Sahibinden.com’da Mağaza Açarak Para Kazanma

30.06.2019
1.196
Sahibinden.com’da Mağaza Açarak Para Kazanma

Türkiye’nin en büyük alışveriş aracılığı yapan sitelerinden biri olan sahibinden.com’da mağaza açarak para kazanma sırlarını size özetlemeye çalışacağız. Herkesin her türlü ürün, hizmet, mal alıp satabileceği bu platform aynı zamanda işletme fikri sahiplerine de fırsat veriyor.

Burada kendinize bir dükkan açabilirsiniz. Buradan ürün veya hizmet alış ya da satışı yapabilirsiniz. Ticari olarak dükkan açıp para kazanma, vitrinde olanlarla nasıl para kazanılacağını mutlaka öğrenmelisiniz. Ancak ticari anlamda olmayıp sadece kendi ürünlerini satıp kar etmek isteyenlere de fırsat verilmektedir. Bunları ücretsiz ilan verme hakkı kullanabilirsiniz.

Premium üyelik açanlar ise her türlü ürünü dilediği kadar alıp satma hakkına sahiptir. Bu güvenli sistemde ticaret yapmak için önce sektör belirlenmesi gerekir. Çünkü her sektörün ya da her mağazanın ücreti kategorisi fiyatı farklılık göstermektedir. sahibinden.com da kiralık araçlar, günlük kiralıklar, hayvanlar, iş makineleri, alışveriş, aksesuar, donanım, yedek parça, emlak ve vasıta kategorileri yer almaktadır.

Sahibinden
Sahibinden.com’da Mağaza Açmak

Kurumsal olarak buradan alış satış yapmak isteyenler kendilerine kurumsal destek almak için sahibinden.com telefon numarası aracılığıyla işlerinin nasıl yapılması gerektiğini öğrenebilir. 0850 222 44 44 numaralı telefonu aradığınız taktirde sizlere neler yapabileceğiniz nasıl mağaza açacağınız anlatılır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Çok Talep Gören Ek Gelir; Hayvan Bakıcılığı Yapmak

Sahibinden.com dükkan açmak mağaza açmak ücretlidir. Aylık ücretleri farklılık göstermektedir. Buna paralel olarak ialn yayınlayabilirsiniz. İlan sayısı da mağaza türüne göre değişmektedir. İki türlü mağaza açma alternatifi bulunmaktadır. Birincisi normal mağaza ikincisi süper mağaza olarak adlandırılmaktadır. Normal mağaza açanlar belli sayıda ilan yayınlayabilmektedir. Normal mağaza ayda 150 tane ilan yayınlama hakkı vermektedir. Süper mağaza sahibi olan birisi ise yayınlanabileceği ilan sayısı 1000 tanedir. Bu durum mağaza kullanabilen kişi sayısıyla da doğrudan orantılıdır. Normal mağaza sahibi olanlara 5 mağaza kullanıcısı hakkı verilirken süper mağaza sahibi olanlara 15 mağaza kullanıcısı fırsatı verilmektedir.

Bu durum fotoğraf yükleme ile de paraleldir. Süper fırsatlardan faydalanma hakkı değişkenlik göstermektedir. Farklı paketleri mevcuttur reklamlarda görünmesi amacıyla bu paketlerden satın alma imkanımız mevcuttur. Fiyatlarda reklam paketlerine göre değişiklik göstermektedir. Bunun için sahibinden.com iletişim telefonu 0850 222 44 44 numaralı telefondan görüşüp daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sahibinden.comda kendinize bir alışveriş mağazası açabilirsiniz Böylece vinizdeki her türlü ikinci el eşyada satabilirsiniz ya da ürünlerinizi satma imkanı yakalarsınız. Sahibinden.com’da mücevherden kozmetik ürünlerine, cep telefonundan kitaba, elektronik ürünlerden hobi ürünlerine, altın, ofis malzemeleri, giyim, bilgisayar, kamera, yapı market, kitap, dergi, ofis malzemeleri… aklınıza ne gelirse satış yapmak için dükkan ya da mağaza açabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kinoa Yetiştiriciliği Yapmak

Sahibinden.com aklınıza gelebilen her türlü ürün ya da hizmet alışverişi için en uygun platformdur. İş makinesinden, ders vermeye, evcil hayvandan fotoğraf makinesine kadar her şey alış ve satışı gerçekleşmektedir. Burada ticaret yapmak için mağaza sahibi olmanız gerekmektedir. Sizler de özellikle emlakçı ya da galerici iseniz buradan kendinize mağaza ya da dükkan kiralayarak satışlarınızda Türkiye geneli gelir elde edebilirsiniz. Farklı satış teknikleri uygulayarak gelirinizi arttırabilirsiniz.

Sahibinden.com’da mağaza açarak para kazanma evden para kazanmanın en akılcı yoludur. Mesai diye bir kavram yok, paramı alabilir miyim, dolandırıldım mı gibi sıkıntılardan da kurtarıyor. Çünkü alıcı-satıcı menuniyeti esas alınmış. Güvenli e-ticaret uygulaması mevcuttur. Özellikle alıcılar hiç tereddütsüz alım yapabilirsiniz. Memnun kalmazsanız onay vermezsiniz. Para hesabınıza geri aktarılır.

Bir önceki yazımız olan Evde Cam Boyama İşi başlıklı makalemizde Cam boyama işi nasıl yapılır, Cam boyama işi veren firmalar ve Cam boyamasında kullanılan teknikler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.