Eve Ek İş Alınır-Evde Ek İş Yapılır

05.01.2020
1.643
Eve Ek İş Alınır-Evde Ek İş Yapılır

Çalışma anlayışı ve çeşitleri insanların para kazanma yöntemlerini de derinden etkiliyor. Evde iş imkanı yakalamak isteyenler İŞKUR tarafından organize edilen paketleme işleri de alabiliyor. Bunun için İŞKUR evde ek iş başvuru formu doldurmak yeterlidir.

Zaten düzenli bir iş arayıp da istediğini elde edemeyenler, boş kalmamak için bu gibi kolaylıkları kendi lehlerine çevirebiliyor. Genelde ev hanımlarının tercih ettiği bu yöntemi duymayanlar nasıl hareket edeceğini şu şekilde yapabilir. Daha önce meslek eğitim sertifikalarından herhangi birini alanlar bunu İŞKUR’un başvuru formu aracılığı ile avantaja dönüştürebilir. Kurumun web sitesi aracılığıyla ilgili formu doldurduktan sonra iş bekleyiş içine girmelidir.

evde mandal işi
fabrikadan evlere ek iş

En önemli adımlardan birisi, başvuru formunu doldurup sonrasında iletişim bilgilerini kaydettikten sonra sistemin size uygun olan işleri yönlendirmesidir. Bunlar arasında da eve ek iş alınır, evde ek iş yapılır benzeri ilanları takip etmek, onlara gerekli başvuruları yapmak yeterlidir.

Bu şekilde çalışma saatlerini kendiniz ya da iş veren firma tarafından belirleyip önemli bir kazanca imza atarsınız. Genelde meslek danışmanları aracılığı ile sisteme kayıt yapılarak işler hızlandırmaktadır. Günde 5-6 saat veya daha az bir zaman dilimi ayrılıp ayda 1000 liradan fazla ek kazanç elde etmek mümkündür.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Yapılan Ek İşler

Öyle bir süreç içine girdik ki işler sadece iş yerinden değil evden de takip edilmektedir. Yani eve iş verenler ya da evde iş yapanlar şeklinde özetlenebilir.  Çünkü bazı firmalar küçük çaplı işleri ucuza mal etmek amacıyla  isteyenlere iş göndermektedir. Dolayısıyla evde boş duran insan potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek istenmektedir. Bu sebeple iş verenler basit usulde yapılan ancak minik  işleri evde çalışma düşüncesindeki insanlara göndermektedir.

Ülkemizin her noktasında farklı özellikte evlere ek iş gönderenler mevcuttur. Çalışarak ailesine yardımcı olmak isteyen her aile bireyi  paketleme işleri,  montaj işleri, evde kutulama, temizleme ya da düzenleme sayesinde rahatlıyor.

fabrikadan evlere iş
 Evlere ek iş gönderilir

Evde hangi ek işler yapılmaktadır?

Evlere ek iş verilir diye verilen ilanların içeriği nelerdir?  Aklınıza gelebilecek her türden farklı para kazanma fırsatı sizlere sunulmaktadır.  Bana da iş gönderin taleplerini değerlendirmek isteyen firmalar bu seslere cevap vermektedir.

Bu anda İstanbul’da eve iş verilir evde ek iş yapılır diye bir örnek araştırmayı sizlerle paylaşırsak şu sonucun ortaya çıkacağını söyleyebiliriz. Eğer bir firma acilen işlerin sona erdirilmesini düşünüyorsa internette aracılık yapan bilgilendirme, yönlendirme görevi üstlenen bizim gibi web sitelerinden faydalanacaktır. Dolayısıyla  ek iş verilir gibi sorgulamalar yapacak. Karşısına da siteniz ya da diğer benzer platformlar çıkacaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ataş (Tutturucu) Paketleme İşi Almak

Firma temsilcisi de vereceği işin türevine göre sizin gibi çalışmak için iş isteğinde bulunan kişilerin başvurularını görecektir.  Sizler bu sayede ekmek yiyeceksiniz, ailenize gelir temin edeceksiniz.

Sizlerin evde yapılacak ek işlerin altına yazdığı iş yapmak istiyorum,  evde ek iş yapılır, istediği yerden çalışarak şans istiyorum gibi talepleriniz ihtiyaç sahibi firmalar tarafından mutlaka değerlendirilecektir. Ancak bilinmesi gereken en önemli konulardan birisi de evde ek iş verilir,  evlere ek iş gönderilir diye ilan veren araştırma yapan esnaflar, tüccarlar, firmalar sorumluluk sahibi kişileri tercih ediyor. Yani eğer bu işlere talip olmak istiyorsanız yavaş yavaş çalışarak ailemize önemli miktarda gelir elde etme düşünceniz varsa büyük bir sorumluluğun altına gireceğinizi  bilmeniz gerekir.

Yapacağınız basit işler sizlere büyük paralar kazandıracak.  Dolayısıyla da büyük paralar söz konusu olunca küçük işler yapsanız ile sorumluluğu büyük olacaktır.

 Evlere ek iş gönderilir

Kısacası şunu demek istiyoruz;  hangi ek işler yapılmaktadır, evlere ek iş verilir, cümleleri çok şey ifade etmektedir. Birincisi sizlere hayal kurduracak.  İkincisi her iki tarafın karşılıklı işleri görmüş olacak. Bu sebeple mutlaka küçük ama çok kazandıran ek iş fırsatlarının en iyi şekilde değerlendirilmesi gerektiğini hatırlatmak zorundayız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Yer Fıstığı Ayıklama Paketleme İşi

Eğer bir işveren iseniz yapacağınız, bu yazı altına eve iş verilir başlığı altında vereceğiniz ilanda işin ayrıntılarını kısaca yazmak.

Bir önceki yazımız olan Firmalara Gizli Müşteri Olmak başlıklı makalemizde Gizli Müşteri Başvuru, Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak ve Gizli Müşteri Olmak İstiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Aynur dedi ki:

  Ben de istiyorum bu işten işsizim 3 çocuk annesiyim

 2. Nuray dedi ki:

  Benimde işe ihtiyacım var

 3. Sümeyye dedi ki:

  Bnde evde paketleme işi hakkında bilgi almak istiyorum

 4. Neşe Duman dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

 5. Gulizar dedi ki:

  Biz evde 3kisiyiz ama evde bütün gün bosuz zamanımız çok ve ihtiyacımız var evde yapılacak bir işe çok ihtiyacım var donus yaparsaniz

 6. Berem Domurcuk dedi ki:

  Öğrenciyim lazım istanbul çağlayanda oturuyorum mandal işi istiyorum

 7. Yıldız dedi ki:

  Van Muradiye de oturuyorum mandal yapma ve paketleme işi yapmak istiyorum 7 kişilik bir ekibim var olumlu veya olumsuz lütfen bana dönüş yapar mısınız teşekkürler

 8. Ercan dedi ki:

  Merhaba istanbul Kartal’da ikamet ediyorum ek gelir sağlamak amacıyla evde ek iş yapmak istiyoruz