Oriflame Sizi Hem Güzelleştirir Hem Kazandırır

08.10.2018
1.247
Oriflame Sizi Hem Güzelleştirir Hem Kazandırır

60’tan fazla ülkede faaliyetlerini yürüten Oriflame katalog sistemi ile satış yapan bir şirkettir. Network marketing şirketleri arasında hızlı gelişen firma sizleri hem güzelleştirir hem de para kazanma imkanı tanır. Kadınların daha çok üyelik sistemine dahil olduğu bu firmanın herkese eşit mesafede olduğunu söylemekte fayda var. Dünyada hızlı bir şekilde büyüyen kozmetik firması ülkemizde de kaliteli ürünleri ile lider firmalar arasında yer almaktadır.

Kendi işini kurup evden iş yerinden ayrı ortamından sosyal çevreden para kazanmak isteyenler en büyük kolaylık tanımaktadır.  İsveç’te kuruluk dünyaya yayılan Oriflame üyelik sistemine dahil olduğunuz zaman ürünlerinizi kendinizde kullanabilirsiniz. Üstelik yaklaşık %40 oranında ucuz maliyetle kullanacağınız ürünlere sahip olacaksınız. Aslında sistemin özü de buradan kaynaklanmaktadır. Ürünler size satılmaktadır. Kar marjı çok düşük olarak aldığınız ürünleri size verilecek,  olan katalogdaki fiyat listesini gören satış yaptığınızda ortada yüzde 40’a varan kar var.

oriflame

Oriflame üyelik

Basit bir anlatımla Oriflame üyeliği alan birisi günlük kullandığı her türlü kozmetik ürünlerini ucuza satın alacak. Bu ürünlerin çevremizdeki arkadaşlarınızla Paylaştığınız zaman onlara da sipariş geçtiğiniz zaman güzel kar fırsatları yakalamış olacaksınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ek İş Veren Firmaların Telefonları

Oriflame firmasının kısaca tanıtmak gerekirse İsveç kökenli bir aile firması olduğunu hatırlatalım. 1967 yılında temelleri atılan firmanın günümüzde yaklaşık bir buçuk milyar Euro’luk cirosu var. Dünya genelinde 3 milyona yakın güzellik danışmanı 10 bine yakın çalışanı ve 1000 civarında ürün yelpazesine sahiptir.  Firmanın Ar-ge biriminde 100 civarında bilim insanı çalışmaktadır.

Dünyada Hindistan, Çin, Polonya, Rusya ve İsveç’te bulunan 5 tane üretim merkezi var. Oriflame üyelik sistemine dahil olarak dünya çocuk örgütüne katkıda sağlayacaksınız. Çünkü bu örgütün kurucusu Oriflame’in bir başka artısı ise üretilen kozmetik ürünlerinin tamamı doğal özler içermesidir. Kesinlikle hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilir ve insanların kullanımına sunulur.

Oriflame doğrudan satış sistemine dahil olduğunuz zaman farklı avantajlar yakalarsınız. Her marketin zincirinde olduğu gibi alt ve üst halkalarla ilişkiniz bulunmaktadır. Özellikle size ilginizden kesim sizin sayenizde zincire dahil olan yeni üyelerdir. Onların yaptığı satışlardan siz de hiç emek sarf etmeden para kazanacaksınız. Doğrudan satış yöntemlerinin geleneksel satış yöntemlerinden en önemli farkı da budur. satın alırken de kazanırsınız. Sizin sayenizde üye olan kişilerin sattığı ürünlerden de belli miktarda kar yaparsınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Arabaya Reklam Almak

Oriflame satış sistemine dahil olduğunuz zaman aynı zamanda güzellik danışmanı ünvanı da elde edersiniz. Çünkü size verilecek eğitimler sayesinde güzellik danışmanı olmak için adım atmış olursunuz. Oriflame size iyi bir kariyer imkanı da vermektedir. Ayrıca kişiler arası iletişim kurmak birlikte hareket etme kendine güven duyma insanlara yardımcı olmak, büyük bir topluluğa ait olma duygusu ile hareket etme özelliğiniz de ortaya çıkar. Kısacası Oriflame kataloğu sayesinde yeni üyeler yaptığınız zaman ve bol satış yaptığınızda da kazancınızın sürekli artacağını söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Abiye Elbise - Kıyafet Süsleme İşi başlıklı makalemizde abiye süsleme işi, Abiye süsleme işi veren kişiler ve Evde abiye süsleme işi yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.