Havlu Paketleme Katlama İşi Yapmak

18.05.2021
635
Havlu Paketleme Katlama İşi Yapmak

Sadece Türkiye’ye özgü değil, dünya genelinde insanların bireysel eşyaları arasında yer alan el, yüz havlusu başta olmak üzere banyo havluları da üretim aşamasında artış gösteren kişisel eşyalar arasında yer buluyor. Aralıksız üretimi yapan havlu firmaları ürünlerin ambalajlanması paketlenmesi katlanması hatta ve hatta özel siparişlerde kenarlarına süs üzerlerine isim yazılması gibi süreçler içerisinde çalışmak isteyenlere imkan tanımaktadırlar. Bu durum ihtiyaç durumuna göre şekilleneceği için evde havlu paketleme katlama işi yapılabileceği gibi üretici firmanın sizi çağırıp bizzat imalathanede de havlu katlama paketleme ambalajlama kenar süsü veya üzerine yazma süreçlerine dahil etme durumu söz konusudur.

Kişisel temizliğin vazgeçilmez eşyaları arasındaki havlu bornoz paketleme ambalajlama kutulama aşamalarında görev almak isteyenlerin ihtiyaç durumuna binaen sıraya girerek hiç alması söz konusudur. Bu durum bazen size işlerin Ev hanımlarının, emeklilerin oturdukları yerden ek gelir sağlayabileceği bir işten bahsedeceğiz. Evde havlu paketleme işi sizi hiç yormaz tam tersine size keyif yaşatır. Nasıl oturduğumuz yerden dinlenerek hem de çalışarak para kazanırsanız, giderlerinizi durdurmuş olursunuz?

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Buzdolabı Torbası-Poşeti Paketleme İşi

Salgın sebebiyle güvenlik tedbirleri açısından kişisel temizlik önem kazanmaya başladı. Bu bakımdan son yıllarda kişisel eşyaların da temiz olması esas konu olarak öne çıkmaktadır. Temizlik yapılırken en fazla kullandığımız eşyalardan biri olan havlular üretim bazında artış göstermeye başladı. İnsanlar her türlü temizlik unsuruna dikkat etmeye başladı, beraberinde de aynı temizlik ürünlerini uzun soluklu kullanmamaya Özen gösteriyor. Durum böyle olunca da havlu üretimi hızlı bir artış gösteriyor.

evde havlu paketleme işi
evde havlu paketleme işi

Bu fırsatı veren firmalar bulunmaktadır havlu, bornoz üretimi yapan firmalar evde çalışmak isteyenlere önemli para kazanma fırsatları vermektedir. Türkiye’de önemli tekstil fabrikaları bulunmaktadır. Durmadan havlu bornoz üretimi yapmaktadır. Özellikle Denizli ve Bursa bu konuda oldukça öne çıkmaktadır. Çalışma düşüncesinde olan insanlar para kazanmak isteyenler size sesleniyoruz. Sadece ev hanımları emekliler değil. Elbette genç kızlar, üniversite öğrencileri de paraya ihtiyacı varsa bu işe talip olabilirler.

Evde havlu paketleme işi yapmak istiyorum

Bütün mesafedeki çalışma düşüncesinde olan insanlara havlu işi veren firmalar iş göndermektedir. Peki bu işe nasıl başvuru yapacağız? Nasıl havlu paketleme işi alacağız? Kim veriyor, nereye müracaat etmeniz gerekiyor? Bunun çaresi basittir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Düğün Çerezi Paketleme Ek İşi

Extra elemana ihtiyaç olması halinde çalışma teklifi yapılsın. Ancak kendinizden en iyi şekilde yorum olarak bahsetmeniz şarttır. Firmaların sizleri tanıması tecrübelerinizi ekip sayınızı bilmesi gerekir. Aksi takdirde bu işi bilmeyen ya da tecrübesi olmayan kişilere pek öncelik verilmez.

Eve havlu katlama işi veren firmalar

Yalnız şunu bilmenizde fayda var. Ben Bursa’ya yakın değilim. Ben Denizli iline çok uzağım, diye düşünmeyin. Firmalar son dönemde kendileri bizzat getirip vermiyor. Kargo firmaları ile anlaşarak Türkiye’nin her noktasına havlu işi servis ediyorlar. Bu manada uzak yakın diye düşünmenize hiç gerek yok. Siz yeter ki bu işi yapmak isteyin. Eve havlu paketleme işi veren firmalar bir gecede Türkiye’nin her noktasına bu işi ulaştırmaktadır.

Evlere havlu paketleme işi veren firmalar kargo sirketleriyle yıllık anlaşma yatıyor. Onun için uzak şehre fazla para ödemez. Yakın şehre daha az para ödemek gibi bir durum söz konusu değildir. Bu konuyu bilmenizde fayda var. Bütün işler bu şekilde yürümektedir.

havlu paketleme işi yapmak için yoğun ilgi görecek ve kişiler arasına girmeye aday görünüyor. Sebebi de geçtiğimiz yıl kötü bir sezon geçiren turizm sektörü kendini yenilemek istiyor. Yeni havlular bornozlar satın alma düşüncesindeler. Bu sebeple sizlere de bu pastadan kendinize düşen dilimi alabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Havlu Paketleme İşi

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları başlıklı makalemizde Çorap Katlama İşi Yapmak İstiyorum, çorap paketleme ek işi ve ek iş çorap katlama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. tuğBa dedi ki:

    acill almam bu işi lazım

  2. NeslIhan dedi ki:

    Evde havlu paketleme isi yapmak istiyorum