya da 50’li 20 gibi firmanın size söyleyeceği sayıda paketlere rulet yerleştirmeniz istenmektedir.

Kazanabileceğiniz ücret miktarını iş veren firma ile yaptığımız anlaşma belirleyecektir. Örneğin paket ya da adet gelir elde edeceksiniz. Hemen alt tarafa perde ruleti kutulama işi için başvurusu yapın. Siz de sıraya girin.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Terlik Paketleme-Kutulama İşi

Evde perde düğmesi paketleme işi nasıl yapılmaktadır? Piyasada birçok çeşidi bulunan bu aparatları doğal olarak ayıklamak aynı olanları bir kutuya yerleştirmek esastır. Üstü açık ve kilitli olanlar ile köşeleri kilitleme amaçlı yapılan ayrı bir modeli de başka bir kutuya yerleştirmek istenmektedir. Yani kilitli ve kilitsiz perde düğmelerini hem sayacaksınız hem de aynı olanları size verilen paketlere yerleştireceksiniz. Haliyle istenilen miktarda ürün yerleştirmek en temel prensip olduğunu unutmamak gerekiyor. Dikkat edilmesi gereken diğer bir husus da size gönderilmiş olan perde ruleti ve düğmelerinin hasarlı olup olmadıklarını kontrol etmek sağlam olanları sıralamak. İstenilen sayıda ürün kutulara yerleştirildikten sonra bazı firmaların etiketleri kutu üzerine yapıştırması talep edilmektedir. Uygun şekilde etiketlerin paketler üzerine yapıştırılması ile işlem tamamlanmış olur. Yakın sektörden evde düğme paketleme işi de düşünürseniz linke tıklayınız.

Perde ruleti paketleme işinden ne kadar kazanılır

Firmaların anlaşması doğrultusunda ve sizin çalışmaya ayıracağınız süre zarfında kazanç belirginleşir. Firma size her paket için ne kadar önerdiyse hazırladığınız paket çarpı önerilen fiyat eşittir toplam kazanç olarak hanenize yazılacaktır. Basit bir örnek ile bunu şekillendirmek izah etmek gerekirse şöyle örneklendirelim. Bir kutuya 20 tane perde düğmesi konmanız gerekiyorsa ve her kutu için 1 lira ödeme yapılacaksa günde 100 kutu hazırlarsanız kazancınız da doğal olarak 100 TL olacaktır. Bu Kazancı 2 katına 3 katına çıkarmak da sizin performansınıza göre değişecektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Naftalin Keseleme İşi Kazandırır

Evde perde ruleti işi nasıl bulunur

Evlere ek iş veren firmaların sizin gibi ek iş ihtiyacı duyan insanlara ulaşması için sayfanın en altında bulunan iletişim formu size yardımcı olacaktır. Form aracılığı ile perde düğmesi paketleme işi verecek olan firmalar iletişim bilgilerinizden sizlere ulaşıp gerekli şartları anlatacaktır. İşinize gelir kabul ederseniz firmalar size perde ruleti paketleme işi verecektir.

Bir önceki yazımız olan Minifix Paketleme İşi başlıklı makalemizde evde minifix paketleme işi, Eve minifix paketleme işi veren kişiler ve Minifix paketleme işi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Ayşeşen Gezi dedi ki:

    Konya selçukluda yaşıyorum eşim oksijen tüpü ile yaşıyor paraya ihtiyacım var perde düğmesi paketleme işi yapmak istiyorum