Gelin Aksesuarları Hazırlama İşi

10.09.2020
482
Gelin Aksesuarları Hazırlama İşi

En özel günlerinin unutulmaz bir anı olarak yaşayabilmesi için gelin adayları aksesuarlarında özel çizgiler taşımasını ister. Dönemin tarz olmuş takılarını, aksesuarlarını özenli bir şekilde hazırlayan insanların süslemesini özelleştirilmesini bekler. Bu beklentilere cevap vermek amacıyla düğün organizasyonu yapan kişiler ya da firmalar devreye girerek evde gelinlik aksesuarları hazırlama işi yapacak elemanlarla görüşmeler yapılır. Bilhassa özel eldivenler, duvaklar, şal, gelin taçları, gelin ayakkabıları, kürk ve cepkenler hazırlanması için evden çalışmayı düşünenlere havale edilir.

Malum günümüzün genç gelin adayları sıradan şeyleri beğenmiyor, bunun yerine kimsede olmayan duvaklar istiyorlar. Evde gelin buketi işi yapmak bu paralelde ortaya çıkmış diğer bir opsiyon olduğunu unutmayınız. El becerisine güvenen, estetik duygusu gelişmiş kişilerin gelin ayakkabısından tutun da gelin taçlarına kadar, takı kesesine kadar, hatta iç çamaşırlarını bile süsleyecek insanlar aranmaktadır.

İşin diğer boyutu sizi ilgilendirmez, kazanç boyutu mutlaka yakından ilgilendirmektedir. Evde gelin aksesuarları hazırlama işi alarak bol kazançlara kısa süre içerisinde kavuşmak mümkün. İşin inceliklerinden en önemlisi gelin adaylarının prova yapması amacıyla size uğrayacak olmasıdır. O zaman evde gelinlik süsleyerek para kazanma öne çıkan başlığı yakın çevrede düğün organizasyon işleri ile uğraşan kişilerle tanışmak, onlarla paslaşmak olduğunu bilmekte yarar var.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Bebek Kıyafeti Süsleme İşi

Hobi amaçlı olarak estetik işler yapmak isteyenlere özgü olan gelin aksesuarları işi yaparak nasıl para kazanılır, ayrıntılarıyla paylaştık. Evlenme çağına gelen genç kızların düğün ortamında kullanacağı eşyaları yapmak, yaptırmak isteyen bir sektör oluştu. Eve gelinlik işi gelinlik aksesuarları işi veren orta ölçekli işletmeler set hazırlatarak nakitler kazandırabilir. En güzel günlerinde en farklı, en mükemmel aksesuarlar ile boy göstermek isteyen gelin adayları için farklı şekillerde çantalar, gelinlikler, ayakkabılar, gelin buketi, gelin tacı gibi ek işler bulunmaktadır.

Gelin Eşyaları Yaparak Para Kazanmak

Sizler de “ben bu işlerden süper anlarım, boş zamanlarımda bu işlerden para kazanmak istiyorum” diyorsanız o zaman konuyu ayrıntılı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Biliyoruz ki herkes para kazanmak istiyor. Kimileri zihinsel olarak bir şeyler üretip bunun karşılığında para kazanıyorken kimileri de sanatsal yönünü kullanarak oturduğu yerden farklı tasarımlar ile para kazanma yoluna gidiyor.

Gelinlik aksesuarları işi yaptıran firmalar

Gelinlik için gerekli malzemeler ve gelin aksesuarları düğünlerde herkesin ilgi odağı olur. Bu sebepten gelin adayları kendini farklı hissetmek için başta ayakkabıları, duvak, başına taktığı tacı, saçı, çantası, bel kuşağı, gelin buketi gibi aksesuarlarının özenle yapılmış olmasını ister. Bu durumu en iyi şekilde değerlendirmek isteyen gelinlik aksesuarları işi yapan firmalar evden çalışmak isteyenlere bu işleri vermektedir. Sizler de bu işlerden para kazanabilirsiniz. Bu işlerden hangisinin en iyi şekilde yapabileceğinize inanıyorsanız eve ek iş veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Kokulu Taş Yapma İşi

İletişim kuracaksanız bu yazının altına işi almak istediğinizi belirten yazılar yazınız. İşleri yaptırmak isteyen firmalar ihtiyaçları olduğu zaman sizin iletişim bilgilerinizden faydalanıp çalışmak istediğiniz zaman iş teklifi sunarlar.

gelinlik süsleme işi
Gelinlik Süsleme İşi

Gelinlik süsleme, gelin buketi, duvak, taç, ayakkabı, bel kuşağı işinden size uygun olanları alırsınız ağır ağır yaparsınız. Yaptığınız özgün çalışmalara göre size ücret teklif edilecektir. Örneğin gelinlik süsleme en çok kazandıran işlerdendir. Evde gelin aksesuarı işi yaparak nasıl para kazanacağınızı kısaca özetledik. Bu işi almak istiyorsanız konu altına kendinizden uzun uzun bahsedin ki bu işi almak için inandırıcı olduğunuz anlaşılsın. Bilinmesi Gerekenler bölümünü okumayı ihmal etmeyin. Yazımızın alt bölümündeki iletişim formu iş bulmanız için güzel bir araçtır.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Sare dedi ki:

  Gelinlik dizayn işi arıyorum çekmeköy istanbul

 2. Seda dedi ki:

  Kocaeli derincede oturiyorum kaskal dereno 6

 3. dilazat nuer dedi ki:

  ben her işi yaparım daha önce elbiseye boncuk dikmiş ligin var

 4. narin dedi ki:

  her işi yaparım 5455962153