Telefon Kılıfı Paketleme İşi

01.01.2021
379
Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Telefon kılıfı paketleme işi her ülke için dar gelirlilerin geçim umudu niteliğindedir. Türkiye’de müthiş bir telefon kullanım merakı bulunmaktadır. Sadece akıllı telefonlar değil bunlar için tüketilen aksesuarların sayısı da inanılmaz boyutlara ulaşmıştır.  

Özelikle uzak doğu ülkelerinden ithal edilerek Türkiye’ye getirilen ve son model akıllı telefonlar için olduğu kadar eski model telefonlar için de farklı telefon kılıfı modelleri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Gittiğiniz zaman alışveriş mağazalarında özellikle teknolojik ürünler bölümünde oldukça fazla aksesuar satışı yapıldığını gözlemleyebilirsiniz.

Kimin paraya ihtiyacı yok ki.  Herkes günümüzün en büyük sorunu olan ekonomik sıkıntıya çözüm bulmak için farklı arayışlar içindedir. Ekistr.com olarak gelir kademelerini anlatarak çalışmak isteyenlere nasıl umut kazanılacağı fikrini veriyoruz.

Evinizde tek başınıza,  grup halinde, ekip halinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Çünkü telefon kullanımı ve aksesuarları sayısı sürekli artmaktadır.  Böyle olunca da evde telefon kılıfı sizlere önemli bir getiri sağlayabilir. Sizlere farklı markalara ait binlerce telefon kılıfı gönderilecek.  Siz de istenilen şekilde küçük jelatin naylon poşetlere yerleştirip ağzını kapatacaksınız. Böylece telefon kılıfı paketleme veren firmalar sayesinde evinize kişi başı 800-900 TL hesabınızın artması söz konusudur.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Hediyelik Eşya Paketleme İşi

Şimdi “Ooo çok iyiymiş, hemen bu işe girişmek istiyorum. Nasıl iş alınır, kimlerle görüşmeliyim?  Bu iş için nasıl başvuru yapacağım…” diye düşünmeye başladınız. O zaman sizlere bu işin basit kısa yöntemini izah edelim.  Nasibini varsa siz de evden son model telefon kılıfları düzenleme sayesinde para kazanmaya başlayın.

Sitemiz hem evde paketleme işi yapmak isteyenleri hem de eve ek iş veren firmaları bir araya getirmek için ortam vermektedir. Üstelik hiç kimse ilan, şu, bu, tanıtım parası ödemek zorunda değildir. Yapmanız gereken oldukça basittir. Telefon kılıfı paketleme işi yapmak isteyenler ya da bunu evde yaptırmak isteyen firmalar, bu yazının en altında yer alan iletişim formundan faydalanarak işlerini rahatlıkla gördürebilirler.

Ciddiye alınması gereken oldukça büyük bir kitle gelir elde etmek için önemli bir potansiyel olarak kabul görmektedir. İnsanımız sürekli olarak telefon aksesuarlarının kullanımından şikayetçi olunca üretici firmalarda gece gündüz demeden bin bir çeşit boyut renk ve çeşit de kılıflar üretip kullanıma sunmaktadır. Her yıl birkaç kez yeni çıkan moda telefon kılıflarından satın almak isteyenlerin sayısı azımsanamayacak kadar çoktur. İnternet ortamında telefon modeline markasına göre seçim yapıp sipariş veren insanlar bu işin gelirine dolaylı olarak katkıda bulunmaktadır. Küçük bir ambalaj ile satışa hazır hale getirilen ürünler hem pazarlamacılara hem ürünü satışa hazırlayan ihtiyaç sahibi çalışanlara güzel meblağlar bırakmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Meyan Kökü Paketleme İşi
Telefon Kilifi
Telefon kılıfı paketleme işi

Evde telefon kılıfı paketleme işi nasıl yapılır

Yurtdışından ithal edilen telefon kılıfları ayrı ayrı paketlenerek tüketicinin kullanımına sunulmak için hazır hale getirilmektedir. Tüketiciler ihtiyaçlarını gidermek için internet sitelerindeki pazar yerinde mağaza açan kişilerin ürünlerini tek tek araştırıyor. Beğendikleri ürünleri sipariş vererek yeni bir telefon kullanıyormuşcasına mutlu oluyorlar. Bu süreç içerisinde size düşen ürünün satışından önce paketlenmesi satışa hazır duruma getirilmesidir.

Telefon paketleme işini nereden alabilirim

Evde telefon paketleme işi yapmak isteyenler ithalat yaparak ürünlerin tek tek ambalajlanmasını gerçekleştiren aracı firmaların sunduğu ek iş çözümlerine göz atmalıdır. Büyük partiler halinde ülkemize ithal edilen her türlü teknolojik ya da aksesuar olarak kabul edilen Çin malı ürünler çalışma düşüncesindeki insanlara yapabilecekleri miktarlarda gönderilir.

İşi almak isteyenler kendilerine telefon paketleme işi veren firmaların sunacağı çalışma imkanı değerlendirmelidir. İşverenlerle buluşma noktası olarak da mail adresiniz üzerinden gönderilecek teklifleri incelemek olacaktır. Siz de mail adresinizi ve çalışacak kişi sayısına bulunduğunuz şehri ve özel yeteneklerinizi açıklayarak iş talebinde bulunabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Minifix Paketleme İşi

Bir önceki yazımız olan Minifix Paketleme İşi başlıklı makalemizde evde minifix paketleme işi, Eve minifix paketleme işi veren kişiler ve Minifix paketleme işi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Aslı dedi ki:

    Merhabalar evde ek işe ihtiyacım var en az 4 kişiyiz evde eliniz de hızlıdır geri dönüş yaparsanız sevinirim çok ihtiyacım var

  2. Emriye özkaraman dedi ki:

    Bu işe ihtiyacım var pandemiden dolayı çalışamıyoruz ve yapabileceğime inanıyorum lütfen en kısa zamanda dönüş yapın ıyi gunler:)