Kıyafet-İplik Temizleme İşi

13.04.2020
1.955
Kıyafet-İplik Temizleme İşi

Koronavirüs çalışma anlayışı para kazanma düşüncesine yeni bir boyut kazandırdı. Evden çalışarak para kazanmak da mümkün olduğunu virüsün olumlu yönü olarak düşünebiliriz. Eve iplik temizleme işi veren firmalar aracılığı ile yeni bir geçim aracı ile sizleri buluşturma düşüncesindeyiz. Geçimini sağlamak ve para kazanmak, farklı iş imkanlarını araştırmak, bunu da en makul seviyede başarmak herkesin beklentileri arasındadır.

Firmalar da insanların paraya ihtiyacı olduğunu bunu da kolay yoldan nasıl yapabileceklerini çok iyi biliyorlar. Size evinizden yorulmadan, dışarıya çıkmadan uygun zaman aralıklarını nakde dönüştürme imkanı tanıyorlar. Ancak, çabalamak, araştırmak iplik temizleme işini yakalamak birinci kural.

Daha önce evde iplik temizleme işini duymadıysanız işte sizin için yepyeni bir fırsat. Eğer eve ek iş götürerek para kazanmak istiyorsanız bulunduğumuz yerdeki eve ek iş veren firmaları öğrenmeniz gerekmektedir.

Dedik ya, zor günler geçiriyoruz, insanların çoğu işini kaybetti; hatta işverenler zor durumda kaldı, iş yerini kapattı. ayakta kalmak güçlü olmak için iyi hesap yapmak mecburiyeti var bu durum karşılıklı olarak işveren ve çalışan kesimlerin ortak sorunu yılların marka olmuş firmaları ayakta kalabilmek adına çıkış yolları arıyorlar ürettikleri kıyafetlerin ucuza mal edilmesi için yaptıkları en makul diş sizlere para kazandırırken kendilerinin de maliyeti aşağı çekmeye başarılıdır. Tekstil üzerine faaliyet gösteren firmalar özellikle kıyafetlerde dikim sonrasında kalan iplerin temizlenmesi kesilmesi için iş fırsatları sunuyorlar.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Hediyelik Eşya Paketleme İşi

İşe ihtiyacınız varsa, demek istemiyoruz bu siteye geldiyseniz haliyle geçim sıkıntısı çekiyorsunuz. Bu durumdan asgari düzeyde faydalanmak bir amacınız ama bunun içinde gerekli atılımları yapmak ilk vazifeniz. Sizin de malumunuz olduğu üzere işsizlerin sayısının belli olmadığı bir dönemden geçerken eve iplik temizleme işi veren firmalar ile görüşmek, iş almak oldukça güç. Hayat bir mücadeledir, pes etmek, vazgeçmek yok. Kimin nasibinin nereden çıkacağı belli olmaz.

Evde iplik temizleme işi
Evde Kıyafet İplik Temizleme

2020 ek iş fırsatlarının en ayrıcalıklı temiz kazançlı çalışmaları arasında evde iplik temizleme işini ön görebiliriz. Çalışmak, gelir elde etmek kolay değil ama siz de kısmetimizi aramaktan vazgeçmeyin.

Evde iplik temizleme işi son zamanlarda aile yükünü hafifletmek isteyen ev hanımlarına ilgi odağı haline gelmiştir. Eğer sizler de bu şekilde çalışarak para kazanmayı düşünürseniz sadece giyim ürünleri değil evde kullanılan perde ve diğer kumaşlar için de üzerinde kalan pisliklerin temizlenmesi amacıyla işveren firmalarla görüşerek iyi paralar kazanabilirsiniz. Evde iplik temizleyerek aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız bulunduğunuz şehirde mutlaka tekstil ile ilgili fabrikalar vardır. İnternetten araştırarak iş veren firmaları bulup görüşme yapın. Ek iş ile ne kadar yapacağınızı, kaç liradan yapacağınızı konuşarak evde ip temizleme işini yapıp, kolayca oturduğumuz yerden bol bol para kazanabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Çıt Çıt Paketleme İşi

Kazanç ne kadar oluyor?

Aklınıza gelebilecek her türlü tekstil eşyasının iplerinin temizlenmesi işi evde ev hanımlar tarafından çuval başı ya da parça başı olarak fiyatlandırılır. Böylece yaptığımız iş sonunda ödeme alırsınız. Mal tesliminde isterseniz nakit, isterseniz banka havalesi yoluyla yaptığınız işin karşılığını alırsınız. Eve ek iş veren firmalar ödeme yolu olarak genellikle çuval başı olarak kabul ettiğinden genelde çuval başı fiyat 20 ile 30 TL arasında değişmektedir. Böylece bir ay iplik temizleyerek yaklaşık 2000 TL para kazanabilirsiniz.

Evde iplik temizleme nasıl yapılır iplikten izleyerek para kazanma evde ek iş bulma ek iş bularak para kazanma iplik temizleme işi verenler

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Metin Türe dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 2. Fidan kaya dedi ki:

  Bana da yardımcı olurmusunuz lütfen rica etsem

 3. Yasemin dedi ki:

  Bursa Osmangazi oturuyoeum iş istiyorum temizleme daha önce yaptim

  1. Füsun dedi ki:

   Benimde işe ihtiyacım var konya selcukluda oturuyorum yardımcı olabilirmisiniz

 4. Hasan evcımen dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum ihtyacimiz var eşimin hesabından yazıyorum

 5. Gülay dedi ki:

  Benimde bu işe çok ihtiyaçım var lütfen dönerseñiz sevinirim

 6. Betül dedi ki:

  Evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum.

 7. Cansu dedi ki:

  Evde kıyafet iplik temizleme işi yapmak ıstıyorum..