İnternette Canlı Fal Bakın, Kazanın

İnternetin son yıllarda daha da popülerleşmesi ile hayatın her anında ve her konuda başvurabileceğimiz yepyeni bir eğlence ortaya çıktı. Bazı kişiler için ise internet kaçırılmayacak para kazanma yolları ile dolu. Öyle ki, milyonlarca insan bu yola başvurarak gelir elde ederken, binlercesi de bu sayede zengin olmuş durumda.

İnternette Fal Bakmak Müthiş Kazançlı

İnternetten para kazanma yolları arasında sıklıkla başvurulan bazı yöntemler var. YouTuber olmak, makale yazarlığı ya da içerik editörlüğü yapmak, SEO uzmanlığı ya da sosyal medya danışmanlığı son dönemde oldukça popüler. Ancak bazı yöntemler var ki, yaratıcılığı ile ve şaşırtıcı gelirleriyle bu kadar da olmaz dedirtiyor. İnternette fal bakmak da bunlardan birisi. Üstelik canlı fal.

internette canlı fal

Aslında uzunca bir süredir sanal alemde falınıza baktırabileceğiniz siteler mevcut. Ancak bu işlem genellikle programlar ya da uygulamalar aracılığıyla yapılıyor. Benim sözünü ettiğim ise birebir canlı yayında internette fal bakmak. Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşıma yaptığım ziyaret sırasında öğrendiğim bu yöntem beni çok şaşırttı ve sizlerle paylaşma gereği hissettim.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Makale Yazarak Para Kazanmak

Bahsi geçen hanımefendi ile öğle saatlerinde tanıştım ve sohbetin ilerleyen kısımlarında sabahtan 4 saat fal baktığını bu sebeple biraz geciktiğini söyleyince konuya daldık. Son derece modern olan bu kadın en popüler olan falları bakma konusunda kendisini geliştirmiş. El Falı, Tarot Falı ve Kahve Falı gibi en sık başvurulan yöntemler hakkında bilgi sahibi ve tabiri caizse “ağzı laf yapanlardan”. Yaratıcı birisi olduğu böyle bir yöntemle para kazanıyor olmasından belli zaten.

Fal Bakarak Para Kazanmak

Sosyal medya üzerinden eriştiği müşterileri ile en az bir saat fal üzerinden sohbet ettiğini söyleyen bu kişi fal bakarak para kazanmak konusunda iddialı. Yaptığının aslında bir tür terapi olduğunu ve birçok müşterisinin düzenli aralıklarla kendisine başvurarak fal baktırdığını söylüyor. Bu arada hangi yöntemi tercih ederseniz edin, internet mucizesi ve kameralar aracılığıyla sohbet canlı olarak gerçekleşiyor. Hanımefendi falınızı yorumlarken size detaylı açıklamalar yapıyor ve önerilerde bulunuyor.

İnternette Fal Bakmak

Bu işten ne kadar kazandığına gelince. Seans yani canlı fal başı minimum 30 ila 50 TL arasında değişen rakamlar talep ettiğini ve bazı günler randevu ile çalışmak zorunda kaldığını ifade ediyor. Kendisine zaman ayırabilmek için sadece öğlene kadar 4 seans ve akşam 17:00’dan sonra 4 seans müşteri kabul ediyormuş.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Bu sohbetin ardından internette fal bakmak, benim için hızlı ve kolay para kazanma yöntemleri arasına girdi. İnternetten para kazanma yolları saymakla bitmez. Eğer sizde fal konusunda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız bu yöntemi mutlaka deneyin. Bir sosyal medya hesabı açın ve ilgili gruplarda kendinizi tanıtarak işe koyulun.

Bir önceki yazımız olan Ümraniye ek iş imkanları ek gelir fırsatları başlıklı makalemizde ek işler, Ümraniye evde ek iş ilanları ve Ümraniye eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. hislerim çok kuvvetli uzun zamandır fal bakıyorum ve baktıklarında fazla yanılma şaşın olmadi kendime guveniyorum

  2. 10 yıldır astroloji eğitimi aldım
    Horary soru astrolojisi ne zaman evlenirim ya da d
    Kompozit sinastri ve evlilik Davison haritasina bakiyorum
    İlginenler arayabilir 0537 423 76 26
    Genel harita yorumu ücretsiz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?