Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Evde Pasta Yapıp Satmak

Pastalar da artık geçmişin aksine trendlere uygun ve kişiye özel tasarımlarla üretiliyor. Pastanelerde yapılan klasik pasta tasarımları artık demode ve sıkıcı bulunurken, özel tasarlanan pastalara rağbet çok. Bunu fırsata çeviren çok sayıda yetenekli kişi de evde pasta yapıp satmak itibariyle önemli miktarlarda para kazanıyor.

Doğum günlerinin vazgeçilmez figürleri arasında yer alan pastalar, yepyeni yenebilir malzemeler ve rengarenk gıda boyalarıyla renklendirilmiş şeker hamurları ile süsleniyor. Özellikle gençler arasında çok popüler olan kişiye özel pasta yapımı çok sayıda kişi için önemli bir gelir kapısı konumunda.

Eve Pasta Siparişi Alınır

Eğer müşterilerinizin taleplerini karşılayabilecek, istenilen herhangi bir şekil, boyut ve tasarımda pasta yapabilecek kadar yetenekliyseniz, bu becerinizi paraya çevirmeniz çok kolay. Yaşadığınız bölgenin adıyla vereceğiniz eve pasta siparişi alınır şeklindeki ilanlar aracılığı ile kişiye özel pasta yapımına başlayabilirsiniz.

Son derece karlı olan bu iş ile önemli miktarlarda para kazanmanız mümkün. Öyle ki pastanın boyutuna ve istenilen tasarımın zorluğuna göre değişmekle birlikte 8-10 kişilik pasta başına 80 TL ile 200 TL arasında gelir elde etmek mümkündür.

Evde Pasta Yapıp Satmak İstiyorum

Eğer yeterince zamanınız varsa hangi işle uğraşıyor olursanız olun bu işten para kazanabilirsiniz. Kalıplara yapacağınız küçük bir yatırım ve biraz tecrübe ile bu işten bolca para kazanabilirsiniz. Siz de evde pasta yapıp satmak istiyorum diyorsanız potansiyel müşterilerinize ulaşmanız çok kolay.

Aşağıda bulunan yorum alanına yaşadığınız il/ilçe bilgileriniz ve yapacağınız iş ile ilgili bilgilerin bulunduğu bir yazı yazmanız bu tür işlere ulaşmanız için yeterlidir. Yorumunuzun en altına aktif bir e-posta adresi yazarsanız müşterilerinizin size ulaşmasını sağlamış olacaksınız.

Eve Pasta Siparişi Veren Firmalar

Yapacağınız kişisel satışların yanı sıra farklı yollarla çok daha fazla sayıda pastanın satışını da gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle pastanelerin oluşturduğu eve pasta siparişi veren firmalar ile iletişime geçtiğiniz takdirde çok sayıda pasta satışı yaparak yüklü miktarda gelir elde etmeniz mümkün.

Ev Yapımı Pasta Siparişi

Son yıllarda çocukların ve gençlerin talep ettiği özel karakterler ya da şekillerde tasarlanmış bu tür pastalar ile pastanelerde karşılaşmak zor. Büyük bir emek ve zaman gerektiren bu pastalar için ev yapımı pasta siparişi verilmesi gerekiyor. Sadece pasta yapıp satmak isteyenler değil, alıcılar da sitemize yorum yazarak satıcılarla iletişime geçebilir.

Bir önceki yazımız olan Ümraniye ek iş imkanları ek gelir fırsatları başlıklı makalemizde ek işler, Ümraniye evde ek iş ilanları ve Ümraniye eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?