Evde Eşarp Katlama İşi

03.10.2017
12.696
Evde Eşarp Katlama İşi

Ülkemizde en çok satılan hazır giyim ürünlerinin başında gelen eşarplar sahip oldukları büyük Pazar ile başka iş olanaklarını da beraberinde getiriyor. Evde eşarp katlama işi bunlardan birisidir ve oldukça iyi bir ek gelir kapısıdır.

Ülkemizde birçok kadının günlük yaşamının ayrılmaz parçalarından birisi olan eşarplar her ilde hatta her kasabada satılan ve rağbet gören ürünlerdir. Bu sebeple evde eşarp katlayarak para kazanma kolaylıkla bulunup yapılabilecek bir iştir. Yazımızın devamında bu işi yapmak isteyenlerin faydalanabileceği önemli bilgileri bulabilirsiniz.

Evde Eşarp Katlama İşi Veren Firmalar

Son yıllarda eşarpların kullanımının artmasıyla birlikte üretimi de doğal olarak arttı. Makineler eşarpları kusursuz bir şekilde dokurken katlama ve kıvırma işi için yine insan emeği gerekiyor. Birçok üretici işletmesinde yeterli alan olmadığından bazıları da daha ucuz işgücü sebebiyle bu işi evlere veriyor.  İşte bu sebeple evde eşarp katlama işi veren firmaların çalışanlara ihtiyacı var.

evde eşarp katlama

Evde Eşarp Katlama İşi

Bunun dışında evde eşarp kıvırma işi ve evde püskül bağlama işi gibi seçenekler de yine aynı firmalar tarafından sunulmakta. Makinelerin yapamadığı bu işi genellikle aile bütçesine destek olmak isteyen ev hanımları tercih ederken, hem çalışıp hem okuyan öğrenciler, emekliler ve ek gelire ihtiyaç duyan çalışanlar da tercih ediyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Yorulmadan Yapılan Karlı İşler

Evde Havlu Paketleme İşi

Evde Eşarp Kıvırma ve Püskül Bağlama İşi

Hemen herkesin yapabileceği evde eşarp katlama işi ile ekonomik anlamda rahatlayabilir ve daha yüksek standartlarda yaşama şansına erişebilirsiniz. Evde eşarp kıvırma işi Bursa Denizli İstanbul gibi tekstil sektörünün çok geliştiği bölgelerde daha yaygındır. Ancak Türkiye’nin her bölgesinde büyük toptan alımlar yapan mağazalar da bu işi yapan kişilere ihtiyaç duymaktadır. Dolayısıyla evde eşarp katlama işi veren firmalar her yerdedir.

Evde Eşarp Katlama İşi Yapmak İstiyorum

Siz de ek gelir elde etmek ve evde eşarp katlama işi yapmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Bu işi veren firmalara ulaşmanın en kolay yollarından birisi ekistr.com’dur. Sitemiz işverenle çalışmak isteyenler arasında köprü görevini üstlenmektedir. Aşağıda bulunan yorum kısmına yapacağınız başvuru ile bu fırsattan yararlanma şansını elde edebilirsiniz. Başvurunuzda yaşadığınız ili, kaç kişi çalışabileceğinizi, tecrübelerinizi ve aktif bir e-posta adresinizi belirtmeniz firmaların sizinle iletişime geçme olasılığını artıracaktır.

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde eşarp kıvırma işi ya da evde püskül bağlama işi ile ilgili tecrübeleriniz varsa size bunlarla ilgili taleplerde gelebilir. Böyle bir durumda kazancınız da artacaktır. Tek başına çalışmak yerine ekip halinde çalışmayı tercih etmeniz de daha hızlı ve kazançlı olacaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ek İş Olarak Nedime Bilekliği Yapmak

Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu işi alabileceğinizi unutmayın. Eğer bir firmayla şartlarda anlaşır iseniz çok sayıda eşarp size teslim edilecek ve belirlenecek olan tarihe kadar teslim etmeniz istenecektir. Evde eşarp katlama işi ile siz de evinizin rahatlığında para kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sitemizdeki diğer içeriklere de göz atarak size en uygun evde ek iş seçeneğini bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Yağmur dedi ki:

  Bende bu isi yapmak istiyorum İstanbul’da oturuyorum size nasil ulasacagim

 2. Hatice dedi ki:

  Evde eşarp katlama işi yapmak istiyorum

 3. İpek dedi ki:

  Evde katlama paketleme yapabılcegım iş istiyorum

 4. Nefes dedi ki:

  Usta katlamacıyım ve paketçiyim, eve iş almak istiyorum

 5. Hülya dedi ki:

  İstanbul’da oturuyorum 3 yaşında bir kızım var onu yalnız bırakamıyorum aynı zamanda da çalışmak istiyorum o yüzden evde paketleme işi istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 6. Nurdan dedi ki:

  Ben bursanin İnegöl ilçesinde oturuyorum 3 tane çocuğum var eve iş istiyorum

 7. İbrahim Tunç dedi ki:

  evde katlama paketleme yapabileceğim bir ek iş arıyorum

 8. Mehmet NAİCİ dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum her türlü işi yapabileceğimi düşünüyorum…

1 3 4 5