Minifix Paketleme İşi

10.04.2021
311
Minifix Paketleme İşi

Minik ama büyük işler gören bir bağlantı aparatını tanıtmak istiyoruz. Eve rızık götürmek için her türlü yolu denemek mübahtır. Minifix paketleme işi ile destek bulmak isteyenlere yol göstermek vazifemizdir.

Minifix nedir, Ne işe yarar… Öncelikle bunu bilmekte yarar var. Bunu kısaca açıklayalım.  Amacına uygun bir şekilde bağlantı aparatına minifix adı verilir. Daha basit bir anlatımla ve edebi bir dille mini kelimesi küçük, Fix kelimesi ise sabit anlamında kullanılmaktadır. Yani küçük sabitleyici parçalar olarak düşünebilirsiniz. Siz işin bu boyutuyla fazla bilgilenmenize gerek olmasa da yaptığınız işi bilmeniz açısından söylemekte fayda var.

Stabil durumda çektirme özelliği taşıyan yine sonradan hiçbir gevşeme olmadan bazı bölümlerinin sabitlenmesini fırsatını verev önemli bir parçadan bahsediyoruz. İşte bu önemli sabitleyici parça size de sağlık açısından önemli katkı sağlayacaktır. Minifix iş olanağı tanıyan ithalatçılar sizlere her ay düzenli gelir sağlayacaktır.

Biliyoruz ki herkesin farklı gider kalemleri bulunmaktadır.  Bunların karşılanması amacıyla farklı arayış içine giren insanlar her türlü çalışma fırsatını kara dönüştürme derdindedir. Bu çok doğal bir durumdur. İnsanlar istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla paraya ihtiyaç duyar. Bu parayı da farklı şekillerde tahmin etme yolları araştırır.  Bu amaçla da minifix paketleme aktivitesiyle ideal yaşam karşısında durmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Ayna Süsleme İşi

Evde minifix paketleme işi nasıl yapılır

Bu senenin en çok tercih edilen ek işlerine aday durumdadır. İster yalnız başınıza isterseniz bir ekip halinde çalışarak bu işten önemli oranda pay sahibi olabilirsiniz. Faturalarınızı kolay bir şekilde ödenmesine fırsat vermek istiyorsanız size bu işi verecek olan kişilerle iletişime geçmeye çalışınız.

dubelli
Minifix işi yapmak

Çoğunuzun malumu üzerine internet üzerinden alışveriş yaygınlaştı, beraberinde her türlü dayanıklı tüketim malları malzemeleri eşyaları satılarak insanların ihtiyaçları giderilmeye çalışılıyor. Aklınıza gelebilecek her türlü eşya evinize kadar gönderiliyor gerekli durumlarda kendiniz tarafından montajının sağlanması yoluna gidiliyor. Dayanıklı tüketim malları arasında yer alan dolap, çekyat, TV ünitesi, gardırop, masa, sandalye, sehpa gibi ürünler demonte olarak da satılmaya başlandı. Bu ürünlerin montajını yapmak için minifix ihtiyacı da doğuyor. Sadece bununla yetinmek doğru değil içinde vida ve diğer ihtiyaç duyulan montajlama malzemeleri de geliyor. Bu ürünlerin belli sayılarda paketlenerek satışa hazır duruma getirilmesi için önceden hazırlık yapılması şart.

Bu bağlamda evde minifix paketleme işi veya vida paketleme işi gibi kazanç getirecek işler mevcut. İşverenler çalışmak isteyenlere bu ürünleri teslim ediyor örneğin 5 adet minifix 15 adet vida ya da ölçüleri ebatları farklı olan bu bağlantı aparatlarını paketlemeniz istiyor. Bunun karşılığında da sizlere belli miktarlarda ödeme yapılıyor. Eve minifix paketleme işi veren kişiler firmalar size ulaşsın siz de uygun ortamlarda bu ürünleri hazırlayıp para kazanmak isteyebilirsiniz. Zaten eve kapanan bir toplum olduk oturmaktan canımız sıkılıyor bari evden çalışalım gelir sağlayalım, diyorsanız hemen firmaların dikkatini çekmek için, aynı zamanda güvendirerek işbaşvurusuna ne dersiniz?

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Kalem Montajı İşinden Para Kazanın

Evde minifix paketleme işini kimler yapabilir?

Minifix paketlemek istiyorum, acil ihtiyacım var. Lütfen benimle iletişime geçin, diye düşünmeye başladınız. Haklısınız, herkesin geçim derdi farklı.  Sosyal pozisyonlar da farklı. Bu işleri bazıları çok komik bulurken paraya ihtiyacı olan insanlar ise bu bu sihirli dünyada ailesinin rahatlamasına olanak vermek için çaba harcamaktadır.

Minifix paketleme işi başvurusu

İletişime geç,  bölümünde kendinizi ifade edin. Minifix işi tanıyan ithalatçılar ihtiyaçları olduğu zaman size ulaşsın.   İletişim kanalı olarak da sadece mail adresinizi yazmanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Tişört Paketleme İşini Herkes Yapabilir başlıklı makalemizde Tişört katlama işi ve tişört paketleyerek para kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Öznur dedi ki:

    Ben daha önce paketleme işinde cisitim lise mezunuyum elim her ise yatkindir

  2. Sinem dedi ki:

    Evde işe çok ihtiyacım var.bebeğim olduğu için normal işe giremiyorum.malum tek kişi çalışmayla ev geçinmiyor bu devirde.kredi borclarımız var evimiz kira bebeğimizde olduğu için bez mama eşimin aldığı asgari ücret yetmiyor.evde paketleme,güpür kesme bunlara benzer ne iş olursa yaparım elimden her iş gelir.lütfen yardımcı olun acil!!!!

  3. ELİF BEKAR dedi ki:

    iyi günler kolay gelsin bilgi alabilirmiyim.