Evde Saç Tokası İşi Yapmak

Evde Saç Tokası İşi Yapmak

Kadınlar kendilerini güzel gösteren her şeye yoğun ilgi gösterirler özellikle de aksesuarlara. Saç tokaları da vazgeçemedikleri ve her gördüklerinde mutlaka birkaç tane seçip dolaplarına ekledikleri ürünlerdendir. Erkeklerin aksine sürekli güzel olmak güzel görünmek bunun içinde küçük aksesuarları vücutlarının belli bölümlerine eklemekten geri durmazlar. Şimdi konumuz saç tokasının önemi faydaları değil, bizim esas üzerinde durduğumuz konu […]

Kadınlar kendilerini güzel gösteren her şeye yoğun ilgi gösterirler özellikle de aksesuarlara. Saç tokaları da vazgeçemedikleri ve her gördüklerinde mutlaka birkaç tane seçip dolaplarına ekledikleri ürünlerdendir. Erkeklerin aksine sürekli güzel olmak güzel görünmek bunun içinde küçük aksesuarları vücutlarının belli bölümlerine eklemekten geri durmazlar.

Şimdi konumuz saç tokasının önemi faydaları değil, bizim esas üzerinde durduğumuz konu evde saç tokası işi yaparak nasıl gelir elde edilir. Her zaman dışarıdan para ile toka satın alarak güzel görünmek gerekmiyor. Hele hele pandemi sürecinde olumsuz etkilenen aileler işsiz kalanlar ekonomik darboğazda olanlar bu fikri asla göz ardı etmemelidir. Düşündüğünüz kadar zor olmadığını işe başlayınca anlayacağınızı garanti edebiliriz. Çünkü evden toka yapıp satma düşüncesini hayata geçirenlerin sonrasında bu işi bir meslek olarak devam ettireceğini tahmin ediyoruz. Hatta daha da ileri giderek bu işi ek iş olarak yapmak isteyenlere ek gelir fırsatı verme pozisyonuna bile ulaşabilirler. Ev işi saç tokası sağlam olursa müşterileri de devamlı olur. Evde saç tokası işi yapmak isteyenlerin içinde el becerisi fazla olmayanlar ister istemez burun kıvırmaya başlamıştır. Unuttukları bir gerçek ise bir şey bilmeme döneminin geride kaldığı. Şunu demek istiyoruz bilmediğiniz her şey video kanalları aracılığı ile harfiyen tek tek göstere göstere öğretiyor. Eğer aşırı derecede yeteneksiz değilseniz her normal insan gibi sizde evde toka yapıp satarak para kazanabilirsiniz.

Hanımların vazgeçilmez aksesuarlarından birisi olan saç tokaları hem çabuk bozuldukları için,  hem de moda anlayışına göre şekillendikleri için sürekli yenilenmesi gereken bir araçtır. Bu, iş fırsatı haline getirilen bir konu olmuş ve evini geçindirmek, boş zamanlarını değerlendirmek isteyen hanımlar için para kazanma fırsatı sunmaya başlamıştır. İsteyen her insan saç tokası yapıp para kazanma şansına sahiptir. Eğer siz de el beceriniz gelişmişse, aynı zamanda tasarım gücümüzde iyi ise, evde saç tokası yaparak bol para kazanmaya ne dersiniz?

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Ütü Yaparak Para Kazanma
Evde Saç Tokası İşi

Saç tokası işi nasıl yapılır

Eğer  saç tokası yapmak isterseniz bu işi yapan tedarikçileri bulmamız gerekir. Eve toka işi veren firmalar yakalamak işin tuzu biberidir. Malzemeleri satın almak için uygun bir toptancı ile anlaşarak tokayı nasıl çalışacağınızı, ne kadar zamanda ne kadar toka yapacağınızı konuşarak siparişlerinizi alabilirsiniz. Toka deyip geçmeyin, çok özel boyutları olduğu için estetik açıdan da dikkat edilmesi gereken bir aksesuardır.

Toka yapma işinden para kazanmak isteyen hanımlar sosyal paylaşım sitelerinde kendilerine bir hesap açarak iş alımı yapmaya çalışabilir. İşi hızlandırmak için basit bir web sitesi kurarak kendini tanıtabilir veya video upload sitelerine yaptığımız işleri gösteren bir video yükleyerek kendinizi tanıtıp pazarlama kanallarını oluşturabilirsiniz.

Toka yapma işinden para kazanmak

Çalışmak ayıp değildir. Elimizden ne geliyorsa  o konuda  bütün pazarlama kanallarını kullanarak gelir elde etme amaçlı her türlü platformu kullanmanızı öneririz. Bunlardan birisi de en büyük sosyal ağlar Twitter, Facebook ve Instagram gibi yüksek kullanıcılı sosyal ağlarda hesap açıp kendinize takipçi çekerek daha çok sipariş alma şansınız olacaktır. 

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Erişte Yapıp Satmak

Kadınlara evde toka işi veren kişilere nasıl ulaşılır

Evde toka işi veren firmalar kişiler dükkanlar ve aracılık yapan organizasyonlar ile görüşmeler, anlaşmalar yapılmalıdır. Bunlara ulaşmak için de her türlü platformdan istifade edilebilir. Örneği bu açıklayıcı yazının altındaki iletişim formu sizin için güzel bir fırsata dönüşebilir. Zaten eve toka işi verenler acil eleman sıkıntısı hissettiklerinde bu tür yazıların altında iş isteğinde bulunan kişilere mail adresleri aracılığı ile ulaşırlar. O halde sizde fırsatı yakalamak evde saç tokası işi yapmak için başvurunuzu yapın tekliflerin gelmesini bekleyin. Evde toka işinin sizlere basit gibi görünse de oldukça karlı bir iş olduğunu para kazanınca anlayacaksınız. Hepinize bol kazançlar diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Gizli Müşteri Olmak İçin başlıklı makalemizde Gizli Müşteri Başvuru, Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak ve Gizli Müşteri Olmak İstiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

İnanmadığınız bir şeyi asla başaramazsınız. Önce kendinize inanmanız güvenmeniz sonrasında işe giriş meniz durumunda para kazanabilirsiniz.

Evde toka dişini yalnızca kadınlar değil ihtiyacı olan bu konuda kendini yeterli hisseden herkes rahatlıkla yapabilir, kadın erkek ayrımı söz konusu değildir.

Saç tokası kişi yaparak para kazanmak için herhangi il ilçe şehir bölge ayrımı yapılmaz. Her isteyen elinde kendi imkanlarıyla veya eve saç tokası işi veren firmalar aracılığı ile çalışma hakkı elde edebilir.

El yapımı ürünler fabrikasyon ürünlere nazaran hem daha şık hem de daha sağlam olur, bunun karşılığında da ister istemez fiyat farkı doğabilir.

Kadınlara yönelik hazırlanmış web sitelerinde hobi kanallarında YouTube gibi video sitelerinde her türlü işin nasıl yapılacağı basamak basamak herkesin anlayabileceği şekilde anlatılmaktadır. Yönergeleri izleyerek siz de evde toka işine girişebilirsiniz.

Evde toka yaparak para kazanmanın limiti çalışacak kişinin azmi, mesai anlayışı, el becerisi ve evde diğer kişilerden alacağı yardım nispetinde şekillenecektir. Duruma göre ayda 1500 TL ile 3000 TL arasında kazanç söz konusu olabilir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?