Evde Saç Tokası İşi Yapmak

12.08.2020
960
Evde Saç Tokası İşi Yapmak

Kadınlar kendilerini güzel gösteren her şeye yoğun ilgi gösterirler özellikle de aksesuarlara. Saç tokaları da vazgeçemedikleri ve her gördüklerinde mutlaka birkaç tane seçip dolaplarına ekledikleri ürünlerdendir. Erkeklerin aksine sürekli güzel olmak güzel görünmek bunun içinde küçük aksesuarları vücutlarının belli bölümlerine eklemekten geri durmazlar.

Şimdi konumuz saç tokasının önemi faydaları değil, bizim esas üzerinde durduğumuz konu evde saç tokası işi yaparak nasıl gelir elde edilir. Her zaman dışarıdan para ile toka satın alarak güzel görünmek gerekmiyor. Hele hele pandemi sürecinde olumsuz etkilenen aileler işsiz kalanlar ekonomik darboğazda olanlar bu fikri asla göz ardı etmemelidir. Düşündüğünüz kadar zor olmadığını işe başlayınca anlayacağınızı garanti edebiliriz. Çünkü evden toka yapıp satma düşüncesini hayata geçirenlerin sonrasında bu işi bir meslek olarak devam ettireceğini tahmin ediyoruz. Hatta daha da ileri giderek bu işi ek iş olarak yapmak isteyenlere ek gelir fırsatı verme pozisyonuna bile ulaşabilirler. Ev işi saç tokası sağlam olursa müşterileri de devamlı olur. Evde saç tokası işi yapmak isteyenlerin içinde el becerisi fazla olmayanlar ister istemez burun kıvırmaya başlamıştır. Unuttukları bir gerçek ise bir şey bilmeme döneminin geride kaldığı. Şunu demek istiyoruz bilmediğiniz her şey video kanalları aracılığı ile harfiyen tek tek göstere göstere öğretiyor. Eğer aşırı derecede yeteneksiz değilseniz her normal insan gibi sizde evde toka yapıp satarak para kazanabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Abaküs Montaj İşi

Hanımların vazgeçilmez aksesuarlarından birisi olan saç tokaları hem çabuk bozuldukları için,  hem de moda anlayışına göre şekillendikleri için sürekli yenilenmesi gereken bir araçtır. Bu, iş fırsatı haline getirilen bir konu olmuş ve evini geçindirmek, boş zamanlarını değerlendirmek isteyen hanımlar için para kazanma fırsatı sunmaya başlamıştır. İsteyen her insan saç tokası yapıp para kazanma şansına sahiptir. Eğer siz de el beceriniz gelişmişse, aynı zamanda tasarım gücümüzde iyi ise, evde saç tokası yaparak bol para kazanmaya ne dersiniz?

sac tokasi
Evde Saç Tokası İşi

Saç tokası işi nasıl yapılır

Eğer  saç tokası yapmak isterseniz bu işi yapan tedarikçileri bulmamız gerekir. Eve toka işi veren firmalar yakalamak işin tuzu biberidir. Malzemeleri satın almak için uygun bir toptancı ile anlaşarak tokayı nasıl çalışacağınızı, ne kadar zamanda ne kadar toka yapacağınızı konuşarak siparişlerinizi alabilirsiniz. Toka deyip geçmeyin, çok özel boyutları olduğu için estetik açıdan da dikkat edilmesi gereken bir aksesuardır.

Toka yapma işinden para kazanmak isteyen hanımlar sosyal paylaşım sitelerinde kendilerine bir hesap açarak iş alımı yapmaya çalışabilir. İşi hızlandırmak için basit bir web sitesi kurarak kendini tanıtabilir veya video upload sitelerine yaptığımız işleri gösteren bir video yükleyerek kendinizi tanıtıp pazarlama kanallarını oluşturabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Ahşap Oyuncak İşi

Toka yapma işinden para kazanmak

Çalışmak ayıp değildir. Elimizden ne geliyorsa  o konuda  bütün pazarlama kanallarını kullanarak gelir elde etme amaçlı her türlü platformu kullanmanızı öneririz. Bunlardan birisi de en büyük sosyal ağlar Twitter, Facebook ve Instagram gibi yüksek kullanıcılı sosyal ağlarda hesap açıp kendinize takipçi çekerek daha çok sipariş alma şansınız olacaktır. 

Kadınlara evde toka işi veren kişilere nasıl ulaşılır

Evde toka işi veren firmalar kişiler dükkanlar ve aracılık yapan organizasyonlar ile görüşmeler, anlaşmalar yapılmalıdır. Bunlara ulaşmak için de her türlü platformdan istifade edilebilir. Örneği bu açıklayıcı yazının altındaki iletişim formu sizin için güzel bir fırsata dönüşebilir. Zaten eve toka işi verenler acil eleman sıkıntısı hissettiklerinde bu tür yazıların altında iş isteğinde bulunan kişilere mail adresleri aracılığı ile ulaşırlar. O halde sizde fırsatı yakalamak evde saç tokası işi yapmak için başvurunuzu yapın tekliflerin gelmesini bekleyin. Evde toka işinin sizlere basit gibi görünse de oldukça karlı bir iş olduğunu para kazanınca anlayacaksınız. Hepinize bol kazançlar diliyoruz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Saç Örgü Klipsi Paketleme İşi

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. sanaz dedi ki:

  evde paketleme işi için ne yapmalıyım?

 2. Aslı Çevik dedi ki:

  size nasıl ulaşabilirim.Evde iş yapmak mümkün mü bilgi verir misiniz.

  1. sanaz dedi ki:

   evde paketleme işi istiyorum