Ek İş Yaparak 10000 TL Kazanmak

14.05.2022
134
Ek İş Yaparak 10000 TL Kazanmak

Maaşı az olan da çok olan da ayın sonunu getirememekten yakınmaktadır. Doğal olarak gelire göre gider olur. Hem de çok kazanan kazandığını yeterli görmez. Bu düşüncedeki insanlara ek iş yaparak ayda 10000 lira temin etme yolları o kadar fazla ki.  Ayda beş bin lira kazanmanızı sağlayacak enteresan ek iş modelleri hakkında önemli ipuçları vereceğiz.  Bunları hepsini değil de kendinize uygun olanları yaptığınız takdirde önemli miktarda gelir elde edeceğinizi hatırlatalım.

Profesyonel makyözlük yapmak

Son zamanlarda güzelliğe kadar önem verdiğini bilirsiniz.  Özellikle televizyon kanallarında güzellik giyim üzerine moda üzerine oldukça fazla program yayınlanmaktadır. Bu sebeple makyaj yapmanın da önemli bir gelir getirici olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Eğer gerçekten profesyonel iyi bir gelir elde edeceğinizi hatırlatalım. Profesyonel olarak makyöz işini ek gelir olarak da yapabilirsiniz.

Erkekler için de aynı şekilde özel kuaförlük yapılacağınız söylemek anlamsız. Gerçi erkek kuaförleri zaten ayda 30 000 TL kazanmaktadırlar. Kişye özel kuaförlük yöntemiyle 50 000 neden olmasın.

Evde butik kurabiye pasta yaparak gelir elde etme

Son zamanlarda insanların farklı istek ve beklentileri oluşmaya başladı. Pastanelerde yapılan sıradan kek kurabiye ve yaş pastalar beğenilmiyor.  Özel günler için butik pasta olarak çalışmalar yaparsanız ayda en az 5000 lira kazanabilirsiniz. Bu konu hakkında bilgi almak amacıyla şu makalemizi okuyabilirsiniz. Eve pasta siparişi alarak para kazanmak içinreferanslarınızı öne çıkaran paylaşımlar yapın. Alt kısımdaki iletişim formuna da çalışmalarınızı anlatın ve sipariş alın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Hikaye Masal Anlatma İşinden Para Kazanmak
evde pasta yaparak para kazanma
evde pasta yaparak para kazanma

Ev ya da araç alım satımı yapmak

Sadece hafta sonlarında yapabileceğiniz bu ek gelir fırsatı sizlere oldukça fazla kazanç sunacaktır. Normal bir işiniz varsa telefonunuz aracılığı ile de yapabileceğiniz ev, araba komisyonculuğu sizlere ayda 5000 – 15000 arası kazandırabilir. Araba alıp satmak herkesin rahatlıkla yapabileceği alternatifler arasındadır. Uluslar arası çalışan emlak danışmanlığı sistemine dahil olup çevrenizdeki ev, arsa, villa, araç satışlarına aracılık yapın.

Kahvaltı sofrası hazırlayarak para kazanma

İnsanlar hafta sonları iyi bir kahvaltı yapmak için güzel bir mekan ararlar.  Çok büyük maliyeti olmayan uygun bir mekan açtığınız takdirde güzel kahvaltılar hazırlayıp insanların beğenisine sunarsanız. Özgün çalışmalar hazırlar sana hafta sonu müdavimleri sizlerin para sahibi yapar. Bu basit kahvaltı evi önemli miktarda nakit çekebilir.

Evde mantı ek işi yaparak erişte keserek nakit kazanabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının boş zamanlarında ailesine destek olmak için evde mantı işi yaparak ayda minimum 3000 lira kazanabileceğiniz hatırlatalım. Marketlerde el yapımı mantı ve erişteler çok tercih edilmektedir siz de bu işi lehinize dönüştürüp ek gelir kazanabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Eskişehir Ek İş İlanları

Blog yazarlığı ya da makale editörlüğü yapmak

Gençlerin bilgi birikimine güvenenlerin ayda 4000 ile 5000 lira civarında rahatlıkla para kazanacağı farklı bir  ek iş fırsatını anlatalım. Web sitesi sahipleri sürekli ihtiyaç duydukları makaleyi sizlere yazdırabilir ve yazdırmak zorundadır.  Bunun için kendinize güveniyorsanız web site sahipleri ile görüşün. Haftada yaklaşık 10 makale yazarak siteleri canlandırın. Makale yazarak da müthiş kazançlar elde edenlerin olduğunu söyleyelim.

Eğer kendi bloğunuzu açarsanız Buradan da para kazanırsınız. Açtığınız blog indeks almaya başladığı zaman ziyaretçiler çoğalınca reklamlardan para kazanırsınız. Böylece iyi bir gelir elde edersiniz. Ayda 10 bin lira kazandıran ek işler beyin jimnastiğine dahil oldunuz. Kendinize uygun olanları deneyebilirsiniz. Son olarak boya badana işlerini hafta sonlarında ya da uygun zamanlarda yapıp bu meslekten daha ziyadesiyle rahatlık hissi yaşayabilirsiniz.

Verdiğimiz örneklerde olduğu gibi aylık ek iş yaparak 10000 TL kazanmak çok da zorlayacak iş seçimleriyle mümkün gözükmektedir. Metaverse dünyasına da hazırlık yapmanızı zaman kaybetmeden tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Evde Cam Boyama İşi başlıklı makalemizde Cam boyama işi nasıl yapılır, Cam boyama işi veren firmalar ve Cam boyamasında kullanılan teknikler hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ev Hanımlarına Para Kazandıran İş Fikirleri
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.