Eve Örgü,Tığ, Dantel İşi Almak

09.03.2019
1.163
Eve Örgü,Tığ, Dantel İşi Almak

Ek işler genelde evde boş oturan bayanlara göre organize edilmektedir. İşte bayanların yapabileceği mükemmel işlerden biri de evde dantel işidir. Bu işi yaparak ailenize müthiş ek gelirler elde edebilirsiniz. Yapmak için iki türlü yol vardır. Birincisi size talep edildiği zaman dantel işi yaparak para kazanmak yoludur. Bu sayede firmalar size dantel için sipariş verirler. Hatta bazıları sizlere malzemeyi de getirir. Belli bir süre içerisinde bitirmeniz gerekir. Genelde havlu kenarı, masa örtüsü, çeyizlik, danteller şeklinde olabilir. Bu şekilde dantel işinde hanımlar ne yapacaklarını çok iyi bildikleri için rahat rahat kimsenin onlara bir tarif vermesine gerek yoktur.

Siz bu şekilde çalışarak para kazanmak istiyorsanız firmaların sizinle iletişim kanalını açık bırakması için sitemizin altına yorum yazabilirsiniz. Yapacağınız işleri yazarsanız sizlerle firmalar iletişime geçecektir.

Başka bir yöntem ise evde dantel işini yapmanın farklı bir boyutu. Hobi olarak yapabilirsiniz. Yaptığınız dantel oyası işlerini internette online olarak satma şansınız mevcuttur. Artık sosyal medya hesapları aracılığı ile yapmak oldukça kolay. Kendinize açacağınız özel bir hesapla ördüğünüz, yaptığınız dantel ve tığ işlerinin resimlerini ekleyin. Altına da fiyatlarını yazarsanız bu işlere meraklı olanlar sizinle iletişime geçecektir ve beğendikleri ürünleri sizden satın almak için talep edeceklerdir. Hesap numaranızı verin onlar belirlediğiniz ücreti yatırdığı zaman istedikleri adrese kargo ücretini de alın. İnanılmaz kazançlı bereketli bir iş olan evde dantel işi ailenize büyük gelir sağlayacaktır. Sizler de bu işi severek yapmaya devam edeceksiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Galoş Paketleme İşinden Para Kazanın

Evde patik örgü işi

Evet Hanımlar! Ellerinize şişleri alın hemen dantel, patik örmeye başlayın. Oturduğunuz yerden para kazanabileceğiniz, zamanı paraya dönüştüreceğinizi bir ek iş fırsatı sunuyoruz. Örmeyi becerebiliyorsanız tam size göre. Eğer çocuğunuz okula gidiyorsa ya da çocuğunuz uyuduktan sonra boş boş oturup canınız sıkılıyorsa, televizyon karşısına geçerek elinize şişleri ya da tığ alın. Dantel, patik örün, hem de zamanı değerlendirin.

Evde patik işi

Evde tığ örgü işi

Evde patik örgü işi ile aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Böylece ek işler yaparak evinize daha çok yiyecek, giyecek alma şansınız olacaktır. Öyle zannediyoruz ki minik, sevimli patikleri örmek için sabırsızlanacaksınız. Eve patik örme işi veren firmaların internetten araştırarak bulabilirsiniz. Hatta çevrenizde tuhafiyeci ya da bebek giyim satan yerler ile konuşarak onlarla anlaşma sağlayabilirsiniz. İsterseniz malzemelerini kendiniz alıp maliyetini hesaplayıp firmaya teslim edebilirsiniz. Siz onlara iyi bir varsayımla 10 liradan satarsanız. Onlar istediği fiyattan satabilir.

Ek iş sayesinde inanılmaz paralar kazanacağınızı, zamanı değerlendireceğimizi söyleyebiliriz. Evde patik örgü işi boş duramayan hanımların aradığı inanılmaz temiz, sessiz, gürültüsüz mükemmel bir ek iş fırsatı olarak sizleri beklemektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Magnet Yaparak Para Kazanmak

Desenler ve motifler yaparak satışınızı arttırma yoluna gidebilirsiniz. Eğer patik örme işinden çok anlamıyorsanız internetten patik örme nasıl yapılır diye sorgu yaparsınız. Videolu görseller sayesinde 1-2 günde kolayca öğrenebilirsiniz. İşi yapmak istiyorsanız hemen araştırmaya başlayın ve ailenize ek gelir sağlayın.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. MERAL ULU dedi ki:

    El işi lif modelleri yapıyorum.
    05442029109 iletişim