Evde Soyacak Paketleme İşi

Her sektörde farklı paketleme işi fırsatı dolmaya başladı. En son evde soyacak paketleme işi yapmak isteyenlere de bu imkan verilmektedir.  Tek başına veya ekip halinde çalışarak ailesine katkıda bulunmak isteyen insanlara bu fason ek iş hakkında bilgi vereceğiz.  Kimler soyacak paketleme hakkında bilgi almak istiyorsa alttaki açıklamaları okusu.  Bunun sonucunda da imkanları ölçüsünde iş alma fırsatlarını yakalarsınız.

Bildiğiniz gibi mutfaklarda önemli işlevi olan soyacaklar olmazsa olmaz. Ev hanımlarının mutfakta en önemli yardımcı araçlarından birisi olan soyacaklar işlerin pratik bir şekilde bitmesi için olmazsa olmaz.

Eve soyacak paketleme işi veren firmalar çalışmak isteyip iş arayanlara bu imkanı vermektedir. Size konu hakkında kısa ipuçları verelim. Sizler de evden bu işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

soyacak paketleme işi

Bu işi kimler yapabilir?  Emekli ev hanımı üniversite öğrencisi veya hiç bir işi olmayan, hiçbir  mezuniyet istenmeyen herkese verilebilir. Evde soyacak paketleme işi yapmak için nereye müracaat etmeliyim? Bu işi nasıl almalıyım diye soranlara hemen kısa açıklama yapalım. Böylece sizler de işi almak için gerekli girişimleri yapın.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Meyan Kökü Paketleme İşi

Öncelikle ithalat ya da ihracat sonucunda elde edilen binlerce milyonlarca soyacağı satış için hazır hale gelmesi istenmektedir. Üretici firmalar bu işleri fason olarak vermektedir.  Fason ek iş yapmak isteyen insanlar bu işe talip olabilir. Bu işi almak isteyenler yazı altındaki iletişim formuna başvuru yapması gerekiyor.  Yani eve soyacak paketleme işi veren firmaların sizleri iş teklifi yapmasını istiyorsanız bekliyorsanız. Öncelikle sizin girişimlerine yani nerede yaşadığınızı kaç kişi olduğumuzu ve daha önce benzer işler yapıp yapmadığınızı yazabilirsiniz. Böylece evden ek gelir sağlamak isteyen insanlara hiç fırsatı sunulmaktadır. Eğer ayrıntılı iş fırsatı yakalamak istiyorsanız başvurunuzun için e-mail adresinizi yazmayı ihmal etmeyin. Çünkü firmalar çalışma şartları hakkında bilgilendirme istediği bırakacağınız mail adresine yapmaktadır.

Hemen altına ayda 1500- 2000 lira civarında soyacak paketleme işi yaparak para kazanma fırsatını değerlendirmek için mesaj yazmaya başlayın. Üstelik bu işi sadece Büyük şehirlerde yaşayan insanlara değil Türkiye genelindeki her yere göndermektedir. Çünkü firmalar kargo firmaları sayesinde aynı fiyata ürünlerini gönderip getirmektedirler.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Örgü Örerek Para Kazanmak

Bir önceki yazımız olan Evde Karanfil Paketleme İşi başlıklı makalemizde Evde Karanfil Paketleme İşi Nasıl Yapılır, Evde Karanfil Paketleme İşi Veren Firmalar ve evde karanfil paketleme işi veren firmaların telefon numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. Evden yapabileceğim iş arıyorum her turlu paketleme işini seri vr temiz bir şekilde yaparım 4 kişilik bir ekibimde var Hatayda oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Daha önce tecrubem var evde 4 kişiyiz ve bu işi yapmak istiyoruz istanbul gaziosmanpaşa

  3. antalya korkutelinde oturuyorum çok acil evde montaj ve paketleme işi arıyorum el becerim yüksektir istenilen sürede istenilen sayıda teslim ederim allah rızası için çok ihtiyacım bu islere

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?