Evde Soyacak Paketleme İşi

23.10.2017
2.377
Evde Soyacak Paketleme İşi

Her sektörde farklı paketleme işi fırsatı dolmaya başladı. En son evde soyacak paketleme işi yapmak isteyenlere de bu imkan verilmektedir.  Tek başına veya ekip halinde çalışarak ailesine katkıda bulunmak isteyen insanlara bu fason ek iş hakkında bilgi vereceğiz.  Kimler soyacak paketleme hakkında bilgi almak istiyorsa alttaki açıklamaları okusu.  Bunun sonucunda da imkanları ölçüsünde iş alma fırsatlarını yakalarsınız.

Bildiğiniz gibi mutfaklarda önemli işlevi olan soyacaklar olmazsa olmaz. Ev hanımlarının mutfakta en önemli yardımcı araçlarından birisi olan soyacaklar işlerin pratik bir şekilde bitmesi için olmazsa olmaz.

Eve soyacak paketleme işi veren firmalar çalışmak isteyip iş arayanlara bu imkanı vermektedir. Size konu hakkında kısa ipuçları verelim. Sizler de evden bu işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

soyacak

soyacak paketleme işi

Bu işi kimler yapabilir?  Emekli ev hanımı üniversite öğrencisi veya hiç bir işi olmayan, hiçbir  mezuniyet istenmeyen herkese verilebilir. Evde soyacak paketleme işi yapmak için nereye müracaat etmeliyim? Bu işi nasıl almalıyım diye soranlara hemen kısa açıklama yapalım. Böylece sizler de işi almak için gerekli girişimleri yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Çengelli İğne Paketleme İşi

Öncelikle ithalat ya da ihracat sonucunda elde edilen binlerce milyonlarca soyacağı satış için hazır hale gelmesi istenmektedir. Üretici firmalar bu işleri fason olarak vermektedir.  Fason ek iş yapmak isteyen insanlar bu işe talip olabilir. Bu işi almak isteyenler yazı altındaki iletişim formuna başvuru yapması gerekiyor.  Yani eve soyacak paketleme işi veren firmaların sizleri iş teklifi yapmasını istiyorsanız bekliyorsanız. Öncelikle sizin girişimlerine yani nerede yaşadığınızı kaç kişi olduğumuzu ve daha önce benzer işler yapıp yapmadığınızı yazabilirsiniz. Böylece evden ek gelir sağlamak isteyen insanlara hiç fırsatı sunulmaktadır. Eğer ayrıntılı iş fırsatı yakalamak istiyorsanız başvurunuzun için e-mail adresinizi yazmayı ihmal etmeyin. Çünkü firmalar çalışma şartları hakkında bilgilendirme istediği bırakacağınız mail adresine yapmaktadır.

Hemen altına ayda 1500- 2000 lira civarında soyacak paketleme işi yaparak para kazanma fırsatını değerlendirmek için mesaj yazmaya başlayın. Üstelik bu işi sadece Büyük şehirlerde yaşayan insanlara değil Türkiye genelindeki her yere göndermektedir. Çünkü firmalar kargo firmaları sayesinde aynı fiyata ürünlerini gönderip getirmektedirler.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Buzdolabı Torbası-Poşeti Paketleme İşi

Bir önceki yazımız olan Evde Mantı İşi Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde evde mantı işi, Evde Mantı İşi Nasıl Yapılır ve Evde mantı işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Medine dedi ki:

  2 kisiyiz kirsehirde yasiyorum ve evde ise ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 2. Feride dedi ki:

  Ekibimiz var evde ek is yapmak istiyoruz lütfen lütfen yere başvurduk cevap alamadım

 3. İsmail Bulut dedi ki:

  Ailecek evde iş arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim. Daha önce tesbih ve takke işi yaptık. bulut-konya@hotmail.com

  1. Rabia Güntekin dedi ki:

   Konya meramda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Elim yatkındır zamanında teslim ederim.

 4. Kader dedi ki:

  Her turlu katlama paketleme isi yapabilirim yardimci olurmusunuz cok ihtiyacim var

 5. GÜLÜZAR dedi ki:

  antalya korkutelinde oturuyorum çok acil evde montaj ve paketleme işi arıyorum el becerim yüksektir istenilen sürede istenilen sayıda teslim ederim allah rızası için çok ihtiyacım bu islere

 6. Damla dedi ki:

  Daha önce tecrubem var evde 4 kişiyiz ve bu işi yapmak istiyoruz istanbul gaziosmanpaşa

 7. Merve dedi ki:

  Paketleme işleri ile destek olabilirim firmanıza
  Tesekkürler
  İzmir

 8. Hatice dedi ki:

  evde ek is yapmak istyorum is verenler acil ise ihtiyacim var

 9. Ahmet dedi ki:

  isimde her zaman temiz ve titiz zamani iyi geciren biriyim 3 kisiyiz

 10. dilek dedi ki:

  Evden yapabileceğim iş arıyorum her turlu paketleme işini seri vr temiz bir şekilde yaparım 4 kişilik bir ekibimde var Hatayda oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 11. Hayriye dedi ki:

  Ailemle birlikte ek is yapmak istiyorum