Evde Bebek – Çocuk Bakımı Yapmak

Kadınlarımızın da iş hayatına yoğun bir şekilde dahil olmasının ardından ailelerin en kıymetli varlıkları olan çocuklarını emanet edebilecekleri kişiler bulma zorunluluğu ortaya çıktı. Evde bebek-çocuk bakımı yapmak bu sebeple çok rağbet gören ve kazançlı bir sektöre dönüştü.

Bebek – Çocuk Bakıcısı İlanları

Pek çok aile bu sorunu en güvendiği kişiler olan anne ve babaları aracılığıyla çözse de bu yöntem uzun vadede kalıcı bir çözüm olmaktan uzak kalıyor. Geriye ise ya kreş araştırmak ya da bebek – çocuk bakıcısı ilanlarını incelemek kalıyor.

İnternetten Para Kazanma Yolları

Tüm aileler çocuklarını emanet edecekleri kişiler hakkında çok seçici davranır. Çünkü çocuklarının günün önemli bir zamanını birlikte geçirecekleri kişinin belirli nitelikleri taşıması gerekir. Öyle ki bebek – çocuk bakıcısı ilanları İstanbul, İzmir gibi büyük illerimizde İngilizce bilen, diksiyonu düzgün ve bebek-çocuk bakımı konusunda eğitim almış kişilerin arandığını görüyoruz.

Evde Bebek – Çocuk Bakıcılığı Yapmak

Bu tarz işini profesyonelce yapan ve aranan kişiler büyük miktarlarda para kazanabilmektedir. Evde bebek – çocuk bakımı yapmak ülkemizin en büyük illerinden küçük kasabalarına kadar geçerliliği olan bir ek iş seçeneğidir.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  En Çok Kazandıran Meslekler

Evde Çocuk Bakmak İstiyorum

Sıcacık bir ortamda, sevimli bebekler ve çocuklarla hem keyifli vakit geçirebilir hem de aile bütçenize önemli miktarlarda destek olabilirsiniz. Siz de evde çocuk bakmak istiyorum diyorsanız, aşağıda bulunan yorum alanına kısaca kendinizi ve geçmiş tecrübelerinizi, yaşadığınız il ve ilçeyi belirten bir yazı yazarak çocuk bakıcısı arayanlar ile iletişim kurma şansını elde edebilirsiniz.

Ancak bu işin genellikle referans ile yürüdüğünü belirtmekte fayda var. Yani çevrenizdeki kişilerin ya da daha önce çocuğuna baktığınız ailelerin sizi başkalarına önermesi yoluyla daha kolay iş bulabileceğinizi unutmayın. Ancak evde bebek – çocuk bakıcısı ilanları İzmir, Ankara, Bursa gibi büyük illerimiz de ailelerin size ulaşabilmesi için etkili bir yöntemdir. Bu ilanları inceleyerek size uygun olanlara başvurunuzu yapabilirsiniz.

Part Time İş İlanları

Evde Çocuk Bakıcılığı Ücreti

Çocuklarla iyi anlaşıyorsanız ve masum bir yavrunun sorumluluğunu alabileceğinizi düşünüyorsanız bu iş sizin için iyi bir seçenek olabilir. Evde çocuk bakıcılığı ücreti yaşadığınız ile, çalışma saatlerine ve iş tanımınıza göre farklılık göstermektedir.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Özel Peynir İmalatı İlgi Görüyor

Çocuk bakımı parası nitelikli personel için 3.000 TL’yi bulurken, küçük kasabalarda 500 TL civarındadır. Ancak evde çocuk bakımı parası İstanbul, Ankara gibi büyük illerimizde ortalama 1.000-1.500 TL civarındadır. Bu ücretleri yarım ya da tam gün çalışmanıza ve evin diğer işleriyle ilgilenip ilgilenmemenize bağlı olarak değişebileceğini belirtelim.

Evde bebek bakımı İzmir’de de çok sık başvurulan bir yöntem olarak ön plana çıkıyor. Genellikle ev hanımlarının yaptığı bu işi artık eğitim almış gençler profesyonel olarak yapmaya başladı. Evde bebek – çocuk bakımı yapmak sürekli talep gören ve işinizi iyi yaptığınız sürece iş bulmakta zorlanmayacağınız bir sektördür. Keyifli ve kazançlı bu işi siz de yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ümraniye ek iş imkanları ek gelir fırsatları başlıklı makalemizde ek işler, Ümraniye evde ek iş ilanları ve Ümraniye eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?