Kavanoz Süsleme İşi

08.06.2019
1.052
Kavanoz Süsleme İşi

Boyama sanatına ilgi duyanlar, bunu ekonomik getiri anlamında da değerlendirebilir. Kavanoz boyama yöntemini geliştirenler hem sanatsal olarak hem de mutfaktaki görsellere katkı sağlayabilirler. Dolayısıyla evde kavanoz süsleme işinin keyfini hissedebilirler.

Kavanoz süslemesi nasıl yapılır, cam kavanoz süslemek zor mudur, bunlara fazla girmek istemiyoruz. Biz zaten bu işten keyif alan, hobi olarak düşünen, aynı zamanda bunu paraya dönüştürmek isteyenlere yönelik fikirler üzerinde yoğunlaşıyor. Satın aldığımız gıda maddelerinin cam atıkları konumundaki kavanozlar iyi değerlendirildiği takdirde saklama kaplarına dönüşüyor, hem de en sağlık olanlarından. Çünkü cam sağlıktır, içinde saklanan her şey güvenle tüketilebilir. İşte bu noktadan hareketle evde mutfak kavanozu süsleme boyama işi almak isteyen ya da bunu değerlendirmek isteyenlere yönelik fikir teatisinde bulunuyoruz. Bilgi edinmek isteyenler beraberinde gelir fikrine de hayır demeyenler yazımızı okumaya devam edebilir. Ek iş veren firmalar

Her evin olmazsa olmazlarından biri de kavanozlardır. Genelde dolapların içlerinde, kiler gibi kapalı yerlerde muhafaza edilirler. Fakat artık insanlar kavanozları da kapalı yerleri saklamak istemiyorlar. Günümüz tüketicileri olaya farklı bir bakış getirerek dekorasyon ürünü olarak kullanmak istiyorlar.  Mutfak kavanozu süsleme işi sanata meraklı ve boyalarla çalışmayı sevenlerin asla hayır diyemeyeceği ek gelir kapısıdır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ambulans ve Acil Bakım Teknisyenliği
kavanoz
kavanoz süsleme

İşte bu sebepten siz de kavanozları süsleyerek ve süslediğiniz kavanozları satarak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Kadınlar mutfak kavanozlarının içine değişik değişik ürünler koyarlar. Sıradan şeffaf kavanozlar yerine, daha modern, daha tarz olanları kadınları daha çok cezbedecektir. Bu yüzden evde kavanoz süsleme işi yaparak güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu cam silindirlerin süslenmesinde kullanacağınız malzemeleri seçmek için kurdele ve kumaş almayı unutmayın. Kurdele ve kumaşlar kavanozları her zaman daha şirin ve daha şık gösterirler. Süslemesini yaptığınız kavanozları satmak için bir sosyal medya hesabı açabilirsiniz. Burada özgürlüğünüze ve yaratıcılığınıza göre ürettiğiniz ve süslediğiniz kavanozları paylaşarak, daha çok insanın görmesini sağlayabilirsiniz. Böylece müşterileriniz çoğalacaktır. Bu işten çalışma azminize ve performansınıza göre aylık 950 ile 1500 TL civarı para kazanabilirsiniz.
Bizim size evde kavanoz süsleme işi konusunda verebileceğimiz bilgiler, bu kadar. Bu tür işlerde önemli olan sizin özgürlüğünüz ve yaratıcılığınız.  Yaptığınız çalışmaları mutlaka resmini çekip paylaşın. Ne kadar özgün ürünler ortaya çıkarırsanız, o kadar iyi satış yaparsınız.

Ürettiğiniz yaptığınız süs dediğiniz kavanozlar satış aşamasında her pazarlamada olduğu gibi birazcık sizleri zorlayabilir. Asla pes edilmemeli ve alternatif satış yolları düşünülmelidir. Örneğin hediyelik eşya satışı yapan e-ticaret siteleri ile de görüşmeler yapıp ürettiğiniz ürünlerin resimlerini gönderip, kazanç yolu açılabilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kozmetik ürünleri satarak gelir elde etmek

Evde kavanoz boyama süsleme işi tam bana göre, diyenler sipariş almayı düşünenler, gerekli girişimleri mutlaka yapmalıdır. Sitemiz de bu konuda size olumlu dönüşlere imkan vermek için bir fırsat olabilir. İş istemek için alt tarafa taleplerinizi yazabilirsiniz. İstemeden kimse size teklifte bulunmaz.

Bir önceki yazımız olan Evde Cam Boyama İşi başlıklı makalemizde Cam boyama işi nasıl yapılır, Cam boyama işi veren firmalar ve Cam boyamasında kullanılan teknikler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.