Eve Örgü İşi Verenler Nasıl Bulunur

24.02.2021
2.004
Eve Örgü İşi Verenler Nasıl Bulunur

Kadınlarımızın geçim kaynakları arasında yer alan evde örgü işi oldukça karlı bir zaman değerlendirme aracıdır. Biz de bugünkü yazımızda bu konu üzerine yoğunlaşarak eve örgü işi kimler tarafından verilir, nasıl kazanç sağlanır, eve örgü işi veren firmalar ile nasıl anlaşılır ve işin incelikleri, işi veren kişilerin iletişim bilgileri hakkında bilmeniz gerekenleri izah ediyoruz.

Her ne kadar günümüz kadınları işin kolayına kaçmış olsalar da son yıllarda yaşanan olumsuzluklar nedeniyle hem evde uzun süre pasif durumda beklemekten sıkıldılar. Hem de işini kaybedenler veya yaşanan olumsuzluklar nedeniyle gelir muslukları kısılanlar ister istemez bu alternatifi de göz önüne almaya başladılar.

Örgü dantel işi nasıl yapılır

Başlangıçta kar amaçlı düşünülmeyen ancak zaman içerisinde evrilerek, el emeği göz nuruyla ortaya çıkan ürünlerin satılması da gündeme gelmeye başladı. Bilhassa çeyiz olarak kızlarla en güzel ürünleri hediye etmek isteyen anne-babalar çalışmak isteyenlere bu işi vermektedir.

Evde örgü işi yapmak için bol zaman olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra ilgi sabır ve gençlerin beklentilerine cevap verecek şekilde tasarımlar ortaya çıkaran bir yapıya sahip olunmalıdır. Size verilecek siparişleri dantel olsun, oya işi, tığ işi ve benzer örgü işleri siparişe uygun bir şekilde yapılmalıdır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Minifix Paketleme İşi

Evlere örgü işi veren firmalarla görüşme iş alma

Siparişler belli aralıklarla yoğunluk durumuna göre ihtiyaca binaen çalışmak isteyenlerle mail adresleri aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Örgü dantel işi veren firmalar iş verecekleri kişileri, sizin bırakacağınız iletişim bilgileri ve kendinizin bireysel özellik ve yeterliliklerini anlatan yazı sonucunda değerlendirip, kimlere ulaşacaklarına karar verirler. Böylelikle işi yapabileceklerine inandıkları kişilere mail atarak iletişim kurarlar. Sonrasında da çalışma esasları üzerinde verecekleri telefon numarası ile haberleşilir.

orgu
evde dantel örgü işi

Evde örgü işi yapmak istiyorum

Kadınların en kolay para kazanma yöntemlerinden birisi de örgü örerek nakde erişmektir. Kendini riske atmadan elleri çalışırken gözleri ile dizi izleyip ya da ağzıyla arkadaşlar ile muhabbet edebilecekleri iş mi lazım. İşte bundan yoksun kalmadan kazanabilecekleri bir ek iş var sırada.

Evlere örgü işi getiren kişiler sizin bu taleplere cevap veriyorlar. Hanımlar, bayanlar ailenizin gelirine katkı sağlamak istiyorsanız siz bu işi zaten kolaylıkla evde yapıyorsunuz. Örgü işi yapmak istiyorum diye içinizde mi geçiriyorsunuz, o zaman bu yeteneğinizi paraya dönüştürün. Ev işlerinden artan sürede yaptığımız örgüleri satarak yol bulmak ister misiniz? Kim istemez ki. Hele hele bu son zamanlarda ülkedeki döviz yükselmesi sebebiyle gelen zamlar herkesi canından bezdirdi. Mecburen çalışmak iş yapmak gerekiyor. Herkes kendi nispetinde bir şeyler yapmalıdır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ahşap Boyama İşi

Eve örgü işi veren şirketler

Sizler de örgü işlerinde para kazanın. Örgü işi veren şirketler kişiler sizlere tomarlar kazandıracak. Örgü işi yapmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Karar verdiyseniz bu işi yapmak istiyorsanız ne yapmanız gerektiğini anlatalım.

İki türlü çalışma yöntemini bulunmaktadır. Birincisi, kendi yaptığınız örgü işlerini sosyal medya aracılığıyla satabilirsiniz. Yaptığınız ürünleri resimlerini çekerek altlarına da fiyatını yazıp sosyal ağlarda paylaşıp satma fırsatı yakalayabilirsiniz. Satın almak isteyen kişi sizinle iletişim kurar hesap numaranıza parasını yatırır. Kargo dahil siz de  parasını yatıran kişiye ürünü gönderirsiniz.

İkinci ise,  örgü işi veren firmalar ile iletişime geçmektir. Bu yöntem ile örgü işi yapmak istiyorsanız hemen konu altına bu işi yapmak istediğinizi belirten başvuru yapın.  Bunlar ihtiyaçları olduğu durumlarda size ulaşır ve size iş teklif eder.

Siz de bu fırsatları değerlendirin. Ailenize para kazandırırsınız. Hemen uyarılar bölümünü okuyun. Ona göre evde örgü yapma avantasından yararlanmaya başlayın.

Sizin yaptığınız el işi ürünler, fabrikasyon kazak, patik, çorap gibi giyeceklerden daha değerlidir. Ayrıca lif örme, eve örgü, tığ, danel işi , evde havlu kenarı örgü gibi işler de sizlere verilecektir. Bu sebeple iş başvurusu yapmak için geç kalmayın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Saç Tokası İşi Yapmak

Bir önceki yazımız olan Minifix Paketleme İşi başlıklı makalemizde evde minifix paketleme işi, Eve minifix paketleme işi veren kişiler ve Minifix paketleme işi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Emine Çelik dedi ki:

  Her turlu orgu el isi yapıyorum 30 kişilik ekibim var

 2. yağmur yağtu dedi ki:

  İzmir Seferihisardayım. İletişime geçerseniz sevinirim.

 3. Fatma dedi ki:

  Evde paketleme isi ,dantel işi ariyorum

 4. Hatice dedi ki:

  15 ye istenilen lif modellerini yapıyorum eğer düşünür Şeniz yardımcı olurum

 5. Neşe dedi ki:

  İstenilen renk model ve adette lif- havlu kenarı örülür. siz isteyin biz yapalım.

 6. MAKBULE CEVAHİR dedi ki:

  EVDE ÖRGÜ İŞİ ARIYORUM EĞER İLGİLENİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM. ÇOK GÜZEL ÖRGÜ ÖRÜYORUM HER MODELİ ÖRERİM

 7. Sevgi Taner dedi ki:

  Supla ve lif isteyen olursa uygun fiyatlı yapabilirim

 8. Havva poyraz dedi ki:

  Her türlü bebek orgusu yapabilirim isteyen olursa iletişime gecebilir

 9. Ezgi dedi ki:

  Amigurumi oyuncaklar üzerine calısmaktayım. Kendime ait bir satış sitem de var. Toplu siparişte alıyorum. İlgilenen firmalar iletişime geçerse çok sevinirim

 10. Leyla Elemenler dedi ki:

  Evde paketleme işi örgü işi istiyorum

 11. Nur dedi ki:

  Her türlü, tığ ve şiş örgüleri, danteller,kaneviceleriniz itinayla yapılır.

 12. Saime dedi ki:

  El işlerine elim yatkındır.Herkes beğenir.vaktinde teslim ederim.