Komagene Çiğ Köfte Bayilik Alma

27.12.2017
1.759
Komagene Çiğ Köfte Bayilik Alma

Yeni bir iş kurmak ve kendi işinin patronu olmak isteyenler için en ideal yöntemlerden birisi de franchising yani bayilik almaktır. Başarısını kanıtlamış bir firmanın gücünü arkasına almak reklam sorununu  doğrudan çözerken; deneyim, güven ve müşteri kazanmak gibi zorlukları da kolaylıkla aşmak anlamına geliyor. Bu yazımızda ülkemizde bir hayli popüler olan Komagene Çiğ Köfte bayilik alma süreci ile ilgili bilgi vereceğiz.

Etsiz çiğ köfte son yıllarda o kadar popülerleşti ki, neredeyse her köşe başında bir tanesine rastlamak mümkün. Düşük yatırım maliyeti ve yüksek kar marjı sebebiyle girişimcileri cezbeden bu işte kendi markanızı oluşturmak hem zor hem de çok zaman gerektiren bir iş. Bu sebeple franchising yöntemine sıklıkla başvuruluyor. Sektörün öncü firmalarından birisi olan Komagene Çiğ Köfte bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Türkiye’de 77 ilde 1000’in üzerinde şubesi bulunan firma tam 12 yıldır sektörde hizmet veriyor ve başarısını kanıtlamış durumda.

komagene bayilik

Komagene Bayilik

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Firmanın 5 yıllık büyüme planı çerçevesinde şube sayısını %60 oranında artırmak gibi bir hedefi bulunuyor. Bu doğrultuda büyük fırsatlar da sunuyor. 2017 yılının sonuna kadar franchise giriş bedeli yani isim hakkı için ücret alınmayacak olması ve ciro primi talep edilmemesi bu fırsatlar arasında.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  2017'de AdSense Zenginleri Hangi Siteler

Mali anlamda Komagene Çiğ Köfte bayilik şartları ise belirlenen konseptlere göre değişiyor. Her iki konsepte de uygun yatırım maliyetleri dikkat çekiyor. Buna göre lüks konsept olarak yapılacak franchising işlemleri için 15.000 TL, delüks konsepti için ise 25.000 TL ücret talep ediliyor. Bu paralara kendi işinizi yapacak olmak gerçekten cazip bir seçenek.

Şubenizi açabilmek için bu ücreti ödemeniz ve bir haftalık eğitim programına katılmanız gerekiyor. Komagene operasyon ekibi, şubenin açılışından itibaren kazancınızı artırmak ve yatırımınızı en kısa zamanda geri alabilmeniz için danışmanlık desteği veriyor.

Dükkanınızda ihtiyaç duyacağınız tüm ürünler soğuk zincir lojistik kullanılarak size ulaştırılıyor. Ülke çapında reklam ve pazarlama hizmetleri firma tarafından karşılanıyor ve yerelde yapacağınız reklam çalışmaları için de ücretsiz danışmanlık hizmeti veriliyor.

Komagene Çiğ Köfte franchising sistemi ile güçlü bir markanın rüzgarını da arkanıza alarak kısa sürede ve az yatırımla çok kazandıran bir iş kurabilirsiniz. Komagene Çiğ Köfte franchising başvuru sayfası için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Franchising Hakkında Herşey başlıklı makalemizde Franchising Nasıl Alınır, Franchising Nedir? ve Franchising Sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Blog Açarak Nasıl Para Kazanılır?
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.